PRM
|
105882
|
Battlefield Forge |
|
Land
|
R
|
EN
|
Rob Alexander
|
|
|
0.56
|
PRM
|
105880
|
Llanowar Wastes |
|
Land
|
R
|
EN
|
Rob Alexander
|
|
|
2.02
|
PRM
|
105878
|
Brushland |
|
Land
|
R
|
EN
|
Rob Alexander
|
|
|
0.61
|
PRM
|
105876
|
Underground River |
|
Land
|
R
|
EN
|
Rob Alexander
|
|
|
1.17
|
PRM
|
105874
|
Fortified Beachhead |
|
Land
|
R
|
EN
|
Christian Dimitrov
|
|
|
0.39
|
PRM
|
105872
|
Blast Zone |
|
Land
|
R
|
EN
|
Jorge Jacinto
|
|
|
0.82
|
PRM
|
105870
|
Hall of Tagsin |
|
Land
|
R
|
EN
|
Christian Dimitrov
|
|
|
0.35
|
PRM
|
105868
|
Mishra's Foundry |
|
Land
|
R
|
EN
|
Leon Tukker
|
|
|
1.40
|
PRM
|
105866
|
Urza's Workshop |
|
Land
|
R
|
EN
|
Alexander Forssberg
|
|
|
14.60
|
PRM
|
105864
|
Mishra's Foundry |
|
Land
|
R
|
EN
|
Leon Tukker
|
|
|
3.25
|
PRM
|
105862
|
Surge Engine |
{2}
|
Artifact Creature
|
M
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
|
PRM
|
105860
|
Portal to Phyrexia |
{9}
|
Artifact
|
M
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
3.04
|
PRM
|
105858
|
Cityscape Leveler |
{8}
|
Artifact Creature
|
M
|
EN
|
Leon Tukker
|
|
|
5.20
|
PRM
|
105856
|
Staff of Titania |
{2}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Samuel Perin
|
|
|
2.58
|
PRM
|
105854
|
Smelting Vat |
{4}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Robin Olausson
|
|
|
|
PRM
|
105852
|
Smelting Vat |
{4}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Robin Olausson
|
|
|
|
PRM
|
105850
|
Wondrous Crucible |
{7}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Evan Shipard
|
|
|
|
PRM
|
105848
|
Wondrous Crucible |
{7}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Evan Shipard
|
|
|
|
PRM
|
105846
|
Machine God's Effigy |
{4}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Martin de Diego Sádaba
|
|
|
|
PRM
|
105844
|
Machine God's Effigy |
{4}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Martin de Diego Sádaba
|
|
|
|
PRM
|
105842
|
Scavenged Brawler |
{6}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Craig J Spearing
|
|
|
|
PRM
|
105840
|
The Stasis Coffin |
{3}
|
Lgd. Artifact
|
R
|
EN
|
Artur Nakhodkin
|
|
|
0.20
|
PRM
|
105838
|
Scavenged Brawler |
{6}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Craig J Spearing
|
|
|
|
PRM
|
105836
|
Kayla's Music Box |
{2}
|
Lgd. Artifact
|
R
|
EN
|
Aaron Miller
|
|
|
|
PRM
|
105834
|
The Stone Brain |
{2}
|
Lgd. Artifact
|
R
|
EN
|
Irina Nordsol
|
|
|
3.99
|
PRM
|
105832
|
Kayla's Music Box |
{2}
|
Lgd. Artifact
|
R
|
EN
|
Aaron Miller
|
|
|
|
PRM
|
105830
|
Woodcaller Automaton |
{10}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Ryan Pancoast
|
|
|
0.25
|
PRM
|
105828
|
Hexavus |
{6}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Mark Tedin
|
|
|
|
PRM
|
105826
|
Thran Spider |
{3}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Joshua Cairos
|
|
|
0.34
|
PRM
|
105824
|
Hexavus |
{6}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Mark Tedin
|
|
|
|
PRM
|
105822
|
Terror Ballista |
{7}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Leon Tukker
|
|
|
0.47
|
PRM
|
105820
|
Thopter Shop |
{3}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Craig J Spearing
|
|
|
|
PRM
|
105818
|
Liberator, Urza's Battlethopter |
{3}
|
Lgd. Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Ekaterina Burmak
|
|
|
0.89
|
PRM
|
105816
|
Thopter Shop |
{3}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Craig J Spearing
|
|
|
|
PRM
|
105814
|
Artificer's Dragon |
{6}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Leon Tukker
|
|
|
0.30
|
PRM
|
105812
|
Sarinth Greatwurm |
{4}{R}{G}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
0.29
|
PRM
|
105810
|
Bladecoil Serpent |
{X}{6}
|
Artifact Creature
|
M
|
EN
|
Joshua Cairos
|
|
|
0.25
|
PRM
|
105808
|
Ashnod the Uncaring |
{2}{U}{B}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Kieran Yanner
|
|
|
|
PRM
|
105806
|
Ashnod the Uncaring |
{2}{U}{B}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Kieran Yanner
|
|
|
0.17
|
PRM
|
105804
|
Mishra, Eminent One |
{2}{U}{B}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
0.75
|
PRM
|
105802
|
Mishra, Eminent One |
{2}{U}{B}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
0.43
|
PRM
|
105800
|
Urza, Chief Artificer |
{3}{W}{U}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Bartłomiej Gaweł
|
|
|
1.72
|
PRM
|
105798
|
Clay Champion |
{X}{4}
|
Artifact Creature
|
M
|
EN
|
Leon Tukker
|
|
|
0.57
|
PRM
|
105796
|
Urza, Chief Artificer |
{3}{W}{U}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Bartłomiej Gaweł
|
|
|
1.84
|
PRM
|
105794
|
Tocasia, Dig Site Mentor |
{1}{G}{W}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Lie Setiawan
|
|
|
0.20
|
PRM
|
105792
|
Tawnos, the Toymaker |
{3}{G}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Livia Prima
|
|
|
0.30
|
PRM
|
105790
|
Queen Kayla bin-Kroog |
{1}{R}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Cristi Balanescu
|
|
|
0.28
|
PRM
|
105788
|
Queen Kayla bin-Kroog |
{1}{R}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Howard Lyon
|
|
|
0.27
|
PRM
|
105786
|
Deathbloom Ritualist |
{3}{B}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Taras Susak
|
|
|
0.22
|
PRM
|
105784
|
Legions to Ashes |
{1}{W}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Artur Nakhodkin
|
|
|
0.30
|
PRM
|
105782
|
Hajar, Loyal Bodyguard |
{R}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Joshua Raphael
|
|
|
0.63
|
PRM
|
105780
|
The Archimandrite |
{2}{U}{R}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Cristi Balanescu
|
|
|
0.29
|
PRM
|
105778
|
Mishra, Tamer of Mak Fawa |
{3}{B}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Cosmin Podar
|
|
|
0.52
|
PRM
|
105776
|
Urza, Prince of Kroog |
{2}{W}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Cosmin Podar
|
|
|
0.68
|
PRM
|
105774
|
Harbin, Vanguard Aviator |
{W}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Kieran Yanner
|
|
|
0.73
|
PRM
|
105772
|
Awaken the Woods |
{X}{G}{G}
|
Sorcery
|
M
|
EN
|
Bryan Sola
|
|
|
0.44
|
PRM
|
105770
|
Titania, Nature's Force |
{4}{G}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Heonhwa Choe
|
|
|
1.94
|
PRM
|
105768
|
Rootwire Amalgam |
{5}
|
Artifact Creature
|
M
|
EN
|
Leon Tukker
|
|
|
0.17
|
PRM
|
105766
|
Rootpath Purifier |
{3}{G}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Justyna Dura
|
|
|
1.37
|
PRM
|
105764
|
Titania's Command |
{4}{G}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Dominik Mayer
|
|
|
0.57
|
PRM
|
105762
|
Perennial Behemoth |
{5}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Wayne Reynolds
|
|
|
0.37
|
PRM
|
105760
|
Fade from History |
{2}{G}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Alessandra Pisano
|
|
|
0.36
|
PRM
|
105758
|
Simian Simulacrum |
{3}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
0.17
|
PRM
|
105756
|
Gwenna, Eyes of Gaea |
{2}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Steve Prescott
|
|
|
0.61
|
PRM
|
105754
|
Fauna Shaman |
{1}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Nicholas Elias
|
|
|
0.50
|
PRM
|
105752
|
Teething Wurmlet |
{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
1.42
|
PRM
|
105750
|
Draconic Destiny |
{1}{R}{R}
|
Enchantment
|
M
|
EN
|
Justin Hernandez & Alexis Hernandez
|
|
|
0.36
|
PRM
|
105748
|
Skitterbeam Battalion |
{9}
|
Artifact Creature
|
M
|
EN
|
Leon Tukker
|
|
|
0.52
|
PRM
|
105746
|
Over the Top |
{5}{R}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Cristi Balanescu
|
|
|
0.20
|
PRM
|
105744
|
Mishra's Command |
{X}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Dominik Mayer
|
|
|
0.34
|
PRM
|
105742
|
Visions of Phyrexia |
{2}{R}{R}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Dominik Mayer
|
|
|
0.28
|
PRM
|
105740
|
Brotherhood's End |
{1}{R}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Bryan Sola
|
|
|
5.00
|
PRM
|
105738
|
Mechanized Warfare |
{1}{R}{R}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Robin Olausson
|
|
|
0.61
|
PRM
|
105736
|
Blast-Furnace Hellkite |
{7}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Aldo Domínguez
|
|
|
|
PRM
|
105734
|
Tyrant of Kher Ridges |
{4}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Karl Kopinski
|
|
|
0.20
|
PRM
|
105732
|
Blast-Furnace Hellkite |
{7}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Aldo Domínguez
|
|
|
|
PRM
|
105730
|
Farid, Enterprising Salvager |
{2}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Bruno Biazotto
|
|
|
|
PRM
|
105728
|
Farid, Enterprising Salvager |
{2}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Bruno Biazotto
|
|
|
|
PRM
|
105726
|
Feldon, Ronom Excavator |
{1}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Howard Lyon
|
|
|
0.73
|
PRM
|
105724
|
Sardian Avenger |
{1}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Joseph Weston
|
|
|
0.99
|
PRM
|
105722
|
Phyrexian Fleshgorger |
{7}
|
Artifact Creature
|
M
|
EN
|
Steve Prescott
|
|
|
1.43
|
PRM
|
105720
|
Gix, Yawgmoth Praetor |
{1}{B}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Anna Podedworna
|
|
|
1.91
|
PRM
|
105718
|
Razorlash Transmogrant |
{2}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Kekai Kotaki
|
|
|
2.17
|
PRM
|
105716
|
Painful Quandary |
{3}{B}{B}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
David Palumbo
|
|
|
0.43
|
PRM
|
105714
|
Fateful Handoff |
{3}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Gaboleps
|
|
|
0.25
|
PRM
|
105712
|
Hostile Negotiations |
{3}{B}
|
Instant
|
R
|
EN
|
David Auden Nash
|
|
|
0.23
|
PRM
|
105710
|
Gix's Command |
{3}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Dominik Mayer
|
|
|
1.15
|
PRM
|
105708
|
Diabolic Intent |
{1}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
0.69
|
PRM
|
105706
|
Transmogrant's Crown |
{2}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Nino Vecia
|
|
|
0.36
|
PRM
|
105704
|
Terisiare's Devastation |
{X}{2}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Bram Sels
|
|
|
|
PRM
|
105702
|
Gixian Puppeteer |
{3}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Bastien L. Deharme
|
|
|
0.38
|
PRM
|
105700
|
Terisiare's Devastation |
{X}{2}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Bram Sels
|
|
|
|
PRM
|
105698
|
Wire Surgeons |
{4}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Josu Hernaiz
|
|
|
|
PRM
|
105696
|
Misery's Shadow |
{1}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Igor Kieryluk
|
|
|
0.57
|
PRM
|
105694
|
Wire Surgeons |
{4}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Josu Hernaiz
|
|
|
|
PRM
|
105692
|
Braids, Arisen Nightmare |
{1}{B}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Anastasia Balakchina
|
|
|
|
PRM
|
105690
|
Wreck Hunter |
{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Josu Hernaiz
|
|
|
|
PRM
|
105688
|
Ashnod, Flesh Mechanist |
{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Howard Lyon
|
|
|
0.30
|
PRM
|
105686
|
Wreck Hunter |
{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Josu Hernaiz
|
|
|
|
PRM
|
105682
|
One with the Multiverse |
{6}{U}{U}
|
Enchantment
|
M
|
EN
|
Liiga Smilshkalne
|
|
|
1.17
|
PRM
|
105680
|
Arcane Proxy |
{7}
|
Artifact Creature
|
M
|
EN
|
Kekai Kotaki
|
|
|
0.36
|
PRM
|
105678
|
Hurkyl, Master Wizard |
{1}{U}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
0.20
|
PRM
|
105674
|
Surge Engine |
{2}
|
Artifact Creature
|
M
|
EN
|
Daarken
|
|
|
0.14
|
PRM
|
105672
|
Hurkyl's Final Meditation |
{4}{U}{U}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Nephelomancer
|
|
|
0.22
|
PRM
|
105670
|
Urza's Command |
{2}{U}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Dominik Mayer
|
|
|
0.46
|
PRM
|
105668
|
Terisian Mindbreaker |
{7}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Steve Prescott
|
|
|
0.44
|
PRM
|
105666
|
The Temporal Anchor |
{3}{U}{U}{U}
|
Lgd. Artifact
|
R
|
EN
|
Kekai Kotaki
|
|
|
0.29
|
PRM
|
105664
|
Glint Raker |
{3}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Lars Grant-West
|
|
|
|
PRM
|
105662
|
Skystrike Officer |
{2}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Diego Gisbert
|
|
|
0.32
|
PRM
|
105660
|
Glint Raker |
{3}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Lars Grant-West
|
|
|
|
PRM
|
105658
|
March of Progress |
{2}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Ben Wootten
|
|
|
|
PRM
|
105656
|
Drafna, Founder of Lat-Nam |
{1}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Lie Setiawan
|
|
|
0.48
|
PRM
|
105654
|
March of Progress |
{2}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Ben Wootten
|
|
|
|
PRM
|
105652
|
Geology Enthusiast |
{3}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Fajareka Setiawan
|
|
|
0.49
|
PRM
|
105650
|
In the Trenches |
{1}{W}{W}
|
Enchantment
|
M
|
EN
|
Daarken
|
|
|
0.27
|
PRM
|
105648
|
Urza's Sylex |
{3}
|
Lgd. Artifact
|
M
|
EN
|
Joseph Meehan
|
|
|
0.64
|
PRM
|
105646
|
Platoon Dispenser |
{5}
|
Artifact Creature
|
M
|
EN
|
Leon Tukker
|
|
|
0.79
|
PRM
|
105644
|
Myrel, Shield of Argive |
{3}{W}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Ryan Pancoast
|
|
|
0.43
|
PRM
|
105642
|
Kayla's Reconstruction |
{X}{W}{W}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Nicholas Elias
|
|
|
0.49
|
PRM
|
105640
|
Tocasia's Welcome |
{2}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Johan Grenier
|
|
|
1.17
|
PRM
|
105638
|
Kayla's Command |
{1}{W}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Dominik Mayer
|
|
|
0.22
|
PRM
|
105636
|
Soul Partition |
{1}{W}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Kekai Kotaki
|
|
|
0.55
|
PRM
|
105634
|
Siege Veteran |
{2}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Darren Tan
|
|
|
0.44
|
PRM
|
105632
|
Loran of the Third Path |
{2}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Steven Belledin
|
|
|
3.86
|
PRM
|
105630
|
Disciple of Caelus Nin |
{4}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Steve Argyle
|
|
|
0.09
|
PRM
|
105628
|
Sanwell, Avenger Ace |
{1}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Josu Hernaiz
|
|
|
|
PRM
|
105626
|
Autonomous Assembler |
{5}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Slawomir Maniak
|
|
|
0.22
|
PRM
|
105624
|
Sanwell, Avenger Ace |
{1}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Josu Hernaiz
|
|
|
|
PRM
|
105622
|
Scholar of New Horizons |
{1}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
|
PRM
|
105620
|
Steel Seraph |
{6}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Denys Tsiperko
|
|
|
0.82
|
PRM
|
105618
|
Scholar of New Horizons |
{1}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
|
PRM
|
105616
|
Rescue Retriever |
{3}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
0.29
|
PRM
|
105614
|
Recruitment Officer |
{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Zoltan Boros
|
|
|
|
PRM
|
105612
|
Saheeli, Filigree Master |
{2}{U}{R}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Cosmin Podar
|
|
|
0.27
|
PRM
|
105610
|
Teferi, Temporal Pilgrim |
{3}{U}{U}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Cosmin Podar
|
|
|
0.48
|
PRM
|
103490
|
Thran Portal |
|
Land
|
R
|
EN
|
Sarah Finnigan
|
|
|
1.00
|
PRM
|
103488
|
Plaza of Heroes |
|
Land
|
R
|
EN
|
Gabor Szikszai
|
|
|
1.82
|
PRM
|
103486
|
Yavimaya Coast |
|
Land
|
R
|
EN
|
Mark Poole
|
|
|
0.76
|
PRM
|
103484
|
Shivan Reef |
|
Land
|
R
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
1.26
|
PRM
|
103482
|
Caves of Koilos |
|
Land
|
R
|
EN
|
Lars Grant-West
|
|
|
0.86
|
PRM
|
103480
|
Karplusan Forest |
|
Land
|
R
|
EN
|
Randy Gallegos
|
|
|
1.05
|
PRM
|
103478
|
Sulfurous Springs |
|
Land
|
R
|
EN
|
Mark Tedin
|
|
|
0.89
|
PRM
|
103476
|
Adarkar Wastes |
|
Land
|
R
|
EN
|
Rob Alexander
|
|
|
1.56
|
PRM
|
103474
|
Karn, Living Legacy |
{4}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
rk post
|
|
|
0.56
|
PRM
|
103472
|
Ajani, Sleeper Agent |
{1}{G}{G/W/P}{W}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Adam Rex
|
|
|
0.28
|
PRM
|
103470
|
Herd Migration |
{6}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Eric Deschamps
|
|
|
0.37
|
PRM
|
103468
|
Threats Undetected |
{2}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
0.04
|
PRM
|
103466
|
Llanowar Greenwidow |
{2}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jokubas Uogintas
|
|
|
0.04
|
PRM
|
103464
|
Defiler of Vigor |
{3}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Chase Stone
|
|
|
0.17
|
PRM
|
103462
|
Leaf-Crowned Visionary |
{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Anna Steinbauer
|
|
|
0.76
|
PRM
|
103460
|
Quirion Beastcaller |
{1}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Valera Lutfullina
|
|
|
0.04
|
PRM
|
103458
|
Llanowar Loamspeaker |
{1}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Zara Alfonso
|
|
|
0.04
|
PRM
|
103456
|
Briar Hydra |
{5}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Caio Monteiro
|
|
|
0.13
|
PRM
|
103454
|
Urborg Lhurgoyf |
{1}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Andrey Kuzinskiy
|
|
|
0.18
|
PRM
|
103452
|
Silverback Elder |
{2}{G}{G}{G}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Alexander Mokhov
|
|
|
0.61
|
PRM
|
103450
|
Chaotic Transformation |
{5}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Joseph Meehan
|
|
|
0.03
|
PRM
|
103448
|
Temporal Firestorm |
{3}{R}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Néstor Ossandón Leal
|
|
|
0.03
|
PRM
|
103446
|
Defiler of Instinct |
{2}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Steven Belledin
|
|
|
0.21
|
PRM
|
103444
|
Keldon Flamesage |
{2}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jason A. Engle
|
|
|
0.03
|
PRM
|
103442
|
Radha's Firebrand |
{1}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Ângelo Bortolini
|
|
|
0.10
|
PRM
|
103440
|
Rundvelt Hordemaster |
{1}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Bruno Biazotto
|
|
|
0.40
|
PRM
|
103438
|
Ragefire Hellkite |
{4}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Xavier Ribeiro
|
|
|
0.04
|
PRM
|
103436
|
Jaya, Fiery Negotiator |
{2}{R}{R}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Scott M. Fischer
|
|
|
0.45
|
PRM
|
103434
|
Shivan Devastator |
{X}{R}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Brent Hollowell
|
|
|
0.27
|
PRM
|
103432
|
Defiler of Flesh |
{2}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Mathias Kollros
|
|
|
0.13
|
PRM
|
103430
|
Drag to the Bottom |
{2}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Nino Is
|
|
|
0.10
|
PRM
|
103428
|
Stronghold Arena |
{1}{B}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Alexander Mokhov
|
|
|
0.03
|
PRM
|
103426
|
Shadow-Rite Priest |
{1}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Michael C. Hayes
|
|
|
0.04
|
PRM
|
103424
|
Tyrannical Pitlord |
{4}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
0.04
|
PRM
|
103422
|
Evolved Sleeper |
{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jason A. Engle
|
|
|
0.38
|
PRM
|
103420
|
Liliana of the Veil |
{1}{B}{B}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Brom
|
|
|
6.58
|
PRM
|
103418
|
Silver Scrutiny |
{X}{U}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
0.03
|
PRM
|
103416
|
Haughty Djinn |
{1}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Mike Jordana
|
|
|
0.45
|
PRM
|
103414
|
Vodalian Mindsinger |
{1}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Steve Prescott
|
|
|
0.04
|
PRM
|
103412
|
Aether Channeler |
{2}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Caio Monteiro
|
|
|
0.39
|
PRM
|
103410
|
Defiler of Dreams |
{3}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Ryan Pancoast
|
|
|
0.10
|
PRM
|
103408
|
Vodalian Hexcatcher |
{1}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Dmitry Burmak
|
|
|
1.58
|
PRM
|
103406
|
Cosmic Epiphany |
{4}{U}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Eli Minaya
|
|
|
0.13
|
PRM
|
103404
|
Academy Loremaster |
{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Marcela Medeiros
|
|
|
0.16
|
PRM
|
103402
|
Vesuvan Duplimancy |
{3}{U}
|
Enchantment
|
M
|
EN
|
Wylie Beckert
|
|
|
0.50
|
PRM
|
103400
|
Sphinx of Clear Skies |
{3}{U}{U}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Valera Lutfullina
|
|
|
0.13
|
PRM
|
103398
|
Temporary Lockdown |
{1}{W}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Bryan Sola
|
|
|
10.29
|
PRM
|
103396
|
Leyline Binding |
{5}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Cristi Balanescu
|
|
|
3.81
|
PRM
|
103394
|
Defiler of Faith |
{3}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Magali Villeneuve
|
|
|
0.09
|
PRM
|
103392
|
Archangel of Wrath |
{2}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Miguel Mercado
|
|
|
0.45
|
PRM
|
103390
|
Anointed Peacekeeper |
{2}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Tia Masic
|
|
|
0.77
|
PRM
|
103388
|
Guardian of New Benalia |
{1}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Ernanda Souza
|
|
|
0.20
|
PRM
|
103386
|
Serra Redeemer |
{3}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Joshua Raphael
|
|
|
0.10
|
PRM
|
103384
|
Valiant Veteran |
{1}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Néstor Ossandón Leal
|
|
|
0.13
|
PRM
|
103382
|
Serra Paragon |
{2}{W}{W}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Heonhwa Choe
|
|
|
2.29
|
PRM
|
102375
|
Cavern of Souls |
|
Land
|
M
|
EN
|
Drew Tucker
|
|
|
4.64
|
PRM
|
102373
|
Forbidden Orchard |
|
Land
|
R
|
EN
|
Drew Tucker
|
|
|
0.26
|
PRM
|
102371
|
City of Brass |
|
Land
|
R
|
EN
|
Mark Poole
|
|
|
2.22
|
PRM
|
102369
|
Boros Garrison |
|
Land
|
U
|
EN
|
Darrell Riche
|
|
|
0.38
|
PRM
|
102367
|
Izzet Boilerworks |
|
Land
|
U
|
EN
|
Keith Garletts
|
|
|
0.12
|
PRM
|
102365
|
Simic Growth Chamber |
|
Land
|
U
|
EN
|
Pete Venters
|
|
|
1.56
|
PRM
|
102363
|
Golgari Rot Farm |
|
Land
|
U
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
0.45
|
PRM
|
102361
|
Orzhov Basilica |
|
Land
|
U
|
EN
|
Jim Nelson
|
|
|
0.21
|
PRM
|
102359
|
Selesnya Sanctuary |
|
Land
|
U
|
EN
|
Ron Spears
|
|
|
0.30
|
PRM
|
102357
|
Gruul Turf |
|
Land
|
U
|
EN
|
Ron Spencer
|
|
|
0.60
|
PRM
|
102355
|
Rakdos Carnarium |
|
Land
|
U
|
EN
|
Thomas M. Baxa
|
|
|
0.46
|
PRM
|
102353
|
Dimir Aqueduct |
|
Land
|
U
|
EN
|
Mark Poole
|
|
|
0.25
|
PRM
|
102351
|
Azorius Chancery |
|
Land
|
U
|
EN
|
Carl Critchlow
|
|
|
0.43
|
PRM
|
102349
|
Kozilek, Butcher of Truth |
{10}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Ian Miller
|
|
|
0.87
|
PRM
|
102347
|
Emrakul, the Aeons Torn |
{15}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
3.44
|
PRM
|
102345
|
Ulamog, the Infinite Gyre |
{11}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Thomas M. Baxa
|
|
|
0.99
|
PRM
|
102343
|
Mana Vault |
{1}
|
Artifact
|
M
|
EN
|
Steve Prescott
|
|
|
3.92
|
PRM
|
102341
|
Crucible of Worlds |
{3}
|
Artifact
|
M
|
EN
|
Mark Zug
|
|
|
0.42
|
PRM
|
102339
|
Panharmonicon |
{4}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Mark Poole
|
|
|
0.14
|
PRM
|
102337
|
Phyrexian Altar |
{3}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Pete Venters
|
|
|
2.19
|
PRM
|
102335
|
Pithing Needle |
{1}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Ron Spencer
|
|
|
1.43
|
PRM
|
102333
|
Bloodforged Battle-Axe |
{1}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Ron Spencer
|
|
|
0.43
|
PRM
|
102331
|
Vedalken Orrery |
{4}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Scott M. Fischer
|
|
|
0.17
|
PRM
|
102329
|
Aether Vial |
{1}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Greg Staples
|
|
|
4.64
|
PRM
|
102327
|
Sensei's Divining Top |
{1}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Greg Staples
|
|
|
1.64
|
PRM
|
102325
|
Muldrotha, the Gravetide |
{3}{B}{G}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Eric Velhagen
|
|
|
0.37
|
PRM
|
102323
|
Sedris, the Traitor King |
{3}{U}{B}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Ian Miller
|
|
|
0.20
|
PRM
|
102321
|
Elenda, the Dusk Rose |
{2}{W}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Richard Kane Ferguson
|
|
|
0.36
|
PRM
|
102319
|
Dragonlord Dromoka |
{4}{G}{W}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Richard Kane Ferguson
|
|
|
1.23
|
PRM
|
102317
|
Wrenn and Six |
{R}{G}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
11.14
|
PRM
|
102315
|
The Mimeoplasm |
{2}{B}{G}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Mark Tedin
|
|
|
0.28
|
PRM
|
102313
|
Marchesa, the Black Rose |
{1}{U}{B}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Richard Kane Ferguson
|
|
|
0.09
|
PRM
|
102311
|
Thousand-Year Storm |
{4}{U}{R}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
0.17
|
PRM
|
102309
|
Bring to Light |
{3}{G}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Mark Poole
|
|
|
0.57
|
PRM
|
102307
|
Assassin's Trophy |
{B}{G}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Ron Spears
|
|
|
0.45
|
PRM
|
102305
|
Grim Flayer |
{B}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Richard Kane Ferguson
|
|
|
0.20
|
PRM
|
102303
|
Privileged Position |
{2}{G/W}{G/W}{G/W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
0.17
|
PRM
|
102301
|
Kolaghan's Command |
{1}{B}{R}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Alex Horley-Orlandelli
|
|
|
1.26
|
PRM
|
102299
|
Supreme Verdict |
{1}{W}{W}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Ron Spears
|
|
|
1.50
|
PRM
|
102297
|
Glimpse the Unthinkable |
{U}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Drew Tucker
|
|
|
0.81
|
PRM
|
102295
|
Grand Arbiter Augustin IV |
{2}{W}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Greg Hildebrandt
|
|
|
0.26
|
PRM
|
102293
|
Bloodbraid Elf |
{2}{R}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Paolo Parente
|
|
|
0.34
|
PRM
|
102291
|
Terminate |
{B}{R}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Paolo Parente
|
|
|
0.58
|
PRM
|
102289
|
Coiling Oracle |
{G}{U}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Richard Kane Ferguson
|
|
|
0.06
|
PRM
|
102287
|
Qasali Pridemage |
{G}{W}
|
Creature
|
C
|
EN
|
David O'Connor
|
|
|
0.05
|
PRM
|
102285
|
Burning-Tree Emissary |
{R/G}{R/G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Scott M. Fischer
|
|
|
0.43
|
PRM
|
102283
|
Concordant Crossroads |
{G}
|
World Enchantment
|
M
|
EN
|
Mark Poole
|
|
|
1.42
|
PRM
|
102281
|
Allosaurus Shepherd |
{G}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Douglas Shuler
|
|
|
2.73
|
PRM
|
102279
|
Hardened Scales |
{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Jim Nelson
|
|
|
0.83
|
PRM
|
102277
|
Oracle of Mul Daya |
{3}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Darrell Riche
|
|
|
0.22
|
PRM
|
102275
|
Bloom Tender |
{1}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Scott M. Fischer
|
|
|
0.20
|
PRM
|
102273
|
Eternal Witness |
{1}{G}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Keith Garletts
|
|
|
0.21
|
PRM
|
102271
|
Rampant Growth |
{1}{G}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Jeff Miracola
|
|
|
0.08
|
PRM
|
102269
|
Seasoned Pyromancer |
{1}{R}{R}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Steve Prescott
|
|
|
1.72
|
PRM
|
102267
|
Dockside Extortionist |
{1}{R}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Douglas Shuler
|
|
|
8.92
|
PRM
|
102265
|
Anger of the Gods |
{1}{R}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Dermot Power
|
|
|
1.61
|
PRM
|
102263
|
Chaos Warp |
{2}{R}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Phil Foglio
|
|
|
0.30
|
PRM
|
102261
|
Lightning Bolt |
{R}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Chuck Lukacs
|
|
|
1.21
|
PRM
|
102259
|
Young Pyromancer |
{1}{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Steve Prescott
|
|
|
1.24
|
PRM
|
102257
|
Monastery Swiftspear |
{R}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Eric Velhagen
|
|
|
0.57
|
PRM
|
102255
|
Liliana, the Last Hope |
{1}{B}{B}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Scott M. Fischer
|
|
|
0.54
|
PRM
|
102253
|
Imperial Seal |
{B}
|
Sorcery
|
M
|
EN
|
Mark Tedin
|
|
|
3.74
|
PRM
|
102251
|
Surgical Extraction |
{B/P}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Thomas M. Baxa
|
|
|
3.65
|
PRM
|
102249
|
Damnation |
{2}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Ian Miller
|
|
|
0.50
|
PRM
|
102247
|
Inquisition of Kozilek |
{B}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
rk post
|
|
|
0.66
|
PRM
|
102245
|
Blood Artist |
{1}{B}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Carl Critchlow
|
|
|
0.25
|
PRM
|
102243
|
Unearth |
{B}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Jeff Miracola
|
|
|
0.69
|
PRM
|
102241
|
Mana Drain |
{U}{U}
|
Instant
|
M
|
EN
|
Chuck Lukacs
|
|
|
0.70
|
PRM
|
102239
|
Gifts Ungiven |
{3}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
David O'Connor
|
|
|
0.20
|
PRM
|
102237
|
Force of Negation |
{1}{U}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Greg Hildebrandt
|
|
|
9.93
|
PRM
|
102235
|
Mulldrifter |
{4}{U}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Jeff Miracola
|
|
|
0.77
|
PRM
|
102233
|
Spell Pierce |
{U}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Dermot Power
|
|
|
2.39
|
PRM
|
102231
|
Thought Scour |
{U}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Jeff Miracola
|
|
|
1.14
|
PRM
|
102229
|
Emiel the Blessed |
{2}{W}{W}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Martina Pilcerova
|
|
|
0.66
|
PRM
|
102227
|
Smothering Tithe |
{3}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Pete Venters
|
|
|
0.41
|
PRM
|
102225
|
Teferi's Protection |
{2}{W}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Greg Staples
|
|
|
2.66
|
PRM
|
102223
|
Weathered Wayfarer |
{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Dermot Power
|
|
|
0.04
|
PRM
|
102221
|
Flickerwisp |
{1}{W}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Thomas M. Baxa
|
|
|
0.11
|
PRM
|
102219
|
Mentor of the Meek |
{2}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Alex Horley-Orlandelli
|
|
|
0.07
|
PRM
|
102217
|
Wall of Omens |
{1}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Dan Frazier
|
|
|
0.38
|
PRM
|
102215
|
Seeker of the Way |
{1}{W}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Douglas Shuler
|
|
|
0.34
|
PRM
|
99979
|
Scavenging Ooze |
{1}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Austin Hsu
|
|
|
1.00
|
PRM
|
99977
|
Goblin Guide |
{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Warren Mahy
|
|
|
0.76
|
PRM
|
99975
|
Bolas's Citadel |
{3}{B}{B}{B}
|
Lgd. Artifact
|
R
|
EN
|
Jonas De Ro
|
|
|
7.04
|
PRM
|
99973
|
Dig Through Time |
{6}{U}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Ryan Yee
|
|
|
7.97
|
PRM
|
99969
|
Jaxis, the Troublemaker |
{3}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Taras Susak
|
|
|
0.82
|
PRM
|
99967
|
Mysterious Limousine |
{3}{W}{W}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Hector Ortiz
|
|
|
0.40
|
PRM
|
99963
|
In Too Deep |
{U}{U}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
José Parodi
|
|
|
1.09
|
PRM
|
99959
|
Cabaretti Confluence |
{3}{R}{G}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Jake Murray
|
|
|
0.79
|
PRM
|
99951
|
Brokers Confluence |
{2}{G}{W}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Brian Valeza
|
|
|
2.52
|
PRM
|
99945
|
Waste Management |
{2}{B}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Aaron Miller
|
|
|
0.30
|
PRM
|
99943
|
Boss's Chauffeur |
{4}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Yangtian Li
|
|
|
1.11
|
PRM
|
99939
|
Dodgy Jalopy |
{2}{G}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Sean Murray
|
|
|
0.42
|
PRM
|
99933
|
Spellbinding Soprano |
{1}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Ernanda Souza
|
|
|
0.46
|
PRM
|
99927
|
Writ of Return |
{3}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Kai Carpenter
|
|
|
1.82
|
PRM
|
99925
|
Life Insurance |
{3}{W}{B}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Brian Valeza
|
|
|
1.45
|
PRM
|
99921
|
Angelic Sleuth |
{2}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Marc Simonetti
|
|
|
1.96
|
PRM
|
99907
|
Currency Converter |
{1}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Sean Murray
|
|
|
8.54
|
PRM
|
99903
|
Misfortune Teller |
{3}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Nils Hamm
|
|
|
0.89
|
PRM
|
99893
|
Body Count |
{2}{B}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Vladimir Krisetskiy
|
|
|
3.01
|
PRM
|
99887
|
Prosperous Partnership |
{1}{R}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Evyn Fong
|
|
|
3.46
|
PRM
|
99849
|
False Floor |
{4}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
James Paick
|
|
|
0.72
|
PRM
|
99845
|
Killer Service |
{2}{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Simon Dominic
|
|
|
1.74
|
PRM
|
99841
|
Grand Crescendo |
{X}{W}{W}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Raluca Marinescu
|
|
|
8.99
|
PRM
|
99839
|
Crash the Party |
{5}{G}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Ben Wootten
|
|
|
0.96
|
PRM
|
99837
|
Scepter of Celebration |
{2}{G}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Olena Richards
|
|
|
2.83
|
PRM
|
99821
|
Extravagant Replication |
{4}{U}{U}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Pauline Voss
|
|
|
4.56
|
PRM
|
99819
|
Dogged Detective |
{1}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Caroline Gariba
|
|
|
2.16
|
PRM
|
99801
|
Tivit, Seller of Secrets |
{3}{W}{U}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Chris Rahn
|
|
|
5.07
|
PRM
|
99781
|
Depopulate |
{2}{W}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Jokubas Uogintas
|
|
|
0.64
|
PRM
|
99779
|
Fight Rigging |
{2}{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Daarken
|
|
|
0.23
|
PRM
|
99777
|
Widespread Thieving |
{2}{R}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Andrew Mar
|
|
|
0.04
|
PRM
|
99775
|
Cemetery Tampering |
{2}{B}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Taras Susak
|
|
|
0.14
|
PRM
|
99773
|
Wiretapping |
{4}{U}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Jason A. Engle
|
|
|
0.03
|
PRM
|
99771
|
Rabble Rousing |
{4}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Néstor Ossandón Leal
|
|
|
0.10
|
PRM
|
99769
|
Jaxis, the Troublemaker |
{3}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Zoltan Boros
|
|
|
0.37
|
PRM
|
99767
|
Angel of Suffering |
{3}{B}{B}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Martina Fačková
|
|
|
0.37
|
PRM
|
99765
|
Even the Score |
{X}{U}{U}{U}
|
Instant
|
M
|
EN
|
Greg Opalinski
|
|
|
0.36
|
PRM
|
99763
|
Luxior, Giada's Gift |
{1}
|
Lgd. Artifact
|
M
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
0.30
|
PRM
|
99761
|
Body Launderer |
{2}{B}{B}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Matt Stewart
|
|
|
0.45
|
PRM
|
99759
|
Arcane Bombardment |
{4}{R}{R}
|
Enchantment
|
M
|
EN
|
Marta Nael
|
|
|
0.59
|
PRM
|
99757
|
Meeting of the Five |
{3}{W}{U}{B}{R}{G}
|
Sorcery
|
M
|
EN
|
Dominik Mayer
|
|
|
0.28
|
PRM
|
99755
|
Sanguine Spy |
{2}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
David Palumbo
|
|
|
0.09
|
PRM
|
99753
|
Cut Your Losses |
{4}{U}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Dominik Mayer
|
|
|
0.03
|
PRM
|
99751
|
Gala Greeters |
{1}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Bud Cook
|
|
|
0.30
|
PRM
|
99749
|
Professional Face-Breaker |
{2}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
0.36
|
PRM
|
99747
|
Hoard Hauler |
{3}{R}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Jake Murray
|
|
|
0.03
|
PRM
|
99745
|
Park Heights Pegasus |
{G}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Randy Gallegos
|
|
|
0.03
|
PRM
|
99743
|
Extraction Specialist |
{2}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Irina Nordsol
|
|
|
0.78
|
PRM
|
99741
|
Devilish Valet |
{2}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Bud Cook
|
|
|
0.14
|
PRM
|
99739
|
Structural Assault |
{3}{R}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Liiga Smilshkalne
|
|
|
0.03
|
PRM
|
99737
|
Reservoir Kraken |
{2}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Nicholas Gregory
|
|
|
0.09
|
PRM
|
99735
|
Black Market Tycoon |
{R}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Brock Grossman
|
|
|
0.04
|
PRM
|
99733
|
Ledger Shredder |
{1}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Mila Pesic
|
|
|
6.40
|
PRM
|
99731
|
Shakedown Heavy |
{2}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
0.30
|
PRM
|
99729
|
Mysterious Limousine |
{3}{W}{W}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
0.36
|
PRM
|
99727
|
Getaway Car |
{3}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
0.03
|
PRM
|
99725
|
Unlicensed Hearse |
{2}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Chris Seaman
|
|
|
3.24
|
PRM
|
99723
|
Corpse Explosion |
{1}{B}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Greg Staples
|
|
|
0.09
|
PRM
|
99721
|
Evolving Door |
{2}{G}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Drew Baker
|
|
|
0.04
|
PRM
|
99719
|
Cut of the Profits |
{X}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
0.04
|
PRM
|
99715
|
Workshop Warchief |
{3}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Zoltan Boros
|
|
|
0.04
|
PRM
|
99713
|
Undercover Operative |
{2}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Tyler Walpole
|
|
|
0.11
|
PRM
|
99711
|
Topiary Stomper |
{1}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Anato Finnstark
|
|
|
1.27
|
PRM
|
99709
|
Halo Fountain |
{2}{W}
|
Artifact
|
M
|
EN
|
Dominik Mayer
|
|
|
0.90
|
PRM
|
99707
|
Titan of Industry |
{4}{G}{G}{G}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Dominik Mayer
|
|
|
2.79
|
PRM
|
99705
|
Bootleggers' Stash |
{5}{G}
|
Artifact
|
M
|
EN
|
Dominik Mayer
|
|
|
0.88
|
PRM
|
99703
|
Shadow of Mortality |
{13}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Anato Finnstark
|
|
|
0.34
|
PRM
|
99701
|
All-Seeing Arbiter |
{4}{U}{U}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Anato Finnstark
|
|
|
0.36
|
PRM
|
99699
|
Ziatora's Proving Ground |
|
Land
|
R
|
EN
|
Dominik Mayer
|
|
|
7.92
|
PRM
|
99697
|
Xander's Lounge |
|
Land
|
R
|
EN
|
Dominik Mayer
|
|
|
5.27
|
PRM
|
99695
|
Raffine's Tower |
|
Land
|
R
|
EN
|
Dominik Mayer
|
|
|
4.59
|
PRM
|
99693
|
Spara's Headquarters |
|
Land
|
R
|
EN
|
Dominik Mayer
|
|
|
8.63
|
PRM
|
99691
|
Jetmir's Garden |
|
Land
|
R
|
EN
|
Dominik Mayer
|
|
|
9.07
|
PRM
|
99689
|
Vivien on the Hunt |
{4}{G}{G}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Tom Roberts
|
|
|
0.77
|
PRM
|
99687
|
Ob Nixilis, the Adversary |
{1}{B}{R}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Tom Roberts
|
|
|
0.98
|
PRM
|
99685
|
Elspeth Resplendent |
{3}{W}{W}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Tom Roberts
|
|
|
2.14
|
PRM
|
99681
|
Stoneforge Mystic |
{1}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Mike Bierek
|
|
|
11.61
|
PRM
|
99679
|
Ragavan, Nimble Pilferer |
{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Simon Dominic
|
|
|
11.33
|
PRM
|
99677
|
Inquisition of Kozilek |
{B}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
3.17
|
PRM
|
99675
|
Preordain |
{U}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
24.75
|
PRM
|
99673
|
Mishra's Bauble |
{0}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Chippy
|
|
|
6.00
|
PRM
|
99671
|
Winds of Abandon |
{1}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
James Paick
|
|
|
1.66
|
PRM
|
99669
|
History of Benalia |
{1}{W}{W}
|
Enchantment
|
M
|
EN
|
Alix Branwyn
|
|
|
0.63
|
PRM
|
99667
|
Mizzium Mortars |
{1}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Deruchenko Alexander
|
|
|
1.19
|
PRM
|
99665
|
Plateau |
|
Land
|
R
|
EN
|
Sam White
|
|
|
1.88
|
PRM
|
98137
|
Boseiju, Who Endures |
|
Lgd. Land
|
R
|
EN
|
Chris Ostrowski
|
|
|
22.33
|
PRM
|
98135
|
Boseiju, Who Endures |
|
Lgd. Land
|
R
|
EN
|
Esuthio
|
|
|
17.26
|
PRM
|
98133
|
Sokenzan, Crucible of Defiance |
|
Lgd. Land
|
R
|
EN
|
Lucas Staniec
|
|
|
2.44
|
PRM
|
98131
|
Sokenzan, Crucible of Defiance |
|
Lgd. Land
|
R
|
EN
|
Nao Miyoshi
|
|
|
3.76
|
PRM
|
98129
|
Takenuma, Abandoned Mire |
|
Lgd. Land
|
R
|
EN
|
Sam Burley
|
|
|
5.02
|
PRM
|
98127
|
Takenuma, Abandoned Mire |
|
Lgd. Land
|
R
|
EN
|
Nao Miyoshi
|
|
|
7.09
|
PRM
|
98125
|
Otawara, Soaring City |
|
Lgd. Land
|
R
|
EN
|
Alayna Danner
|
|
|
12.72
|
PRM
|
98123
|
Otawara, Soaring City |
|
Lgd. Land
|
R
|
EN
|
Yuta Shimpo
|
|
|
12.65
|
PRM
|
98121
|
Eiganjo, Seat of the Empire |
|
Lgd. Land
|
R
|
EN
|
Julian Kok Joon Wen
|
|
|
2.92
|
PRM
|
98119
|
Eiganjo, Seat of the Empire |
|
Lgd. Land
|
R
|
EN
|
ZOUNOSE
|
|
|
3.81
|
PRM
|
98117
|
Mirror Box |
{3}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Néstor Ossandón Leal
|
|
|
0.30
|
PRM
|
98115
|
Surgehacker Mech |
{4}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Wisnu Tan
|
|
|
0.16
|
PRM
|
98113
|
Reckoner Bankbuster |
{2}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Steve Prescott
|
|
|
2.91
|
PRM
|
98111
|
Eater of Virtue |
{1}
|
Lgd. Artifact
|
R
|
EN
|
Tuan Duong Chu
|
|
|
0.26
|
PRM
|
98109
|
Mechtitan Core |
{2}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Victor Adame Minguez
|
|
|
0.14
|
PRM
|
98105
|
Hidetsugu Consumes All // Vessel of the All-Consuming |
{1}{B}{R}
|
Enchantment
|
M
|
EN
|
Chris Cold
|
|
|
0.96
|
PRM
|
98101
|
The Kami War // O-Kagachi Made Manifest |
{1}{W}{U}{B}{R}{G}
|
Enchantment
|
M
|
EN
|
Kieran Yanner
|
|
|
0.82
|
PRM
|
98099
|
Spirit-Sister's Call |
{3}{W}{B}
|
Enchantment
|
M
|
EN
|
Dominik Mayer
|
|
|
0.48
|
PRM
|
98097
|
Tamiyo, Compleated Sage |
{2}{G}{G/U/P}{U}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Terada Katsuya
|
|
|
1.00
|
PRM
|
98095
|
Shorikai, Genesis Engine |
{2}{W}{U}
|
Lgd. Artifact
|
M
|
EN
|
Wisnu Tan
|
|
|
30.10
|
PRM
|
98093
|
Kaito Shizuki |
{1}{U}{B}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Tetsuo Hara
|
|
|
1.10
|
PRM
|
98091
|
Kotori, Pilot Prodigy |
{1}{W}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Aaron J. Riley
|
|
|
3.59
|
PRM
|
98087
|
Chishiro, the Shattered Blade |
{2}{R}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Lius Lasahido
|
|
|
3.53
|
PRM
|
98085
|
Eiganjo Uprising |
{X}{R}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Johan Grenier
|
|
|
0.03
|
PRM
|
98083
|
Isshin, Two Heavens as One |
{R}{W}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Ryan Pancoast
|
|
|
0.22
|
PRM
|
98081
|
Satoru Umezawa |
{1}{U}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Yoji Shinkawa
|
|
|
0.81
|
PRM
|
98079
|
Satoru Umezawa |
{1}{U}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Anna Pavleeva
|
|
|
0.10
|
PRM
|
98077
|
Hinata, Dawn-Crowned |
{1}{U}{R}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Alexander Mokhov
|
|
|
0.13
|
PRM
|
98075
|
Raiyuu, Storm's Edge |
{2}{R}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Heonhwa Choe
|
|
|
0.14
|
PRM
|
98073
|
Greasefang, Okiba Boss |
{1}{W}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Victor Adame Minguez
|
|
|
0.36
|
PRM
|
98071
|
Kotose, the Silent Spider |
{3}{U}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Marta Nael
|
|
|
0.04
|
PRM
|
98069
|
Satsuki, the Living Lore |
{G}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Ryan Pancoast
|
|
|
0.03
|
PRM
|
98067
|
Risona, Asari Commander |
{1}{R}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Ekaterina Burmak
|
|
|
0.03
|
PRM
|
98063
|
Jugan Defends the Temple // Remnant of the Rising Star |
{2}{G}
|
Enchantment
|
M
|
EN
|
Daniel Ljunggren
|
|
|
0.32
|
PRM
|
98061
|
Kodama of the West Tree |
{2}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Daarken
|
|
|
1.14
|
PRM
|
98059
|
Go-Shintai of Life's Origin |
{3}{G}
|
Lgd. Enchantment Creature
|
M
|
EN
|
Alexander Mokhov
|
|
|
6.60
|
PRM
|
98057
|
Kura, the Boundless Sky |
{3}{G}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
0.17
|
PRM
|
98055
|
Kura, the Boundless Sky |
{3}{G}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Satoru Senda
|
|
|
0.38
|
PRM
|
98051
|
The Dragon-Kami Reborn // Dragon-Kami's Egg |
{2}{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Alix Branwyn
|
|
|
0.10
|
PRM
|
98047
|
Teachings of the Kirin // Kirin-Touched Orochi |
{1}{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Sam Burley
|
|
|
0.10
|
PRM
|
98045
|
Tanuki Transplanter |
{3}{G}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Oleksandr Kozachenko
|
|
|
2.84
|
PRM
|
98041
|
Rampant Rejuvenator |
{3}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Andrey Kuzinskiy
|
|
|
2.30
|
PRM
|
98039
|
Invoke the Ancients |
{1}{G}{G}{G}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Filip Burburan
|
|
|
0.04
|
PRM
|
98035
|
March of Burgeoning Life |
{X}{G}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Wylie Beckert
|
|
|
0.26
|
PRM
|
98033
|
Myojin of Towering Might |
{5}{G}{G}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Ryan Pancoast
|
|
|
0.34
|
PRM
|
98031
|
Weaver of Harmony |
{1}{G}
|
Enchantment Creature
|
R
|
EN
|
Tuan Duong Chu
|
|
|
0.32
|
PRM
|
98027
|
Spring-Leaf Avenger |
{3}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Wisnu Tan
|
|
|
0.04
|
PRM
|
98023
|
Shigeki, Jukai Visionary |
{1}{G}
|
Lgd. Enchantment Creature
|
R
|
EN
|
Anna Podedworna
|
|
|
0.55
|
PRM
|
98019
|
Kami of Transience |
{1}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Steve Prescott
|
|
|
0.10
|
PRM
|
98017
|
Explosive Singularity |
{8}{R}{R}
|
Sorcery
|
M
|
EN
|
Liiga Smilshkalne
|
|
|
0.54
|
PRM
|
98015
|
Atsushi, the Blazing Sky |
{2}{R}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Victor Adame Minguez
|
|
|
0.20
|
PRM
|
98013
|
Atsushi, the Blazing Sky |
{2}{R}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Toshiaki Takayama
|
|
|
0.53
|
PRM
|
98009
|
Fable of the Mirror-Breaker // Reflection of Kiki-Jiki |
{2}{R}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Joseph Meehan
|
|
|
11.31
|
PRM
|
98005
|
Invoke Calamity |
{1}{R}{R}{R}{R}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
0.12
|
PRM
|
98003
|
Smoke Spirits' Aid |
{X}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Uriah Voth
|
|
|
1.17
|
PRM
|
98001
|
March of Reckless Joy |
{X}{R}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Fiona Hsieh
|
|
|
0.17
|
PRM
|
97999
|
Myojin of Roaring Blades |
{5}{R}{R}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Jason A. Engle
|
|
|
0.51
|
PRM
|
97997
|
Thundering Raiju |
{2}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Xavier Ribeiro
|
|
|
0.22
|
PRM
|
97995
|
Komainu Battle Armor |
{2}{R}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Néstor Ossandón Leal
|
|
|
4.09
|
PRM
|
97993
|
Scrap Welder |
{2}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Simon Dominic
|
|
|
0.09
|
PRM
|
97989
|
Goro-Goro, Disciple of Ryusei |
{1}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Mike Jordana
|
|
|
0.19
|
PRM
|
97985
|
Lizard Blades |
{1}{R}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Jason Kang
|
|
|
0.10
|
PRM
|
97981
|
Ogre-Head Helm |
{1}{R}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Viko Menezes
|
|
|
0.03
|
PRM
|
97979
|
Blade of the Oni |
{1}{B}
|
Artifact Creature
|
M
|
EN
|
Jason A. Engle
|
|
|
0.87
|
PRM
|
97977
|
Nashi, Moon Sage's Scion |
{1}{B}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Valera Lutfullina
|
|
|
0.72
|
PRM
|
97975
|
Junji, the Midnight Sky |
{3}{B}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Chase Stone
|
|
|
0.20
|
PRM
|
97973
|
Junji, the Midnight Sky |
{3}{B}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Satoru Senda
|
|
|
0.49
|
PRM
|
97969
|
Tribute to Horobi // Echo of Death's Wail |
{1}{B}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Robin Olausson
|
|
|
0.34
|
PRM
|
97967
|
Invoke Despair |
{1}{B}{B}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
0.57
|
PRM
|
97965
|
Invoke Despair |
{1}{B}{B}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Olivier Bernard
|
|
|
0.70
|
PRM
|
97963
|
March of Wretched Sorrow |
{X}{B}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Tyler Jacobson
|
|
|
0.82
|
PRM
|
97961
|
Biting-Palm Ninja |
{2}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Andreas Zafiratos
|
|
|
0.09
|
PRM
|
97959
|
Soul Transfer |
{1}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Lorenzo Mastroianni
|
|
|
0.17
|
PRM
|
97957
|
Tatsunari, Toad Rider |
{2}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Justine Cruz
|
|
|
0.04
|
PRM
|
97955
|
Ruthless Technomancer |
{3}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
PINDURSKI
|
|
|
4.71
|
PRM
|
97953
|
Mukotai Soulripper |
{1}{B}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Eddie Mendoza
|
|
|
0.03
|
PRM
|
97949
|
Hidetsugu, Devouring Chaos |
{3}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Isis
|
|
|
0.10
|
PRM
|
97947
|
Tezzeret, Betrayer of Flesh |
{2}{U}{U}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Lack
|
|
|
0.93
|
PRM
|
97945
|
Jin-Gitaxias, Progress Tyrant |
{5}{U}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Chase Stone
|
|
|
0.66
|
PRM
|
97943
|
Kairi, the Swirling Sky |
{4}{U}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Tyler Jacobson
|
|
|
0.17
|
PRM
|
97941
|
Kairi, the Swirling Sky |
{4}{U}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Yoshiya
|
|
|
0.40
|
PRM
|
97937
|
Inventive Iteration // Living Breakthrough |
{3}{U}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Néstor Ossandón Leal
|
|
|
0.04
|
PRM
|
97935
|
Universal Surveillance |
{X}{U}{U}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Aaron J. Riley
|
|
|
1.82
|
PRM
|
97933
|
Research Thief |
{4}{U}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Cristi Balanescu
|
|
|
1.41
|
PRM
|
97931
|
Invoke the Winds |
{1}{U}{U}{U}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Olivier Bernard
|
|
|
0.13
|
PRM
|
97927
|
March of Swirling Mist |
{X}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Iris Compiet
|
|
|
2.68
|
PRM
|
97923
|
Kappa Cannoneer |
{5}{U}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
3.68
|
PRM
|
97921
|
Mindlink Mech |
{2}{U}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Robbie Trevino
|
|
|
0.14
|
PRM
|
97919
|
Imposter Mech |
{1}{U}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Andrew Mar
|
|
|
5.18
|
PRM
|
97917
|
The Reality Chip |
{1}{U}
|
Lgd. Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Campbell White
|
|
|
0.83
|
PRM
|
97915
|
Cyberdrive Awakener |
{5}{U}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Zezhou Chen
|
|
|
5.20
|
PRM
|
97913
|
Tameshi, Reality Architect |
{2}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Scott M. Fischer
|
|
|
0.26
|
PRM
|
97911
|
Access Denied |
{3}{U}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Johan Grenier
|
|
|
1.20
|
PRM
|
97909
|
Thousand-Faced Shadow |
{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Ekaterina Burmak
|
|
|
0.23
|
PRM
|
97907
|
The Wandering Emperor |
{2}{W}{W}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Terada Katsuya
|
|
|
7.24
|
PRM
|
97905
|
Yoshimaru, Ever Faithful |
{W}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Ilse Gort
|
|
|
15.70
|
PRM
|
97903
|
Ao, the Dawn Sky |
{3}{W}{W}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Chris Rahn
|
|
|
0.54
|
PRM
|
97901
|
Ao, the Dawn Sky |
{3}{W}{W}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Ishikawa Kenta
|
|
|
0.90
|
PRM
|
97897
|
The Restoration of Eiganjo // Architect of Restoration |
{2}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Titus Lunter
|
|
|
0.67
|
PRM
|
97895
|
Invoke Justice |
{1}{W}{W}{W}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Kekai Kotaki
|
|
|
0.10
|
PRM
|
97893
|
Swift Reconfiguration |
{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Nicholas Gregory
|
|
|
2.66
|
PRM
|
97891
|
March of Otherworldly Light |
{X}{W}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Nils Hamm
|
|
|
3.94
|
PRM
|
97889
|
Release to Memory |
{3}{W}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Alayna Danner
|
|
|
0.98
|
PRM
|
97887
|
Lion Sash |
{1}{W}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Yongjae Choi
|
|
|
0.72
|
PRM
|
97885
|
Organic Extinction |
{8}{W}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Cristi Balanescu
|
|
|
2.43
|
PRM
|
97883
|
Farewell |
{4}{W}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Seb McKinnon
|
|
|
2.69
|
PRM
|
97881
|
Myojin of Blooming Dawn |
{5}{W}{W}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Yigit Koroglu
|
|
|
0.58
|
PRM
|
97879
|
Brilliant Restoration |
{3}{W}{W}{W}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Wylie Beckert
|
|
|
0.10
|
PRM
|
97875
|
Cloudsteel Kirin |
{2}{W}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Jonathan Kuo
|
|
|
0.20
|
PRM
|
97873
|
Kyodai, Soul of Kamigawa |
{3}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Yukihiro Maruo
|
|
|
0.04
|
PRM
|
97869
|
Kyodai, Soul of Kamigawa |
{3}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Daniel Zrom
|
|
|
0.03
|
PRM
|
97865
|
Light-Paws, Emperor's Voice |
{1}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
1.39
|
PRM
|
95481
|
Essence Warden |
{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Goran Josic
|
|
|
0.22
|
PRM
|
95479
|
Volcanic Island |
|
Land
|
R
|
EN
|
Sam Burley
|
|
|
18.70
|
PRM
|
95477
|
Power Artifact |
{U}{U}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
John Stanko
|
|
|
0.23
|
PRM
|
95475
|
Blast of Genius |
{4}{U}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
0.03
|
PRM
|
95473
|
Enter the Infinite |
{8}{U}{U}{U}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Jake Murray
|
|
|
0.14
|
PRM
|
95471
|
Spelltwine |
{5}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Allen Williams
|
|
|
0.03
|
PRM
|
95469
|
Echo of Eons |
{4}{U}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Victor Adame Minguez
|
|
|
6.46
|
PRM
|
95467
|
Strionic Resonator |
{2}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Sam White
|
|
|
0.03
|
PRM
|
95465
|
Nurturing Peatland |
|
Land
|
M
|
EN
|
Sam Burley
|
|
|
3.44
|
PRM
|
95463
|
Voldaren Estate |
|
Land
|
R
|
EN
|
Richard Wright
|
|
|
0.23
|
PRM
|
95461
|
Dreamroot Cascade |
|
Land
|
R
|
EN
|
Jokubas Uogintas
|
|
|
1.07
|
PRM
|
95459
|
Sundown Pass |
|
Land
|
R
|
EN
|
Johannes Voss
|
|
|
3.02
|
PRM
|
95457
|
Deathcap Glade |
|
Land
|
R
|
EN
|
Muhammad Firdaus
|
|
|
2.65
|
PRM
|
95455
|
Stormcarved Coast |
|
Land
|
R
|
EN
|
Jokubas Uogintas
|
|
|
3.67
|
PRM
|
95453
|
Shattered Sanctum |
|
Land
|
R
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
2.49
|
PRM
|
95451
|
Dollhouse of Horrors |
{5}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Muhammad Firdaus
|
|
|
0.03
|
PRM
|
95449
|
Investigator's Journal |
{2}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Yeong-Hao Han
|
|
|
0.03
|
PRM
|
95445
|
Kaya, Geist Hunter |
{1}{W}{B}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Raymond Swanland
|
|
|
0.90
|
PRM
|
95441
|
Millicent, Restless Revenant |
{5}{W}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Denman Rooke
|
|
|
1.88
|
PRM
|
95433
|
Avabruck Caretaker // Hollowhenge Huntmaster |
{4}{G}{G}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Heonhwa Choe
|
|
|
0.64
|
PRM
|
95431
|
Cultivator Colossus |
{4}{G}{G}{G}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Antonio José Manzanedo
|
|
|
2.12
|
PRM
|
95429
|
Cemetery Prowler |
{1}{G}{G}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Daarken
|
|
|
0.65
|
PRM
|
95425
|
Howlpack Piper // Wildsong Howler |
{3}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Cristi Balanescu
|
|
|
0.04
|
PRM
|
95421
|
Ulvenwald Oddity // Ulvenwald Behemoth |
{2}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Brent Hollowell
|
|
|
0.14
|
PRM
|
95417
|
Howling Moon |
{2}{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Alessandra Pisano
|
|
|
0.04
|
PRM
|
95413
|
Thundering Mightmare |
{4}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Lorenzo Mastroianni
|
|
|
1.39
|
PRM
|
95411
|
Dig Up |
{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Slawomir Maniak
|
|
|
0.14
|
PRM
|
95409
|
Splendid Reclamation |
{3}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Uriah Voth
|
|
|
0.10
|
PRM
|
95407
|
Glorious Sunrise |
{3}{G}{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Andreas Zafiratos
|
|
|
0.03
|
PRM
|
95405
|
Hiveheart Shaman |
{3}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Eric Deschamps
|
|
|
0.03
|
PRM
|
95403
|
Hamlet Vanguard |
{2}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
PINDURSKI
|
|
|
0.03
|
PRM
|
95401
|
Ascendant Packleader |
{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Alessandra Pisano
|
|
|
0.10
|
PRM
|
95397
|
Volatile Arsonist // Dire-Strain Anarchist |
{3}{R}{R}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Gabor Szikszai
|
|
|
0.43
|
PRM
|
95395
|
Manaform Hellkite |
{2}{R}{R}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Andrew Mar
|
|
|
0.38
|
PRM
|
95393
|
Chandra, Dressed to Kill |
{1}{R}{R}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Ekaterina Burmak
|
|
|
1.66
|
PRM
|
95389
|
Ill-Tempered Loner // Howlpack Avenger |
{2}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Grzegorz Rutkowski
|
|
|
0.09
|
PRM
|
95385
|
Stensia Uprising |
{2}{R}{R}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
0.03
|
PRM
|
95383
|
Change of Fortune |
{3}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Sam Guay
|
|
|
0.03
|
PRM
|
95379
|
Curse of Hospitality |
{2}{R}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Dominik Mayer
|
|
|
0.03
|
PRM
|
95375
|
Alchemist's Gambit |
{1}{R}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Zoltan Boros
|
|
|
0.04
|
PRM
|
95369
|
Markov Enforcer |
{4}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Wisnu Tan
|
|
|
0.23
|
PRM
|
95367
|
Arterial Alchemy |
{2}{R}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Caio Monteiro
|
|
|
1.53
|
PRM
|
95365
|
Creepy Puppeteer |
{3}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Marie Magny
|
|
|
0.03
|
PRM
|
95363
|
Scion of Opulence |
{2}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Chris Rallis
|
|
|
0.13
|
PRM
|
95361
|
Kessig Wolfrider |
{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Bram Sels
|
|
|
0.03
|
PRM
|
95357
|
Cemetery Desecrator |
{4}{B}{B}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
0.25
|
PRM
|
95355
|
Sorin the Mirthless |
{2}{B}{B}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Justyna Dura
|
|
|
0.23
|
PRM
|
95351
|
Concealing Curtains // Revealing Eye |
{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Brian Valeza
|
|
|
0.20
|
PRM
|
95349
|
Kamber, the Plunderer |
{3}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Andrey Kuzinskiy
|
|
|
0.88
|
PRM
|
95347
|
Demonic Bargain |
{2}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Sam Guay
|
|
|
0.23
|
PRM
|
95345
|
Path of Peril |
{1}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Kasia 'Kafis' Zielińska
|
|
|
31.15
|
PRM
|
95343
|
Doom Weaver |
{4}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Helge C. Balzer
|
|
|
5.15
|
PRM
|
95341
|
Dying to Serve |
{2}{B}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Steven Belledin
|
|
|
0.03
|
PRM
|
95339
|
Shadowgrange Archfiend |
{6}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Oleksandr Kozachenko
|
|
|
3.77
|
PRM
|
95337
|
Dreadfeast Demon |
{5}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Andrew Mar
|
|
|
0.03
|
PRM
|
95335
|
Crossway Troublemakers |
{5}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Aaron J. Riley
|
|
|
1.19
|
PRM
|
95333
|
Graf Reaver |
{1}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Dave Kendall
|
|
|
0.09
|
PRM
|
95331
|
Predators' Hour |
{1}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Tomas Duchek
|
|
|
1.62
|
PRM
|
95327
|
Headless Rider |
{2}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
E. M. Gist
|
|
|
0.35
|
PRM
|
95323
|
Fell Stinger |
{2}{B}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Lars Grant-West
|
|
|
0.06
|
PRM
|
95321
|
Necroduality |
{3}{U}
|
Enchantment
|
M
|
EN
|
Billy Christian
|
|
|
0.81
|
PRM
|
95317
|
Cemetery Illuminator |
{1}{U}{U}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Uriah Voth
|
|
|
0.61
|
PRM
|
95313
|
Mirrorhall Mimic // Ghastly Mimicry |
{3}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Justine Cruz
|
|
|
0.04
|
PRM
|
95311
|
Timin, Youthful Geist |
{4}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
0.49
|
PRM
|
95309
|
Winged Portent |
{1}{U}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Nicholas Gregory
|
|
|
0.03
|
PRM
|
95307
|
Inspired Idea |
{2}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Alix Branwyn
|
|
|
0.03
|
PRM
|
95305
|
Imperious Mindbreaker |
{1}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Olivier Bernard
|
|
|
0.21
|
PRM
|
95303
|
Consuming Tide |
{2}{U}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Viko Menezes
|
|
|
0.10
|
PRM
|
95299
|
Hullbreaker Horror |
{5}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
1.17
|
PRM
|
95295
|
Ethereal Investigator |
{3}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Sean Murray
|
|
|
4.02
|
PRM
|
95293
|
Overcharged Amalgam |
{2}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Mike Jordana
|
|
|
0.10
|
PRM
|
95291
|
Breath of the Sleepless |
{3}{U}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Robin Olausson
|
|
|
0.03
|
PRM
|
95289
|
Dreamshackle Geist |
{1}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Andreas Zafiratos
|
|
|
0.14
|
PRM
|
95285
|
Patchwork Crawler |
{1}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Fesbra
|
|
|
0.03
|
PRM
|
95279
|
Faithbound Judge // Sinner's Judgment |
{1}{W}{W}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
0.57
|
PRM
|
95277
|
Hallowed Haunting |
{2}{W}{W}
|
Enchantment
|
M
|
EN
|
David Auden Nash
|
|
|
2.07
|
PRM
|
95275
|
Savior of Ollenbock |
{1}{W}{W}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Aaron J. Riley
|
|
|
0.30
|
PRM
|
95271
|
Cemetery Protector |
{2}{W}{W}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Chris Rallis
|
|
|
0.42
|
PRM
|
95267
|
Wedding Announcement // Wedding Festivity |
{2}{W}
|
Enchantment // Enchantment
|
R
|
EN
|
Caroline Gariba
|
|
|
1.90
|
PRM
|
95265
|
Rhoda, Geist Avenger |
{3}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
0.36
|
PRM
|
95263
|
By Invitation Only |
{3}{W}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Micah Epstein
|
|
|
0.10
|
PRM
|
95261
|
Sigarda's Summons |
{4}{W}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Wisnu Tan
|
|
|
0.03
|
PRM
|
95257
|
Sigarda's Summons |
{4}{W}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Néstor Ossandón Leal
|
|
|
0.04
|
PRM
|
95253
|
Lantern Flare |
{1}{W}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Lie Setiawan
|
|
|
0.34
|
PRM
|
95251
|
Drogskol Reinforcements |
{3}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Antonio José Manzanedo
|
|
|
0.89
|
PRM
|
95247
|
Voice of the Blessed |
{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Anastasia Ovchinnikova
|
|
|
0.29
|
PRM
|
95243
|
Haunted Library |
{1}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Justyna Dura
|
|
|
0.25
|
PRM
|
95241
|
Hopeful Initiate |
{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
0.99
|
PRM
|
94098
|
Overgrown Farmland |
|
Land
|
R
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
0.87
|
PRM
|
94096
|
Rockfall Vale |
|
Land
|
R
|
EN
|
Piotr Dura
|
|
|
0.54
|
PRM
|
94094
|
Haunted Ridge |
|
Land
|
R
|
EN
|
Piotr Dura
|
|
|
2.53
|
PRM
|
94092
|
Shipwreck Marsh |
|
Land
|
R
|
EN
|
Steven Belledin
|
|
|
5.42
|
PRM
|
94090
|
Deserted Beach |
|
Land
|
R
|
EN
|
Piotr Dura
|
|
|
5.22
|
PRM
|
94088
|
Hostile Hostel // Creeping Inn |
|
Land // Artifact Creature
|
M
|
EN
|
Daniel Ljunggren
|
|
|
0.25
|
PRM
|
94086
|
The Celestus |
{3}
|
Lgd. Artifact
|
R
|
EN
|
Jonas De Ro
|
|
|
0.20
|
PRM
|
94084
|
Pithing Needle |
{1}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Ovidio Cartagena
|
|
|
0.39
|
PRM
|
94082
|
Croaking Counterpart |
{1}{G}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Yeong-Hao Han
|
|
|
0.03
|
PRM
|
94080
|
Angelfire Ignition |
{1}{R}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Yeong-Hao Han
|
|
|
0.10
|
PRM
|
94078
|
Ghoulcaller's Harvest |
{B}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Anna Steinbauer
|
|
|
0.03
|
PRM
|
94076
|
Galvanic Iteration |
{U}{R}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Johann Bodin
|
|
|
0.78
|
PRM
|
94074
|
Can't Stay Away |
{W}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Milivoj Ćeran
|
|
|
0.14
|
PRM
|
94072
|
Rite of Harmony |
{G}{W}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Rovina Cai
|
|
|
0.17
|
PRM
|
94070
|
Dire-Strain Rampage |
{1}{R}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Darek Zabrocki
|
|
|
0.03
|
PRM
|
94068
|
Wake to Slaughter |
{3}{B}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Chris Cold
|
|
|
0.03
|
PRM
|
94066
|
Siphon Insight |
{U}{B}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Livia Prima
|
|
|
0.30
|
PRM
|
94064
|
Hallowed Respite |
{W}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Jason A. Engle
|
|
|
0.03
|
PRM
|
94060
|
Arlinn, the Pack's Hope // Arlinn, the Moon's Fury |
{2}{R}{G}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Eric Deschamps
|
|
|
0.45
|
PRM
|
94056
|
Kyler, Sigardian Emissary |
{3}{G}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Dmitry Burmak
|
|
|
3.58
|
PRM
|
94054
|
Leinore, Autumn Sovereign |
{2}{G}{W}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Fariba Khamseh
|
|
|
0.96
|
PRM
|
94052
|
Eloise, Nephalia Sleuth |
{3}{U}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Jarel Threat
|
|
|
0.92
|
PRM
|
94050
|
Teferi, Who Slows the Sunset |
{2}{W}{U}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Francisco Miyara
|
|
|
0.92
|
PRM
|
94042
|
Storm the Festival |
{3}{G}{G}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Yigit Koroglu
|
|
|
0.36
|
PRM
|
94038
|
Unnatural Growth |
{1}{G}{G}{G}{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
0.10
|
PRM
|
94034
|
Somberwald Beastmaster |
{6}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Marta Nael
|
|
|
0.20
|
PRM
|
94032
|
Briarbridge Tracker |
{2}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Mathias Kollros
|
|
|
0.05
|
PRM
|
94028
|
Augur of Autumn |
{1}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Billy Christian
|
|
|
0.17
|
PRM
|
94026
|
Heronblade Elite |
{2}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Yigit Koroglu
|
|
|
1.28
|
PRM
|
94024
|
Willow Geist |
{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Ryan Yee
|
|
|
0.05
|
PRM
|
94020
|
Wrenn and Seven |
{3}{G}{G}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Bram Sels
|
|
|
0.52
|
PRM
|
94018
|
Consuming Blob |
{3}{G}{G}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Simon Dominic
|
|
|
0.20
|
PRM
|
94016
|
Primal Adversary |
{2}{G}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Ilse Gort
|
|
|
0.27
|
PRM
|
94012
|
Smoldering Egg // Ashmouth Dragon |
{1}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Simon Dominic
|
|
|
0.04
|
PRM
|
94006
|
Burn Down the House |
{3}{R}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Campbell White
|
|
|
0.25
|
PRM
|
94004
|
Geistflame Reservoir |
{2}{R}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Anna Christenson
|
|
|
0.03
|
PRM
|
94002
|
Curse of Shaken Faith |
{1}{R}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Campbell White
|
|
|
0.10
|
PRM
|
94000
|
Light Up the Night |
{X}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Wei Wei
|
|
|
0.04
|
PRM
|
93998
|
Falkenrath Pit Fighter |
{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Anna Fehr
|
|
|
0.04
|
PRM
|
93996
|
Sunstreak Phoenix |
{2}{R}{R}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Brian Valeza
|
|
|
0.13
|
PRM
|
93994
|
Moonveil Regent |
{3}{R}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Joshua Raphael
|
|
|
0.27
|
PRM
|
93992
|
Bloodthirsty Adversary |
{1}{R}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Heonhwa Choe
|
|
|
2.07
|
PRM
|
93988
|
Curse of Leeches // Leeching Lurker |
{2}{B}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Uriah Voth
|
|
|
0.20
|
PRM
|
93984
|
Ghouls' Night Out |
{3}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Fajareka Setiawan
|
|
|
0.62
|
PRM
|
93982
|
Mask of Griselbrand |
{1}{B}{B}
|
Lgd. Artifact
|
R
|
EN
|
Jason Felix
|
|
|
0.10
|
PRM
|
93980
|
Curse of the Restless Dead |
{2}{B}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Brian Valeza
|
|
|
1.18
|
PRM
|
93978
|
Bloodline Culling |
{1}{B}{B}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Liiga Smilshkalne
|
|
|
0.03
|
PRM
|
93976
|
Crowded Crypt |
{2}{B}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Jarel Threat
|
|
|
1.40
|
PRM
|
93972
|
Slaughter Specialist |
{1}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Kari Christensen
|
|
|
0.04
|
PRM
|
93968
|
Champion of the Perished |
{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Daarken
|
|
|
0.34
|
PRM
|
93966
|
Prowling Geistcatcher |
{3}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Lie Setiawan
|
|
|
3.15
|
PRM
|
93964
|
Champion of the Perished |
{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Kekai Kotaki
|
|
|
0.36
|
PRM
|
93958
|
The Meathook Massacre |
{X}{B}{B}
|
Lgd. Enchantment
|
M
|
EN
|
Chris Seaman
|
|
|
3.71
|
PRM
|
93956
|
Lord of the Forsaken |
{4}{B}{B}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Kekai Kotaki
|
|
|
0.44
|
PRM
|
93954
|
Tainted Adversary |
{1}{B}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Tuan Duong Chu
|
|
|
0.57
|
PRM
|
93950
|
Malevolent Hermit // Benevolent Geist |
{1}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Daarken
|
|
|
0.28
|
PRM
|
93944
|
Curse of Surveillance |
{4}{U}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Igor Kieryluk
|
|
|
0.03
|
PRM
|
93942
|
Empty the Laboratory |
{X}{U}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Tuan Duong Chu
|
|
|
1.11
|
PRM
|
93940
|
Grafted Identity |
{2}{U}{U}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Manuel Castañón
|
|
|
0.03
|
PRM
|
93938
|
Drown in Dreams |
{X}{2}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Olena Richards
|
|
|
2.40
|
PRM
|
93936
|
Memory Deluge |
{2}{U}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Lake Hurwitz
|
|
|
20.65
|
PRM
|
93932
|
Sludge Monster |
{3}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
0.03
|
PRM
|
93928
|
Patrician Geist |
{2}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Marta Nael
|
|
|
0.03
|
PRM
|
93926
|
Triskaidekaphile |
{1}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Mathias Kollros
|
|
|
0.04
|
PRM
|
93924
|
Cleaver Skaab |
{3}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Johann Bodin
|
|
|
5.16
|
PRM
|
93922
|
Triskaidekaphile |
{1}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Slawomir Maniak
|
|
|
0.12
|
PRM
|
93918
|
Poppet Stitcher // Poppet Factory |
{2}{U}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Simon Dominic
|
|
|
0.41
|
PRM
|
93916
|
Spectral Adversary |
{1}{U}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Uriah Voth
|
|
|
0.75
|
PRM
|
93910
|
Vanquish the Horde |
{6}{W}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Grzegorz Rutkowski
|
|
|
0.27
|
PRM
|
93906
|
Curse of Silence |
{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Irina Nordsol
|
|
|
0.13
|
PRM
|
93902
|
Fateful Absence |
{1}{W}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Eric Deschamps
|
|
|
0.93
|
PRM
|
93898
|
Sigarda's Splendor |
{2}{W}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Howard Lyon
|
|
|
0.09
|
PRM
|
93896
|
Stalwart Pathlighter |
{2}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Sidharth Chaturvedi
|
|
|
0.13
|
PRM
|
93894
|
Wall of Mourning |
{1}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Kasia 'Kafis' Zielińska
|
|
|
0.38
|
PRM
|
93892
|
Sungold Sentinel |
{1}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Marta Nael
|
|
|
0.04
|
PRM
|
93888
|
Enduring Angel // Angelic Enforcer |
{2}{W}{W}{W}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Irina Nordsol
|
|
|
0.45
|
PRM
|
93886
|
Avacyn's Memorial |
{5}{W}{W}{W}
|
Lgd. Artifact
|
M
|
EN
|
Kasia 'Kafis' Zielińska
|
|
|
1.27
|
PRM
|
93884
|
Sigardian Savior |
{3}{W}{W}
|
Creature
|
M
|
EN
|
David Rapoza
|
|
|
0.55
|
PRM
|
93882
|
Intrepid Adversary |
{1}{W}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Viktor Titov
|
|
|
0.73
|
PRM
|
92840
|
Eye of Vecna |
{2}
|
Lgd. Artifact
|
R
|
EN
|
Irina Nordsol
|
|
|
0.09
|
PRM
|
92838
|
Hand of Vecna |
{3}
|
Lgd. Artifact
|
R
|
EN
|
Irina Nordsol
|
|
|
0.03
|
PRM
|
92836
|
Treasure Chest |
{3}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Scott Murphy
|
|
|
0.03
|
PRM
|
92834
|
Treasure Chest |
{3}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
0.03
|
PRM
|
92832
|
The Deck of Many Things |
{5}
|
Lgd. Artifact
|
M
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
0.45
|
PRM
|
92830
|
Wulfgar of Icewind Dale |
{3}{R}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Aleksi Briclot
|
|
|
5.30
|
PRM
|
92826
|
Adult Gold Dragon |
{3}{R}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
0.04
|
PRM
|
92820
|
Hurl Through Hell |
{2}{B}{R}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Olena Richards
|
|
|
11.46
|
PRM
|
92818
|
Skeletal Swarming |
{3}{B}{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
0.03
|
PRM
|
92816
|
Orcus, Prince of Undeath |
{X}{2}{B}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Andrew Mar
|
|
|
0.03
|
PRM
|
92814
|
Fevered Suspicion |
{6}{B}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Rudy Siswanto
|
|
|
4.68
|
PRM
|
92808
|
Triumphant Adventurer |
{W}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Alexander Mokhov
|
|
|
0.03
|
PRM
|
92798
|
Prosper, Tome-Bound |
{2}{B}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Yongjae Choi
|
|
|
5.16
|
PRM
|
92790
|
Galea, Kindler of Hope |
{1}{G}{W}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Johannes Voss
|
|
|
0.47
|
PRM
|
92788
|
Xanathar, Guild Kingpin |
{4}{U}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Kieran Yanner
|
|
|
0.45
|
PRM
|
92786
|
Tiamat |
{2}{W}{U}{B}{R}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Tyler Jacobson
|
|
|
0.61
|
PRM
|
92784
|
Green Dragon |
{4}{G}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Campbell White
|
|
|
0.05
|
PRM
|
92780
|
Long Rest |
{X}{G}{G}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Chris Seaman
|
|
|
0.03
|
PRM
|
92776
|
Instrument of the Bards |
{G}
|
Lgd. Artifact
|
R
|
EN
|
Randy Gallegos
|
|
|
0.03
|
PRM
|
92772
|
Froghemoth |
{3}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Brent Hollowell
|
|
|
0.03
|
PRM
|
92766
|
Circle of Dreams Druid |
{G}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Sam Guay
|
|
|
0.20
|
PRM
|
92760
|
Werewolf Pack Leader |
{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Miranda Meeks
|
|
|
0.43
|
PRM
|
92758
|
Old Gnawbone |
{5}{G}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
1.35
|
PRM
|
92756
|
Ellywick Tumblestrum |
{2}{G}{G}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Steve Prescott
|
|
|
0.20
|
PRM
|
92754
|
Red Dragon |
{4}{R}{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Rudy Siswanto
|
|
|
0.05
|
PRM
|
92750
|
Meteor Swarm |
{X}{R}{R}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Olivier Bernard
|
|
|
0.03
|
PRM
|
92746
|
Wish |
{2}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Ekaterina Burmak
|
|
|
2.09
|
PRM
|
92744
|
Share the Spoils |
{1}{R}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Sidharth Chaturvedi
|
|
|
0.32
|
PRM
|
92742
|
Orb of Dragonkind |
{1}{R}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Brian Valeza
|
|
|
0.14
|
PRM
|
92734
|
Hobgoblin Bandit Lord |
{1}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Mark Zug
|
|
|
0.27
|
PRM
|
92728
|
Inferno of the Star Mounts |
{4}{R}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Scott M. Fischer
|
|
|
0.46
|
PRM
|
92726
|
Zariel, Archduke of Avernus |
{2}{R}{R}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Scott M. Fischer
|
|
|
0.39
|
PRM
|
92724
|
Flameskull |
{1}{R}{R}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Xavier Ribeiro
|
|
|
0.09
|
PRM
|
92722
|
Black Dragon |
{5}{B}{B}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Jason A. Engle
|
|
|
0.05
|
PRM
|
92716
|
Sphere of Annihilation |
{X}{B}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Jason Felix
|
|
|
0.10
|
PRM
|
92714
|
Vorpal Sword |
{B}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Alessandra Pisano
|
|
|
0.17
|
PRM
|
92710
|
Vorpal Sword |
{B}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Caio Monteiro
|
|
|
0.03
|
PRM
|
92704
|
Asmodeus the Archfiend |
{4}{B}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Aleksi Briclot
|
|
|
0.04
|
PRM
|
92696
|
Forsworn Paladin |
{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Lorenzo Mastroianni
|
|
|
0.12
|
PRM
|
92694
|
The Book of Vile Darkness |
{B}{B}{B}
|
Lgd. Artifact
|
M
|
EN
|
Daniel Ljunggren
|
|
|
0.20
|
PRM
|
92692
|
Ebondeath, Dracolich |
{2}{B}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Lucas Graciano
|
|
|
0.59
|
PRM
|
92690
|
Lolth, Spider Queen |
{3}{B}{B}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
0.34
|
PRM
|
92688
|
Acererak the Archlich |
{2}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Andrey Kuzinskiy
|
|
|
0.36
|
PRM
|
92686
|
Blue Dragon |
{5}{U}{U}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Steve Prescott
|
|
|
0.05
|
PRM
|
92684
|
True Polymorph |
{4}{U}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Steve Prescott
|
|
|
0.03
|
PRM
|
92680
|
Tasha's Hideous Laughter |
{1}{U}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Ilse Gort
|
|
|
3.83
|
PRM
|
92676
|
The Blackstaff of Waterdeep |
{U}
|
Lgd. Artifact
|
R
|
EN
|
Anna Steinbauer
|
|
|
0.23
|
PRM
|
92672
|
Wizard's Spellbook |
{5}{U}{U}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Iris Compiet
|
|
|
0.03
|
PRM
|
92664
|
Grazilaxx, Illithid Scholar |
{1}{U}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Alexander Mokhov
|
|
|
0.09
|
PRM
|
92660
|
Yuan-Ti Malison |
{1}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Oriana Menendez
|
|
|
0.03
|
PRM
|
92658
|
Demilich |
{U}{U}{U}{U}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Daniel Zrom
|
|
|
2.32
|
PRM
|
92656
|
Mordenkainen |
{4}{U}{U}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
0.09
|
PRM
|
92654
|
Iymrith, Desert Doom |
{3}{U}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Antonio José Manzanedo
|
|
|
0.35
|
PRM
|
92652
|
White Dragon |
{4}{W}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Simon Dominic
|
|
|
0.05
|
PRM
|
92644
|
Teleportation Circle |
{3}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Chris Cold
|
|
|
0.28
|
PRM
|
92640
|
Dancing Sword |
{1}{W}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Wisnu Tan
|
|
|
0.03
|
PRM
|
92638
|
Radiant Solar |
{5}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Alexander Mokhov
|
|
|
6.34
|
PRM
|
92636
|
Guardian of Faith |
{1}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Brian Valeza
|
|
|
0.20
|
PRM
|
92630
|
Loyal Warhound |
{1}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Dmitry Burmak
|
|
|
0.05
|
PRM
|
92626
|
Flumph |
{1}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Brian Valeza
|
|
|
0.13
|
PRM
|
92622
|
The Book of Exalted Deeds |
{W}{W}{W}
|
Lgd. Artifact
|
M
|
EN
|
Daniel Ljunggren
|
|
|
0.67
|
PRM
|
92620
|
Icingdeath, Frost Tyrant |
{2}{W}{W}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Kieran Yanner
|
|
|
0.10
|
PRM
|
92618
|
Grand Master of Flowers |
{2}{W}{W}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Yongjae Choi
|
|
|
0.26
|
PRM
|
92616
|
Demilich |
{U}{U}{U}{U}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Daniel Zrom
|
|
|
2.02
|
PRM
|
91411
|
Mishra's Factory |
|
Land
|
R
|
EN
|
Mark Poole
|
|
|
0.32
|
PRM
|
91409
|
Yavimaya, Cradle of Growth |
|
Lgd. Land
|
R
|
EN
|
Sarah Finnigan
|
|
|
0.51
|
PRM
|
91407
|
Misty Rainforest |
|
Land
|
R
|
EN
|
Shelly Wan
|
|
|
4.37
|
PRM
|
91405
|
Arid Mesa |
|
Land
|
R
|
EN
|
Raymond Swanland
|
|
|
2.38
|
PRM
|
91403
|
Verdant Catacombs |
|
Land
|
R
|
EN
|
Vance Kovacs
|
|
|
3.50
|
PRM
|
91401
|
Scalding Tarn |
|
Land
|
R
|
EN
|
Philip Straub
|
|
|
4.63
|
PRM
|
91399
|
Prismatic Vista |
|
Land
|
R
|
EN
|
Sam Burley
|
|
|
4.64
|
PRM
|
91397
|
Marsh Flats |
|
Land
|
R
|
EN
|
Izzy
|
|
|
0.70
|
PRM
|
91395
|
Hall of Heliod's Generosity |
|
Lgd. Land
|
R
|
EN
|
Daniel Ljunggren
|
|
|
0.23
|
PRM
|
91393
|
Cabal Coffers |
|
Land
|
M
|
EN
|
Anastasia Ovchinnikova
|
|
|
1.07
|
PRM
|
91391
|
Talisman of Resilience |
{2}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Lindsey Look
|
|
|
0.25
|
PRM
|
91389
|
Talisman of Hierarchy |
{2}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Lindsey Look
|
|
|
0.47
|
PRM
|
91387
|
Talisman of Curiosity |
{2}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Lindsey Look
|
|
|
0.36
|
PRM
|
91385
|
Talisman of Creativity |
{2}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Lindsey Look
|
|
|
0.85
|
PRM
|
91383
|
Talisman of Conviction |
{2}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Lindsey Look
|
|
|
0.44
|
PRM
|
91381
|
Universal Automaton |
{1}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Ben Maier
|
|
|
0.35
|
PRM
|
91379
|
Nettlecyst |
{3}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Vincent Proce
|
|
|
0.64
|
PRM
|
91377
|
Void Mirror |
{2}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Colin Boyer
|
|
|
0.27
|
PRM
|
91375
|
Sol Talisman |
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
0.04
|
PRM
|
91373
|
Academy Manufactor |
{3}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Campbell White
|
|
|
0.40
|
PRM
|
91371
|
Diamond Lion |
{2}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Howard Lyon
|
|
|
0.03
|
PRM
|
91369
|
Zabaz, the Glimmerwasp |
{1}
|
Lgd. Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Jason Felix
|
|
|
0.64
|
PRM
|
91367
|
Sword of Truth and Justice |
{3}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Chris Rahn
|
|
|
0.17
|
PRM
|
91365
|
Sword of Hearth and Home |
{3}
|
Artifact
|
M
|
EN
|
Randy Gallegos
|
|
|
0.32
|
PRM
|
91363
|
Sword of Sinew and Steel |
{3}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Chris Rahn
|
|
|
0.36
|
PRM
|
91361
|
Scion of Draco |
{12}
|
Artifact Creature
|
M
|
EN
|
Andrew Mar
|
|
|
5.26
|
PRM
|
91359
|
Etchings of the Chosen |
{1}{W}{B}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Chuck Lukacs
|
|
|
0.05
|
PRM
|
91357
|
Soulherder |
{1}{W}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Seb McKinnon
|
|
|
0.67
|
PRM
|
91355
|
Lavabelly Sliver |
{1}{R}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Mark Behm
|
|
|
0.08
|
PRM
|
91353
|
Ingenious Infiltrator |
{2}{U}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jason Rainville
|
|
|
0.33
|
PRM
|
91351
|
Vindicate |
{1}{W}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Livia Prima
|
|
|
0.29
|
PRM
|
91349
|
Shardless Agent |
{1}{G}{U}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Mila Pesic
|
|
|
1.39
|
PRM
|
91347
|
Piru, the Volatile |
{2}{R}{R}{W}{W}{B}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Greg Staples
|
|
|
0.03
|
PRM
|
91345
|
Carth the Lion |
{2}{B}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
0.03
|
PRM
|
91343
|
Yusri, Fortune's Flame |
{1}{U}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Evyn Fong
|
|
|
0.03
|
PRM
|
91341
|
Yusri, Fortune's Flame |
{1}{U}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Steven Belledin
|
|
|
0.03
|
PRM
|
91339
|
Territorial Kavu |
{R}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
E. M. Gist
|
|
|
0.92
|
PRM
|
91337
|
Asmoranomardicadaistinaculdacar |
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Ryan Pancoast
|
|
|
0.65
|
PRM
|
91335
|
Master of Death |
{1}{U}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
John Stanko
|
|
|
0.14
|
PRM
|
91333
|
Ice-Fang Coatl |
{G}{U}
|
Snow Creature
|
R
|
EN
|
Filip Burburan
|
|
|
0.57
|
PRM
|
91331
|
Mirari's Wake |
{3}{G}{W}
|
Enchantment
|
M
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
0.11
|
PRM
|
91329
|
Geyadrone Dihada |
{1}{U}{B}{R}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Aleksi Briclot
|
|
|
0.13
|
PRM
|
91327
|
Grist, the Hunger Tide |
{1}{B}{G}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Victor Adame Minguez
|
|
|
4.13
|
PRM
|
91325
|
The First Sliver |
{W}{U}{B}{R}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
0.38
|
PRM
|
91323
|
Dakkon, Shadow Slayer |
{W}{U}{B}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Jake Murray
|
|
|
0.23
|
PRM
|
91321
|
Weather the Storm |
{1}{G}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Magali Villeneuve
|
|
|
4.01
|
PRM
|
91319
|
Scale Up |
{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Suzanne Helmigh
|
|
|
0.27
|
PRM
|
91317
|
Llanowar Tribe |
{G}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Scott Murphy
|
|
|
0.06
|
PRM
|
91315
|
Chitterspitter |
{2}{G}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Jason Felix
|
|
|
0.03
|
PRM
|
91313
|
Gaea's Will |
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Lucas Graciano
|
|
|
0.14
|
PRM
|
91311
|
Aeve, Progenitor Ooze |
{2}{G}{G}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Andrew Mar
|
|
|
0.03
|
PRM
|
91309
|
Force of Vigor |
{2}{G}{G}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
2.60
|
PRM
|
91307
|
Sanctum Weaver |
{1}{G}
|
Enchantment Creature
|
R
|
EN
|
Kimonas Theodossiou
|
|
|
0.37
|
PRM
|
91305
|
Deep Forest Hermit |
{3}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Chris Seaman
|
|
|
0.03
|
PRM
|
91303
|
Ayula, Queen Among Bears |
{1}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
0.03
|
PRM
|
91301
|
Titania, Protector of Argoth |
{3}{G}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Iris Compiet
|
|
|
0.20
|
PRM
|
91299
|
Thrasta, Tempest's Roar |
{10}{G}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
0.09
|
PRM
|
91297
|
Chatterfang, Squirrel General |
{2}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Milivoj Ćeran
|
|
|
0.32
|
PRM
|
91295
|
Endurance |
{1}{G}{G}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
5.01
|
PRM
|
91293
|
Shenanigans |
{1}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Lindsey Look
|
|
|
0.26
|
PRM
|
91291
|
Magmatic Sinkhole |
{5}{R}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Mark Behm
|
|
|
0.35
|
PRM
|
91289
|
Calibrated Blast |
{2}{R}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Evan Shipard
|
|
|
0.04
|
PRM
|
91287
|
Glimpse of Tomorrow |
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Jokubas Uogintas
|
|
|
0.03
|
PRM
|
91285
|
Chef's Kiss |
{1}{R}{R}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Iain McCaig
|
|
|
0.03
|
PRM
|
91283
|
Breya's Apprentice |
{2}{R}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Aleksi Briclot
|
|
|
0.04
|
PRM
|
91281
|
Bloodbraid Marauder |
{1}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Kari Christensen
|
|
|
0.47
|
PRM
|
91279
|
Goblin Engineer |
{1}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jehan Choo
|
|
|
0.50
|
PRM
|
91277
|
Imperial Recruiter |
{2}{R}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Howard Lyon
|
|
|
0.66
|
PRM
|
91275
|
Fury |
{3}{R}{R}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
0.64
|
PRM
|
91273
|
Ragavan, Nimble Pilferer |
{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Zoltan Boros
|
|
|
12.05
|
PRM
|
91271
|
Undead Augur |
{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Sara Winters
|
|
|
0.60
|
PRM
|
91269
|
Defile |
{B}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Joe Slucher
|
|
|
3.99
|
PRM
|
91267
|
Changeling Outcast |
{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Micah Epstein
|
|
|
0.36
|
PRM
|
91265
|
Damn |
{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Lucas Graciano
|
|
|
0.39
|
PRM
|
91263
|
Unmarked Grave |
{1}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
James Paick
|
|
|
0.17
|
PRM
|
91261
|
Profane Tutor |
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Richard Kane Ferguson
|
|
|
0.63
|
PRM
|
91259
|
Necrogoyf |
{3}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Nicholas Gregory
|
|
|
0.03
|
PRM
|
91257
|
Plague Engineer |
{2}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Nicholas Gregory
|
|
|
1.46
|
PRM
|
91255
|
Dauthi Voidwalker |
{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Sidharth Chaturvedi
|
|
|
6.89
|
PRM
|
91253
|
Tourach, Dread Cantor |
{1}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Zezhou Chen
|
|
|
1.66
|
PRM
|
91251
|
Grief |
{2}{B}{B}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
7.95
|
PRM
|
91249
|
Tribute Mage |
{2}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Scott Murphy
|
|
|
0.08
|
PRM
|
91247
|
Faerie Seer |
{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Colin Boyer
|
|
|
3.60
|
PRM
|
91245
|
Counterspell |
{U}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Ryan Yee
|
|
|
1.34
|
PRM
|
91243
|
Suspend |
{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Lake Hurwitz
|
|
|
0.03
|
PRM
|
91241
|
Braingeyser |
{X}{U}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Liiga Smilshkalne
|
|
|
0.20
|
PRM
|
91239
|
Inevitable Betrayal |
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Franz Vohwinkel
|
|
|
0.43
|
PRM
|
91237
|
Force of Negation |
{1}{U}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Paul Scott Canavan
|
|
|
27.13
|
PRM
|
91235
|
Rishadan Dockhand |
{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Manuel Castañón
|
|
|
0.22
|
PRM
|
91233
|
Archmage's Charm |
{U}{U}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Alayna Danner
|
|
|
0.22
|
PRM
|
91231
|
Svyelun of Sea and Sky |
{1}{U}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Howard Lyon
|
|
|
4.28
|
PRM
|
91229
|
Urza, Lord High Artificer |
{2}{U}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Grzegorz Rutkowski
|
|
|
1.30
|
PRM
|
91227
|
Subtlety |
{2}{U}{U}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
13.53
|
PRM
|
91225
|
King of the Pride |
{2}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jonathan Kuo
|
|
|
0.11
|
PRM
|
91223
|
Generous Gift |
{2}{W}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
0.76
|
PRM
|
91221
|
Ephemerate |
{W}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Bastien L. Deharme
|
|
|
7.84
|
PRM
|
91219
|
Out of Time |
{1}{W}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Tobias Kwan
|
|
|
0.12
|
PRM
|
91217
|
Resurgent Belief |
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Cliff Childs
|
|
|
0.13
|
PRM
|
91215
|
Timeless Dragon |
{3}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Anastasia Ovchinnikova
|
|
|
0.14
|
PRM
|
91213
|
Sanctifier en-Vec |
{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Michael C. Hayes
|
|
|
1.36
|
PRM
|
91211
|
Sisay, Weatherlight Captain |
{2}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Anna Steinbauer
|
|
|
0.03
|
PRM
|
91209
|
Giver of Runes |
{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Seb McKinnon
|
|
|
2.61
|
PRM
|
91207
|
Sanctum Prelate |
{1}{W}{W}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Michael C. Hayes
|
|
|
0.32
|
PRM
|
91205
|
Ranger-Captain of Eos |
{1}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Ryan Pancoast
|
|
|
2.80
|
PRM
|
91203
|
Solitude |
{3}{W}{W}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
4.83
|
PRM
|
90358
|
Witch's Clinic |
|
Land
|
R
|
EN
|
Piotr Dura
|
|
|
0.94
|
PRM
|
90356
|
The Biblioplex |
|
Land
|
R
|
EN
|
Piotr Dura
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90354
|
Hall of Oracles |
|
Land
|
R
|
EN
|
Piotr Dura
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90352
|
Vineglimmer Snarl |
|
Land
|
R
|
EN
|
Sam Burley
|
|
|
0.25
|
PRM
|
90350
|
Furycalm Snarl |
|
Land
|
R
|
EN
|
Sam Burley
|
|
|
0.34
|
PRM
|
90348
|
Necroblossom Snarl |
|
Land
|
R
|
EN
|
Sam Burley
|
|
|
0.45
|
PRM
|
90346
|
Frostboil Snarl |
|
Land
|
R
|
EN
|
Sam Burley
|
|
|
0.27
|
PRM
|
90344
|
Shineshadow Snarl |
|
Land
|
R
|
EN
|
Sam Burley
|
|
|
0.22
|
PRM
|
90342
|
Mascot Exhibition |
{7}
|
Sorcery
|
M
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
0.26
|
PRM
|
90338
|
Wandering Archaic // Explore the Vastlands |
{5} // {3}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Wayne Reynolds
|
|
|
0.10
|
PRM
|
90336
|
Geometric Nexus |
{2}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Jonas De Ro
|
|
|
0.10
|
PRM
|
90334
|
Triplicate Titan |
{9}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Andrew Mar
|
|
|
2.03
|
PRM
|
90332
|
Elementalist's Palette |
{3}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Alessandra Pisano
|
|
|
1.31
|
PRM
|
90330
|
Codie, Vociferous Codex |
{3}
|
Lgd. Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Daniel Ljunggren
|
|
|
0.04
|
PRM
|
90328
|
Tempting Contract |
{4}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Tomas Duchek
|
|
|
|
PRM
|
90326
|
Strixhaven Stadium |
{3}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Piotr Dura
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90324
|
Velomachus Lorehold |
{5}{R}{W}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Karl Kopinski
|
|
|
0.25
|
PRM
|
90322
|
Galazeth Prismari |
{2}{U}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Iain McCaig
|
|
|
0.17
|
PRM
|
90320
|
Tanazir Quandrix |
{3}{G}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Kekai Kotaki
|
|
|
0.48
|
PRM
|
90318
|
Beledros Witherbloom |
{5}{B}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Daarken
|
|
|
0.23
|
PRM
|
90316
|
Shadrix Silverquill |
{3}{W}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Kekai Kotaki
|
|
|
0.15
|
PRM
|
90312
|
Mila, Crafty Companion // Lukka, Wayward Bonder |
{1}{W}{W} // {4}{R}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Yongjae Choi
|
|
|
0.20
|
PRM
|
90308
|
Rowan, Scholar of Sparks // Will, Scholar of Frost |
{2}{R} // {4}{U}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Anna Steinbauer
|
|
|
0.33
|
PRM
|
90304
|
Jadzi, Oracle of Arcavios // Journey to the Oracle |
{6}{U}{U} // {2}{G}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Chris Rahn
|
|
|
0.90
|
PRM
|
90300
|
Blex, Vexing Pest // Search for Blex |
{2}{G} // {2}{B}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Ekaterina Burmak
|
|
|
0.79
|
PRM
|
90296
|
Esix, Fractal Bloom |
{4}{G}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Chase Stone
|
|
|
|
PRM
|
90294
|
Extus, Oriq Overlord // Awaken the Blood Avatar |
{1}{W}{B}{B} // {6}{B}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Chase Stone & Kekai Kotaki
|
|
|
0.09
|
PRM
|
90292
|
Adrix and Nev, Twincasters |
{2}{G}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Andrew Mar
|
|
|
15.63
|
PRM
|
90290
|
Gyome, Master Chef |
{2}{B}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Steve Prescott
|
|
|
|
PRM
|
90288
|
Willowdusk, Essence Seer |
{1}{B}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
|
PRM
|
90286
|
Alibou, Ancient Witness |
{3}{R}{W}
|
Lgd. Artifact Creature
|
M
|
EN
|
Matt Stewart
|
|
|
5.86
|
PRM
|
90284
|
Osgir, the Reconstructor |
{2}{R}{W}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Victor Adame Minguez
|
|
|
4.78
|
PRM
|
90282
|
Veyran, Voice of Duality |
{1}{U}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Mathias Kollros
|
|
|
3.50
|
PRM
|
90280
|
Zaffai, Thunder Conductor |
{2}{U}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Dmitry Burmak
|
|
|
1.02
|
PRM
|
90278
|
Hofri Ghostforge |
{3}{R}{W}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Daarken
|
|
|
0.17
|
PRM
|
90276
|
Magma Opus |
{6}{U}{R}
|
Instant
|
M
|
EN
|
Liiga Smilshkalne
|
|
|
3.00
|
PRM
|
90274
|
Body of Research |
{G}{G}{G}{U}{U}{U}
|
Sorcery
|
M
|
EN
|
Antonio José Manzanedo
|
|
|
0.39
|
PRM
|
90272
|
Kasmina, Enigma Sage |
{1}{G}{U}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Ryan Pancoast
|
|
|
0.17
|
PRM
|
90270
|
Harness Infinity |
{1}{B}{B}{B}{G}{G}{G}
|
Instant
|
M
|
EN
|
Seb McKinnon
|
|
|
0.64
|
PRM
|
90268
|
Felisa, Fang of Silverquill |
{2}{W}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Sara Winters
|
|
|
12.34
|
PRM
|
90266
|
Blot Out the Sky |
{X}{W}{B}
|
Sorcery
|
M
|
EN
|
Olena Richards
|
|
|
0.13
|
PRM
|
90264
|
Breena, the Demagogue |
{1}{W}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Simon Dominic
|
|
|
1.98
|
PRM
|
90260
|
Plargg, Dean of Chaos // Augusta, Dean of Order |
{1}{R} // {2}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Bryan Sola
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90256
|
Flamescroll Celebrant // Revel in Silence |
{1}{R} // {W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Uriah Voth
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90252
|
Uvilda, Dean of Perfection // Nassari, Dean of Expression |
{2}{U} // {3}{R}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Jason Rainville
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90248
|
Torrent Sculptor // Flamethrower Sonata |
{2}{U}{U} // {1}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Slawomir Maniak
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90244
|
Kianne, Dean of Substance // Imbraham, Dean of Theory |
{2}{G} // {2}{U}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Ryan Pancoast
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90240
|
Augmenter Pugilist // Echoing Equation |
{1}{G}{G} // {3}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90236
|
Valentin, Dean of the Vein // Lisette, Dean of the Root |
{B} // {2}{G}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
0.18
|
PRM
|
90232
|
Pestilent Cauldron // Restorative Burst |
{2}{B} // {3}{G}{G}
|
Artifact // Sorcery
|
R
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
0.10
|
PRM
|
90228
|
Shaile, Dean of Radiance // Embrose, Dean of Shadow |
{1}{W} // {2}{B}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Yongjae Choi
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90224
|
Selfless Glyphweaver // Deadly Vanity |
{2}{W} // {5}{B}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Johannes Voss
|
|
|
0.04
|
PRM
|
90222
|
Oversimplify |
{3}{G}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Liiga Smilshkalne
|
|
|
|
PRM
|
90220
|
Revival Experiment |
{4}{B}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Jeremy Wilson
|
|
|
|
PRM
|
90218
|
Wake the Past |
{5}{R}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Yeong-Hao Han
|
|
|
9.22
|
PRM
|
90216
|
Lorehold Command |
{3}{R}{W}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Jason Rainville
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90214
|
Radiant Scrollwielder |
{2}{R}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Campbell White
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90212
|
Blade Historian |
{R/W}{R/W}{R/W}{R/W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Cristi Balanescu
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90210
|
Venerable Warsinger |
{1}{R}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jokubas Uogintas
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90208
|
Prismari Command |
{1}{U}{R}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Johannes Voss
|
|
|
2.15
|
PRM
|
90206
|
Elemental Expressionist |
{U/R}{U/R}{U/R}{U/R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Zack Stella
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90204
|
Reinterpret |
{2}{U}{R}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Olena Richards
|
|
|
|
PRM
|
90202
|
Culmination of Studies |
{X}{U}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Bryan Sola
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90200
|
Quandrix Command |
{1}{G}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Viktor Titov
|
|
|
0.10
|
PRM
|
90198
|
Double Major |
{G}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Suzanne Helmigh
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90196
|
Manifestation Sage |
{G/U}{G/U}{G/U}{G/U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Darren Tan
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90194
|
Culling Ritual |
{2}{B}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Lorenzo Mastroianni
|
|
|
0.48
|
PRM
|
90192
|
Rushed Rebirth |
{B}{G}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Jason Kang
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90190
|
Witherbloom Command |
{B}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Dmitry Burmak
|
|
|
4.68
|
PRM
|
90188
|
Daemogoth Titan |
{B/G}{B/G}{B/G}{B/G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Chris Cold
|
|
|
0.10
|
PRM
|
90186
|
Dramatic Finale |
{W/B}{W/B}{W/B}{W/B}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Steve Argyle
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90184
|
Silverquill Command |
{2}{W}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Bryan Sola
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90182
|
Vanishing Verse |
{W}{B}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Chris Seaman
|
|
|
1.47
|
PRM
|
90180
|
Inkshield |
{3}{W}{B}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Jarel Threat
|
|
|
|
PRM
|
90178
|
Silverquill Silencer |
{W}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Zezhou Chen
|
|
|
0.04
|
PRM
|
90176
|
Rip Apart |
{R}{W}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Anna Podedworna
|
|
|
|
PRM
|
90174
|
Expressive Iteration |
{U}{R}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Anastasia Ovchinnikova
|
|
|
|
PRM
|
90172
|
Decisive Denial |
{G}{U}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Lorenzo Mastroianni
|
|
|
|
PRM
|
90170
|
Mortality Spear |
{2}{B}{G}
|
Instant
|
U
|
EN
|
PINDURSKI
|
|
|
|
PRM
|
90168
|
Fracture |
{W}{B}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Miranda Meeks
|
|
|
|
PRM
|
90166
|
Ecological Appreciation |
{X}{2}{G}
|
Sorcery
|
M
|
EN
|
Lie Setiawan
|
|
|
0.45
|
PRM
|
90164
|
Fractal Harness |
{X}{2}{G}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Yeong-Hao Han
|
|
|
1.14
|
PRM
|
90162
|
Sequence Engine |
{2}{G}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Aaron Miller
|
|
|
|
PRM
|
90160
|
Paradox Zone |
{4}{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Ryan Yee
|
|
|
0.42
|
PRM
|
90158
|
Healing Technique |
{3}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Michele Parisi
|
|
|
|
PRM
|
90156
|
Guardian Augmenter |
{2}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Uros Sljivic
|
|
|
1.30
|
PRM
|
90154
|
Ruxa, Patient Professor |
{2}{G}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Ilse Gort
|
|
|
|
PRM
|
90152
|
Trudge Garden |
{2}{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Adam Paquette
|
|
|
0.73
|
PRM
|
90150
|
Pest Infestation |
{X}{X}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Brian Valeza
|
|
|
0.79
|
PRM
|
90148
|
Sproutback Trudge |
{7}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Filip Burburan
|
|
|
|
PRM
|
90146
|
Ezzaroot Channeler |
{5}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Kieran Yanner
|
|
|
4.06
|
PRM
|
90144
|
Blossoming Bogbeast |
{4}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Aaron Miller
|
|
|
1.48
|
PRM
|
90142
|
Yedora, Grave Gardener |
{4}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
|
PRM
|
90140
|
Basic Conjuration |
{1}{G}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90138
|
Verdant Mastery |
{5}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Cristi Balanescu
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90136
|
Exponential Growth |
{X}{X}{G}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Izzy
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90134
|
Gnarled Professor |
{2}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Simon Dominic
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90132
|
Accomplished Alchemist |
{3}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90130
|
Dragonsguard Elite |
{1}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Daarken
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90128
|
Dragonsguard Elite |
{1}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
David Rapoza
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90126
|
Crackle with Power |
{X}{X}{X}{R}{R}
|
Sorcery
|
M
|
EN
|
Micah Epstein
|
|
|
0.25
|
PRM
|
90124
|
Illuminate History |
{2}{R}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Jokubas Uogintas
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90122
|
Creative Technique |
{4}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Gaboleps
|
|
|
5.04
|
PRM
|
90120
|
Cursed Mirror |
{2}{R}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
David Gaillet
|
|
|
11.52
|
PRM
|
90118
|
Battlemage's Bracers |
{2}{R}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
David Gaillet
|
|
|
2.07
|
PRM
|
90116
|
Audacious Reshapers |
{2}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Justyna Dura
|
|
|
0.04
|
PRM
|
90114
|
Ruin Grinder |
{5}{R}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Hector Ortiz
|
|
|
0.50
|
PRM
|
90112
|
Laelia, the Blade Reforged |
{2}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Wisnu Tan
|
|
|
9.53
|
PRM
|
90110
|
Rousing Refrain |
{3}{R}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Izzy
|
|
|
0.75
|
PRM
|
90108
|
Surge to Victory |
{4}{R}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Grzegorz Rutkowski
|
|
|
|
PRM
|
90106
|
Fiery Encore |
{4}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Justyna Dura
|
|
|
0.46
|
PRM
|
90104
|
Inferno Project |
{6}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Olivier Bernard
|
|
|
|
PRM
|
90102
|
Radiant Performer |
{3}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Alessandra Pisano
|
|
|
|
PRM
|
90100
|
Rionya, Fire Dancer |
{3}{R}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Heonhwa Choe
|
|
|
2.10
|
PRM
|
90098
|
Draconic Intervention |
{2}{R}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Johan Grenier
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90096
|
Fervent Mastery |
{3}{R}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Sean Sevestre
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90094
|
Retriever Phoenix |
{3}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Karl Kopinski
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90092
|
Efreet Flamepainter |
{3}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Marta Nael
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90090
|
Conspiracy Theorist |
{1}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90088
|
Professor Onyx |
{4}{B}{B}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Kieran Yanner
|
|
|
0.30
|
PRM
|
90086
|
Essence Pulse |
{3}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Kieran Yanner
|
|
|
|
PRM
|
90084
|
Incarnation Technique |
{4}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Alexander Mokhov
|
|
|
|
PRM
|
90082
|
Blight Mound |
{2}{B}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Oriana Menendez
|
|
|
1.53
|
PRM
|
90080
|
Veinwitch Coven |
{2}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Caio Monteiro
|
|
|
1.10
|
PRM
|
90078
|
Marshland Bloodcaster |
{4}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jodie Muir
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90076
|
Tivash, Gloom Summoner |
{4}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Kieran Yanner
|
|
|
|
PRM
|
90074
|
Confront the Past |
{X}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Kieran Yanner
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90072
|
Cunning Rhetoric |
{2}{B}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Chris Rallis
|
|
|
|
PRM
|
90070
|
Stinging Study |
{4}{B}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Kieran Yanner
|
|
|
|
PRM
|
90068
|
Baleful Mastery |
{3}{B}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Chris Cold
|
|
|
0.42
|
PRM
|
90066
|
Author of Shadows |
{4}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Alex Brock
|
|
|
|
PRM
|
90064
|
Poet's Quill |
{1}{B}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Anna Fehr
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90062
|
Bold Plagiarist |
{3}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Miguel Mercado
|
|
|
|
PRM
|
90060
|
Callous Bloodmage |
{2}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jokubas Uogintas
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90058
|
Keen Duelist |
{1}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Lindsey Look
|
|
|
|
PRM
|
90056
|
Sedgemoor Witch |
{2}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Igor Kieryluk
|
|
|
0.20
|
PRM
|
90054
|
Fain, the Broker |
{2}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Lius Lasahido
|
|
|
|
PRM
|
90052
|
Oriq Loremage |
{2}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
JiHun Lee
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90050
|
Theoretical Duplication |
{2}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Anna Christenson
|
|
|
0.76
|
PRM
|
90048
|
Perplexing Test |
{3}{U}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Fariba Khamseh
|
|
|
2.48
|
PRM
|
90046
|
Commander's Insight |
{X}{U}{U}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Mike Jordana
|
|
|
|
PRM
|
90044
|
Curiosity Crafter |
{3}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Rudy Siswanto
|
|
|
2.26
|
PRM
|
90042
|
Spawning Kraken |
{5}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
|
PRM
|
90040
|
Deekah, Fractal Theorist |
{4}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
4.03
|
PRM
|
90038
|
Teachings of the Archaics |
{2}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Lius Lasahido
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90036
|
Replication Technique |
{4}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Viko Menezes
|
|
|
|
PRM
|
90034
|
Inspiring Refrain |
{4}{U}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Izzy
|
|
|
0.47
|
PRM
|
90032
|
Muse Vortex |
{X}{U}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Kieran Yanner
|
|
|
|
PRM
|
90030
|
Dazzling Sphinx |
{3}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Oriana Menendez
|
|
|
|
PRM
|
90028
|
Sly Instigator |
{3}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Justine Cruz
|
|
|
|
PRM
|
90026
|
Octavia, Living Thesis |
{8}{U}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Simon Dominic
|
|
|
4.32
|
PRM
|
90024
|
Ingenious Mastery |
{X}{2}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Cristi Balanescu
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90022
|
Tempted by the Oriq |
{1}{U}{U}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Billy Christian
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90020
|
Multiple Choice |
{X}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Campbell White
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90018
|
Archmage Emeritus |
{2}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Micah Epstein
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90016
|
Archmage Emeritus |
{2}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Caio Monteiro
|
|
|
0.17
|
PRM
|
90014
|
Dream Strix |
{2}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
YW Tang
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90012
|
Mavinda, Students' Advocate |
{2}{W}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Wesley Burt
|
|
|
0.34
|
PRM
|
90010
|
Academic Probation |
{1}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Cristi Balanescu
|
|
|
0.03
|
PRM
|
90008
|
Archaeomancer's Map |
{2}{W}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Ovidio Cartagena
|
|
|
|
PRM
|
90006
|
Monologue Tax |
{2}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Justine Cruz
|
|
|
2.76
|
PRM
|
90004
|
Bronze Guardian |
{4}{W}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Grzegorz Rutkowski
|
|
|
1.17
|
PRM
|
90002
|
Angel of the Ruins |
{5}{W}{W}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Viko Menezes
|
|
|
0.61
|
PRM
|
90000
|
Digsite Engineer |
{2}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Zoltan Boros
|
|
|
0.41
|
PRM
|
89998
|
Losheel, Clockwork Scholar |
{2}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Daniel Zrom
|
|
|
|
PRM
|
89996
|
Excavation Technique |
{3}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Francisco Miyara
|
|
|
|
PRM
|
89994
|
Promise of Loyalty |
{4}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Sara Winters
|
|
|
|
PRM
|
89992
|
Elite Spellbinder |
{2}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Ryan Pancoast
|
|
|
0.20
|
PRM
|
89990
|
Devastating Mastery |
{2}{W}{W}{W}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Jake Murray
|
|
|
0.03
|
PRM
|
89988
|
Guardian Archon |
{4}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Scott M. Fischer
|
|
|
|
PRM
|
89986
|
Semester's End |
{3}{W}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Alayna Danner
|
|
|
0.03
|
PRM
|
89984
|
Combat Calligrapher |
{3}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Joseph Weston
|
|
|
1.47
|
PRM
|
89982
|
Sparring Regimen |
{2}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Tomasz Jedruszek
|
|
|
0.03
|
PRM
|
89980
|
Scholarship Sponsor |
{3}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Tomas Duchek
|
|
|
|
PRM
|
89978
|
Strict Proctor |
{1}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jokubas Uogintas
|
|
|
0.68
|
PRM
|
89976
|
Nils, Discipline Enforcer |
{2}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Magali Villeneuve
|
|
|
|
PRM
|
89974
|
Leonin Lightscribe |
{1}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Steven Belledin
|
|
|
0.04
|
PRM
|
88418
|
Needleverge Pathway // Pillarverge Pathway |
|
Land // Land
|
R
|
EN
|
Alayna Danner
|
|
|
2.92
|
PRM
|
88416
|
Faceless Haven |
|
Snow Land
|
R
|
EN
|
Titus Lunter
|
|
|
0.97
|
PRM
|
88414
|
Tyrite Sanctum |
|
Land
|
R
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
0.03
|
PRM
|
88412
|
Cascading Cataracts |
|
Land
|
R
|
EN
|
Paul Scott Canavan
|
|
|
0.52
|
PRM
|
88410
|
The World Tree |
|
Land
|
R
|
EN
|
Anastasia Ovchinnikova
|
|
|
0.13
|
PRM
|
88408
|
Hengegate Pathway // Mistgate Pathway |
|
Land // Land
|
R
|
EN
|
Alayna Danner
|
|
|
2.13
|
PRM
|
88406
|
Darkbore Pathway // Slitherbore Pathway |
|
Land // Land
|
R
|
EN
|
Alayna Danner
|
|
|
1.76
|
PRM
|
88404
|
Barkchannel Pathway // Tidechannel Pathway |
|
Land // Land
|
R
|
EN
|
Grady Frederick
|
|
|
0.64
|
PRM
|
88402
|
Blightstep Pathway // Searstep Pathway |
|
Land // Land
|
R
|
EN
|
Johannes Voss
|
|
|
3.53
|
PRM
|
88400
|
Port Town |
|
Land
|
R
|
EN
|
Kamila Szutenberg
|
|
|
0.20
|
PRM
|
88398
|
Cosmos Elixir |
{4}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
0.20
|
PRM
|
88396
|
Maskwood Nexus |
{4}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Jason A. Engle
|
|
|
0.36
|
PRM
|
88394
|
Pyre of Heroes |
{2}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Piotr Dura
|
|
|
0.36
|
PRM
|
88392
|
Moritte of the Frost |
{2}{G}{U}{U}
|
Lgd. Snow Creature
|
U
|
EN
|
Poison Project
|
|
|
0.05
|
PRM
|
88390
|
Koll, the Forgemaster |
{R}{W}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Nico Delort
|
|
|
0.05
|
PRM
|
88388
|
Harald, King of Skemfar |
{1}{B}{G}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Collin Estrada
|
|
|
0.05
|
PRM
|
88386
|
Aegar, the Freezing Flame |
{1}{U}{R}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
WolfSkullJack
|
|
|
0.05
|
PRM
|
88384
|
Firja, Judge of Valor |
{2}{W}{B}{B}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
GodMachine
|
|
|
0.05
|
PRM
|
88382
|
Maja, Bretagard Protector |
{2}{G}{W}{W}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Richard Luong
|
|
|
0.05
|
PRM
|
88380
|
Svella, Ice Shaper |
{1}{R}{G}
|
Lgd. Snow Creature
|
U
|
EN
|
DZO
|
|
|
0.05
|
PRM
|
88378
|
Kardur, Doomscourge |
{2}{B}{R}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Jeff Miracola
|
|
|
0.07
|
PRM
|
88376
|
Narfi, Betrayer King |
{3}{U}{B}
|
Lgd. Snow Creature
|
U
|
EN
|
Christopher Lovell
|
|
|
0.06
|
PRM
|
88374
|
Vega, the Watcher |
{1}{W}{U}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
DZO
|
|
|
0.05
|
PRM
|
88370
|
Sarulf, Realm Eater |
{1}{B}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Dibujante Nocturno
|
|
|
0.39
|
PRM
|
88368
|
Immersturm Predator |
{2}{B}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Nicholas Gregory
|
|
|
0.20
|
PRM
|
88360
|
Niko Aris |
{X}{W}{U}{U}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Sara Winters
|
|
|
0.27
|
PRM
|
88358
|
Kaya the Inexorable |
{3}{W}{B}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Livia Prima
|
|
|
0.38
|
PRM
|
88356
|
Koma, Cosmos Serpent |
{3}{G}{G}{U}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
rishxxv
|
|
|
0.37
|
PRM
|
88354
|
Fynn, the Fangbearer |
{1}{G}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
rishxxv
|
|
|
0.05
|
PRM
|
88350
|
Jorn, God of Winter // Kaldring, the Rimestaff |
{2}{G} // {1}{U}{B}
|
Lgd. Snow Creature
|
R
|
EN
|
WolfSkullJack
|
|
|
0.41
|
PRM
|
88348
|
Kolvori, God of Kinship // The Ringhart Crest |
{2}{G}{G} // {1}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Dibujante Nocturno
|
|
|
0.23
|
PRM
|
88346
|
In Search of Greatness |
{G}{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Ilse Gort
|
|
|
0.17
|
PRM
|
88344
|
Blessing of Frost |
{3}{G}
|
Snow Sorcery
|
R
|
EN
|
Mila Pesic
|
|
|
0.03
|
PRM
|
88342
|
Esika's Chariot |
{3}{G}
|
Lgd. Artifact
|
R
|
EN
|
WolfSkullJack
|
|
|
1.73
|
PRM
|
88340
|
Toski, Bearer of Secrets |
{3}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Andy Brase
|
|
|
0.46
|
PRM
|
88338
|
Old-Growth Troll |
{G}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
0.81
|
PRM
|
88336
|
Realmwalker |
{2}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Igor Kieryluk
|
|
|
1.29
|
PRM
|
88334
|
Realmwalker |
{2}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Zack Stella
|
|
|
0.82
|
PRM
|
88332
|
Elvish Warmaster |
{1}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Alexander Mokhov
|
|
|
1.42
|
PRM
|
88330
|
Esika, God of the Tree // The Prismatic Bridge |
{1}{G}{G} // {W}{U}{B}{R}{G}
|
|
M
|
EN
|
Collin Estrada
|
|
|
0.17
|
PRM
|
88328
|
Tyvar Kell |
{2}{G}{G}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Johannes Voss
|
|
|
0.22
|
PRM
|
88326
|
Battle Mammoth |
{3}{G}{G}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Nicholas Gregory
|
|
|
0.36
|
PRM
|
88324
|
Vorinclex, Monstrous Raider |
{4}{G}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Richard Luong
|
|
|
1.06
|
PRM
|
88320
|
Birgi, God of Storytelling // Harnfel, Horn of Bounty |
{2}{R} // {4}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Richard Luong
|
|
|
0.47
|
PRM
|
88318
|
Tundra Fumarole |
{1}{R}{R}
|
Snow Sorcery
|
R
|
EN
|
Simon Dominic
|
|
|
0.03
|
PRM
|
88316
|
Tibalt's Trickery |
{1}{R}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Anna Podedworna
|
|
|
0.30
|
PRM
|
88314
|
Reckless Crew |
{3}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Izzy
|
|
|
0.03
|
PRM
|
88312
|
Calamity Bearer |
{2}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Simon Dominic
|
|
|
0.14
|
PRM
|
88310
|
Dragonkin Berserker |
{1}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Lie Setiawan
|
|
|
0.03
|
PRM
|
88308
|
Arni Brokenbrow |
{2}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Milivoj Ćeran
|
|
|
0.04
|
PRM
|
88306
|
Magda, Brazen Outlaw |
{1}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
DZO
|
|
|
0.52
|
PRM
|
88302
|
Toralf, God of Fury // Toralf's Hammer |
{2}{R}{R} // {1}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Matt Stikker
|
|
|
0.50
|
PRM
|
88300
|
Quakebringer |
{3}{R}{R}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
2.00
|
PRM
|
88298
|
Goldspan Dragon |
{3}{R}{R}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Andrew Mar
|
|
|
2.14
|
PRM
|
88296
|
Drown in Sorrow |
{1}{B}{B}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Valera Lutfullina
|
|
|
0.66
|
PRM
|
88290
|
Tergrid, God of Fright // Tergrid's Lantern |
{3}{B}{B} // {3}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Richard Luong
|
|
|
0.62
|
PRM
|
88288
|
Egon, God of Death // Throne of Death |
{2}{B} // {B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Jeff Miracola
|
|
|
0.17
|
PRM
|
88286
|
Crippling Fear |
{2}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Néstor Ossandón Leal
|
|
|
0.17
|
PRM
|
88284
|
Blood on the Snow |
{4}{B}{B}
|
Snow Sorcery
|
R
|
EN
|
Martina Fačková
|
|
|
0.20
|
PRM
|
88282
|
Rise of the Dread Marn |
{2}{B}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Titus Lunter
|
|
|
0.10
|
PRM
|
88280
|
Draugr Necromancer |
{3}{B}
|
Snow Creature
|
R
|
EN
|
David Rapoza
|
|
|
0.17
|
PRM
|
88278
|
Varragoth, Bloodsky Sire |
{2}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Ian Miller
|
|
|
0.13
|
PRM
|
88276
|
Dream Devourer |
{1}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
David Rapoza
|
|
|
0.04
|
PRM
|
88274
|
Skemfar Avenger |
{1}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
0.09
|
PRM
|
88272
|
Valki, God of Lies // Tibalt, Cosmic Impostor |
{1}{B} // {5}{B}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Grzegorz Rutkowski
|
|
|
4.64
|
PRM
|
88270
|
Valki, God of Lies // Tibalt, Cosmic Impostor |
{1}{B} // {5}{B}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Jeff Miracola
|
|
|
4.34
|
PRM
|
88268
|
Haunting Voyage |
{4}{B}{B}
|
Sorcery
|
M
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
0.36
|
PRM
|
88266
|
Burning-Rune Demon |
{4}{B}{B}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Andrew Mar
|
|
|
0.32
|
PRM
|
88264
|
Eradicator Valkyrie |
{2}{B}{B}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Tyler Jacobson
|
|
|
0.29
|
PRM
|
88262
|
Inga Rune-Eyes |
{3}{U}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Nico Delort
|
|
|
0.05
|
PRM
|
88258
|
Cosima, God of the Voyage // The Omenkeel |
{2}{U} // {1}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Andy Brase
|
|
|
0.13
|
PRM
|
88256
|
Graven Lore |
{3}{U}{U}
|
Snow Instant
|
R
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
0.03
|
PRM
|
88254
|
Reflections of Littjara |
{4}{U}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Aaron Miller
|
|
|
0.13
|
PRM
|
88252
|
Reflections of Littjara |
{4}{U}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Cristi Balanescu
|
|
|
0.04
|
PRM
|
88250
|
Mystic Reflection |
{1}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
YW Tang
|
|
|
0.13
|
PRM
|
88248
|
Icebreaker Kraken |
{10}{U}{U}
|
Snow Creature
|
R
|
EN
|
Chris Cold
|
|
|
0.03
|
PRM
|
88246
|
Cyclone Summoner |
{5}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Andrey Kuzinskiy
|
|
|
0.10
|
PRM
|
88244
|
Cosmos Charger |
{3}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Nils Hamm
|
|
|
0.03
|
PRM
|
88242
|
Ascendant Spirit |
{U}
|
Snow Creature
|
R
|
EN
|
Lie Setiawan
|
|
|
0.81
|
PRM
|
88238
|
Alrund, God of the Cosmos // Hakka, Whispering Raven |
{3}{U}{U} // {1}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Richard Luong
|
|
|
0.22
|
PRM
|
88236
|
Alrund's Epiphany |
{5}{U}{U}
|
Sorcery
|
M
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
0.26
|
PRM
|
88234
|
Orvar, the All-Form |
{3}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
DZO
|
|
|
4.23
|
PRM
|
88232
|
Portent |
{U}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Christopher Burdett
|
|
|
0.26
|
PRM
|
88228
|
Reidane, God of the Worthy // Valkmira, Protector's Shield |
{2}{W} // {3}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Andy Brase
|
|
|
0.61
|
PRM
|
88226
|
Approach of the Second Sun |
{6}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
0.20
|
PRM
|
88224
|
Dusk // Dawn |
{2}{W}{W} // {3}{W}{W}
|
Sorcery // Sorcery
|
R
|
EN
|
Noah Bradley
|
|
|
0.03
|
PRM
|
88218
|
Doomskar |
{3}{W}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Piotr Dura
|
|
|
0.28
|
PRM
|
88216
|
Rally the Ranks |
{1}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Lie Setiawan
|
|
|
0.26
|
PRM
|
88214
|
Glorious Protector |
{2}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
PINDURSKI
|
|
|
0.03
|
PRM
|
88212
|
Sigrid, God-Favored |
{1}{W}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Dibujante Nocturno
|
|
|
0.09
|
PRM
|
88210
|
Righteous Valkyrie |
{2}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Chris Rahn
|
|
|
0.70
|
PRM
|
88208
|
Runeforge Champion |
{2}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Andrey Kuzinskiy
|
|
|
0.04
|
PRM
|
88206
|
Search for Glory |
{2}{W}
|
Snow Sorcery
|
R
|
EN
|
Kieran Yanner
|
|
|
0.13
|
PRM
|
88202
|
Halvar, God of Battle // Sword of the Realms |
{2}{W}{W} // {1}{W}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Milivoj Ćeran
|
|
|
0.68
|
PRM
|
88200
|
Resplendent Marshal |
{1}{W}{W}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Ryan Pancoast
|
|
|
0.27
|
PRM
|
88198
|
Starnheim Unleashed |
{2}{W}{W}
|
Sorcery
|
M
|
EN
|
Rudy Siswanto
|
|
|
0.92
|
PRM
|
86358
|
Sengir, the Dark Baron |
{4}{B}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Pete Venters
|
|
|
0.32
|
PRM
|
86356
|
Mana Confluence |
|
Land
|
M
|
EN
|
Titus Lunter
|
|
|
17.90
|
PRM
|
86354
|
Gnostro, Voice of the Crags |
{1}{U}{R}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Lars Grant-West
|
|
|
|
PRM
|
86352
|
Yurlok of Scorch Thrash |
{1}{B}{R}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
|
PRM
|
86350
|
Kodama of the East Tree |
{4}{G}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Daarken
|
|
|
|
PRM
|
86348
|
Livio, Oathsworn Sentinel |
{1}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Kekai Kotaki
|
|
|
|
PRM
|
86346
|
Ich-Tekik, Salvage Splicer |
{4}{G}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Aleksi Briclot
|
|
|
|
PRM
|
86344
|
Armix, Filigree Thrasher |
{2}{B}
|
Lgd. Artifact Creature
|
U
|
EN
|
Daniel Ljunggren
|
|
|
|
PRM
|
86342
|
Nymris, Oona's Trickster |
{3}{U}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Johannes Voss
|
|
|
|
PRM
|
86340
|
Ghen, Arcanum Weaver |
{R}{W}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Kieran Yanner
|
|
|
|
PRM
|
86338
|
Kamahl, Heart of Krosa |
{6}{G}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Kekai Kotaki
|
|
|
|
PRM
|
86336
|
Obeka, Brute Chronologist |
{1}{U}{B}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
|
PRM
|
86334
|
Archelos, Lagoon Mystic |
{1}{B}{G}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
|
PRM
|
86332
|
Glacian, Powerstone Engineer |
{5}{U}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Magali Villeneuve
|
|
|
|
PRM
|
86330
|
Averna, the Chaos Bloom |
{G}{U}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Lucas Graciano
|
|
|
|
PRM
|
86328
|
Keskit, the Flesh Sculptor |
{2}{B}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Yongjae Choi
|
|
|
|
PRM
|
86326
|
Kangee, Sky Warden |
{3}{W}{U}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
|
PRM
|
86324
|
Hamza, Guardian of Arashin |
{4}{G}{W}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Wisnu Tan
|
|
|
|
PRM
|
86322
|
Slurrk, All-Ingesting |
{5}{G}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Jehan Choo
|
|
|
|
PRM
|
86320
|
Alharu, Solemn Ritualist |
{4}{W}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Chris Rallis
|
|
|
|
PRM
|
86318
|
Siani, Eye of the Storm |
{3}{U}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Heonhwa Choe
|
|
|
|
PRM
|
86316
|
Radiant, Serra Archangel |
{6}{W}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Chris Rallis
|
|
|
|
PRM
|
86314
|
Akroma, Vision of Ixidor |
{5}{W}{W}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Chris Rahn
|
|
|
|
PRM
|
86312
|
Kwain, Itinerant Meddler |
{W}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Lucas Graciano
|
|
|
|
PRM
|
86310
|
Tuya Bearclaw |
{1}{R}{G}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Lius Lasahido
|
|
|
|
PRM
|
86308
|
Bell Borca, Spectral Sergeant |
{2}{R}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Mila Pesic
|
|
|
|
PRM
|
86306
|
Gilanra, Caller of Wirewood |
{2}{G}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Jehan Choo
|
|
|
|
PRM
|
86304
|
Ardenn, Intrepid Archaeologist |
{2}{W}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Jason Rainville
|
|
|
|
PRM
|
86302
|
Toggo, Goblin Weaponsmith |
{2}{R}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
|
PRM
|
86300
|
Abomination of Llanowar |
{1}{B}{G}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Vincent Proce
|
|
|
|
PRM
|
86298
|
Numa, Joraga Chieftain |
{2}{G}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Kieran Yanner
|
|
|
|
PRM
|
86296
|
Thalisse, Reverent Medium |
{3}{W}{B}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Heonhwa Choe
|
|
|
|
PRM
|
86294
|
Nadier, Agent of the Duskenel |
{5}{B}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Yongjae Choi
|
|
|
|
PRM
|
86292
|
Lathiel, the Bounteous Dawn |
{2}{G}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Lucas Graciano
|
|
|
|
PRM
|
86290
|
Breeches, Brazen Plunderer |
{3}{R}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
|
PRM
|
86288
|
Tormod, the Desecrator |
{3}{B}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Grzegorz Rutkowski
|
|
|
|
PRM
|
86286
|
Ghost of Ramirez DePietro |
{2}{U}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Grzegorz Rutkowski
|
|
|
|
PRM
|
86284
|
Rebbec, Architect of Ascension |
{3}{W}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Magali Villeneuve
|
|
|
|
PRM
|
86282
|
Captain Vargus Wrath |
{U}{R}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
|
PRM
|
86280
|
Eligeth, Crossroads Augur |
{4}{U}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Yigit Koroglu
|
|
|
|
PRM
|
86278
|
Imoti, Celebrant of Bounty |
{3}{G}{U}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Ekaterina Burmak
|
|
|
|
PRM
|
86276
|
Blim, Comedic Genius |
{2}{B}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Jason A. Engle
|
|
|
|
PRM
|
86274
|
Juri, Master of the Revue |
{B}{R}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Dmitry Burmak
|
|
|
|
PRM
|
86272
|
Gor Muldrak, Amphinologist |
{1}{G}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Steven Belledin
|
|
|
|
PRM
|
86270
|
Araumi of the Dead Tide |
{1}{U}{B}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Daarken
|
|
|
|
PRM
|
86268
|
Miara, Thorn of the Glade |
{1}{B}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Johannes Voss
|
|
|
|
PRM
|
86266
|
Malcolm, Keen-Eyed Navigator |
{2}{U}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Eric Deschamps
|
|
|
|
PRM
|
86264
|
Zara, Renegade Recruiter |
{3}{U}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Chris Rallis
|
|
|
|
PRM
|
86262
|
Colfenor, the Last Yew |
{3}{W}{B}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Filip Burburan
|
|
|
|
PRM
|
86260
|
Sengir, the Dark Baron |
{4}{B}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Bastien L. Deharme
|
|
|
|
PRM
|
86258
|
Halana, Kessig Ranger |
{3}{G}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Zoltan Boros
|
|
|
|
PRM
|
86256
|
Dargo, the Shipwrecker |
{6}{R}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Zoltan Boros
|
|
|
|
PRM
|
86254
|
Anara, Wolvid Familiar |
{3}{G}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
|
PRM
|
86252
|
Kediss, Emberclaw Familiar |
{1}{R}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
|
PRM
|
86250
|
Falthis, Shadowcat Familiar |
{2}{B}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
|
PRM
|
86248
|
Reyav, Master Smith |
{R}{W}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Scott Murphy
|
|
|
|
PRM
|
86246
|
Belbe, Corrupted Observer |
{B}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Igor Kieryluk
|
|
|
|
PRM
|
86244
|
Liesa, Shroud of Dusk |
{2}{W}{W}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Slawomir Maniak
|
|
|
|
PRM
|
86242
|
The Prismatic Piper |
{5}
|
Lgd. Creature
|
S
|
EN
|
Seb McKinnon
|
|
|
|
PRM
|
86240
|
Krark, the Thumbless |
{1}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Mathias Kollros
|
|
|
|
PRM
|
86238
|
Esior, Wardwing Familiar |
{1}{U}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
|
PRM
|
86236
|
Sakashima of a Thousand Faces |
{3}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Jason A. Engle
|
|
|
|
PRM
|
86234
|
Keleth, Sunmane Familiar |
{1}{W}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
|
PRM
|
86232
|
Jared Carthalion, True Heir |
{R}{G}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Lius Lasahido
|
|
|
|
PRM
|
86230
|
Prava of the Steel Legion |
{2}{W}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Matt Stewart
|
|
|
|
PRM
|
86228
|
Rograkh, Son of Rohgahh |
{0}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Chris Seaman
|
|
|
|
PRM
|
86226
|
Brinelin, the Moon Kraken |
{6}{U}{U}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Adam Paquette
|
|
|
|
PRM
|
86224
|
Alena, Kessig Trapper |
{4}{R}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Zoltan Boros
|
|
|
|
PRM
|
86222
|
Nevinyrral, Urborg Tyrant |
{3}{W}{U}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Yongjae Choi
|
|
|
|
PRM
|
86220
|
Amareth, the Lustrous |
{3}{G}{W}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Lie Setiawan
|
|
|
|
PRM
|
86218
|
Hans Eriksson |
{2}{R}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Ryan Pancoast
|
|
|
|
PRM
|
86216
|
Muldrotha, the Gravetide |
{3}{B}{G}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Jason Rainville
|
|
|
|
PRM
|
86214
|
Yuriko, the Tiger's Shadow |
{1}{U}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Yongjae Choi
|
|
|
|
PRM
|
86212
|
Ramos, Dragon Engine |
{6}
|
Lgd. Artifact Creature
|
M
|
EN
|
Joseph Meehan
|
|
|
|
PRM
|
86210
|
Najeela, the Blade-Blossom |
{2}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Matt Stewart
|
|
|
0.51
|
PRM
|
86208
|
Rakdos, Lord of Riots |
{B}{B}{R}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Yigit Koroglu
|
|
|
|
PRM
|
86206
|
Brago, King Eternal |
{2}{W}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Karla Ortiz
|
|
|
|
PRM
|
86204
|
Xenagos, God of Revels |
{3}{R}{G}
|
Lgd. Enchantment Creature
|
M
|
EN
|
Jason Chan
|
|
|
|
PRM
|
86202
|
Karametra, God of Harvests |
{3}{G}{W}
|
Lgd. Enchantment Creature
|
M
|
EN
|
Eric Deschamps
|
|
|
|
PRM
|
86200
|
Marath, Will of the Wild |
{R}{G}{W}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Tyler Jacobson
|
|
|
|
PRM
|
86198
|
Derevi, Empyrial Tactician |
{G}{W}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Michael Komarck
|
|
|
|
PRM
|
86196
|
Zur the Enchanter |
{1}{W}{U}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Josu Hernaiz
|
|
|
|
PRM
|
86194
|
Prossh, Skyraider of Kher |
{3}{B}{R}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Todd Lockwood
|
|
|
|
PRM
|
86192
|
Nekusar, the Mindrazer |
{2}{U}{B}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Mark Winters
|
|
|
|
PRM
|
86190
|
Maelstrom Wanderer |
{5}{G}{U}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Victor Adame Minguez
|
|
|
|
PRM
|
86188
|
Karador, Ghost Chieftain |
{5}{W}{B}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Todd Lockwood
|
|
|
|
PRM
|
86186
|
Zedruu the Greathearted |
{1}{U}{R}{W}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Mark Zug
|
|
|
|
PRM
|
86184
|
Queen Marchesa |
{1}{R}{W}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Kieran Yanner
|
|
|
|
PRM
|
86182
|
Vial Smasher the Fierce |
{1}{B}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Deruchenko Alexander
|
|
|
|
PRM
|
86180
|
Tymna the Weaver |
{1}{W}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Winona Nelson
|
|
|
|
PRM
|
86178
|
Thrasios, Triton Hero |
{G}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Josu Hernaiz
|
|
|
|
PRM
|
86176
|
Tana, the Bloodsower |
{2}{R}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Magali Villeneuve
|
|
|
|
PRM
|
86174
|
Silas Renn, Seeker Adept |
{1}{U}{B}
|
Lgd. Artifact Creature
|
M
|
EN
|
Joseph Meehan
|
|
|
|
PRM
|
86172
|
Sidar Kondo of Jamuraa |
{2}{G}{W}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Ryan Alexander Lee
|
|
|
|
PRM
|
86170
|
Reyhan, Last of the Abzan |
{1}{B}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Chris Rallis
|
|
|
|
PRM
|
86168
|
Ravos, Soultender |
{3}{W}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Zezhou Chen
|
|
|
|
PRM
|
86166
|
Ludevic, Necro-Alchemist |
{1}{U}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Aaron Miller
|
|
|
|
PRM
|
86164
|
Kydele, Chosen of Kruphix |
{2}{G}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Bastien L. Deharme
|
|
|
|
PRM
|
86162
|
Kraum, Ludevic's Opus |
{3}{U}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Aaron Miller
|
|
|
|
PRM
|
86160
|
Ishai, Ojutai Dragonspeaker |
{2}{W}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Zack Stella
|
|
|
|
PRM
|
86158
|
Ikra Shidiqi, the Usurper |
{3}{B}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Josu Hernaiz
|
|
|
|
PRM
|
86156
|
Bruse Tarl, Boorish Herder |
{2}{R}{W}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Anthony Palumbo
|
|
|
|
PRM
|
86154
|
Akiri, Line-Slinger |
{R}{W}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
David Gaillet
|
|
|
|
PRM
|
86152
|
Arcane Signet |
{2}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
0.70
|
PRM
|
86150
|
Generous Gift |
{2}{W}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
0.20
|
PRM
|
86148
|
Counterspell |
{U}{U}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Zack Stella
|
|
|
0.64
|
PRM
|
86146
|
Reliquary Tower |
|
Land
|
U
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
0.48
|
PRM
|
86144
|
Temur Battle Rage |
{1}{R}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Jaime Jones
|
|
|
0.23
|
PRM
|
86142
|
Boros Charm |
{R}{W}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Zoltan Boros
|
|
|
1.31
|
PRM
|
86140
|
Myriad Landscape |
|
Land
|
U
|
EN
|
Richard Wright
|
|
|
0.34
|
PRM
|
86138
|
Swords to Plowshares |
{W}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Sam Wolfe Connelly
|
|
|
0.41
|
PRM
|
86136
|
Abrade |
{1}{R}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Jonas De Ro
|
|
|
0.55
|
PRM
|
86134
|
Acidic Slime |
{3}{G}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Karl Kopinski
|
|
|
0.07
|
PRM
|
86132
|
Swiftfoot Boots |
{2}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
0.46
|
PRM
|
86130
|
Arcane Denial |
{1}{U}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Xi Zhang
|
|
|
0.39
|
PRM
|
86128
|
Mulldrifter |
{4}{U}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Eric Fortune
|
|
|
0.24
|
PRM
|
86126
|
Fact or Fiction |
{3}{U}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Matt Cavotta
|
|
|
0.23
|
PRM
|
86124
|
Sol Ring |
{1}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Mike Bierek
|
|
|
0.21
|
PRM
|
86122
|
Kodama's Reach |
{2}{G}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
John Avon
|
|
|
0.11
|
PRM
|
86120
|
Coiling Oracle |
{G}{U}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Mark Zug
|
|
|
0.05
|
PRM
|
86118
|
Fyndhorn Elves |
{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Igor Kieryluk
|
|
|
0.08
|
PRM
|
86116
|
Three Visits |
{1}{G}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Yeong-Hao Han
|
|
|
0.36
|
PRM
|
86114
|
Opal Palace |
|
Land
|
C
|
EN
|
Andreas Rocha
|
|
|
0.07
|
PRM
|
86112
|
Path of Ancestry |
|
Land
|
C
|
EN
|
Alayna Danner
|
|
|
0.07
|
PRM
|
86110
|
Terramorphic Expanse |
|
Land
|
C
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
0.07
|
PRM
|
86108
|
Fleshbag Marauder |
{2}{B}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Mark Zug
|
|
|
0.08
|
PRM
|
86106
|
Viscera Seer |
{B}
|
Creature
|
C
|
EN
|
John Stanko
|
|
|
0.15
|
PRM
|
86104
|
Return to Dust |
{2}{W}{W}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Wayne Reynolds
|
|
|
0.07
|
PRM
|
86102
|
Cuombajj Witches |
{B}{B}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Seb McKinnon
|
|
|
0.18
|
PRM
|
86100
|
Burnished Hart |
{3}
|
Artifact Creature
|
U
|
EN
|
Yeong-Hao Han
|
|
|
0.11
|
PRM
|
86098
|
Thought Vessel |
{2}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
rk post
|
|
|
0.84
|
PRM
|
86096
|
Commander's Sphere |
{3}
|
Artifact
|
C
|
EN
|
Ryan Alexander Lee
|
|
|
0.21
|
PRM
|
86094
|
Victimize |
{2}{B}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Craig J Spearing
|
|
|
0.18
|
PRM
|
86092
|
Preordain |
{U}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
4.06
|
PRM
|
86090
|
Humble Defector |
{1}{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Slawomir Maniak
|
|
|
0.07
|
PRM
|
86088
|
Command Tower |
|
Land
|
C
|
EN
|
Ryan Yee
|
|
|
0.11
|
PRM
|
86086
|
Vampiric Tutor |
{B}
|
Instant
|
M
|
EN
|
Raymond Swanland
|
|
|
0.77
|
PRM
|
86084
|
Scroll Rack |
{2}
|
Artifact
|
M
|
EN
|
Heather Hudson
|
|
|
5.58
|
PRM
|
86082
|
Seraphic Greatsword |
{1}{W}
|
Artifact
|
M
|
EN
|
Craig J Spearing
|
|
|
1.51
|
PRM
|
86080
|
Staff of Domination |
{3}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Ben Thompson
|
|
|
0.42
|
PRM
|
86078
|
Opposition Agent |
{2}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Scott Murphy
|
|
|
15.35
|
PRM
|
86076
|
Austere Command |
{4}{W}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Anna Steinbauer
|
|
|
0.27
|
PRM
|
86074
|
Blasphemous Act |
{8}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Daarken
|
|
|
0.36
|
PRM
|
86072
|
Rings of Brighthearth |
{3}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Howard Lyon
|
|
|
0.60
|
PRM
|
86070
|
Mana Drain |
{U}{U}
|
Instant
|
M
|
EN
|
Raymond Swanland
|
|
|
2.39
|
PRM
|
86068
|
Port Razer |
{3}{R}{R}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Craig J Spearing
|
|
|
13.24
|
PRM
|
86066
|
Triumphant Reckoning |
{6}{W}{W}{W}
|
Sorcery
|
M
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
1.37
|
PRM
|
86064
|
Soul of Eternity |
{5}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Yigit Koroglu
|
|
|
0.10
|
PRM
|
86062
|
Command Beacon |
|
Land
|
R
|
EN
|
Jonas De Ro
|
|
|
2.73
|
PRM
|
86060
|
Kamahl's Will |
{3}{G}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Nicholas Gregory
|
|
|
0.50
|
PRM
|
86058
|
Jeska's Will |
{2}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Izzy
|
|
|
8.69
|
PRM
|
86056
|
Szat's Will |
{4}{B}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Sidharth Chaturvedi
|
|
|
1.00
|
PRM
|
86054
|
Sakashima's Will |
{3}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
0.54
|
PRM
|
86052
|
Akroma's Will |
{3}{W}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Antonio José Manzanedo
|
|
|
24.50
|
PRM
|
86050
|
Plague Reaver |
{2}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Nicholas Gregory
|
|
|
0.17
|
PRM
|
86048
|
Immaculate Magistrate |
{3}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jim Nelson
|
|
|
0.26
|
PRM
|
86046
|
Coercive Recruiter |
{4}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
1.01
|
PRM
|
86044
|
Amphin Mutineer |
{3}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Nicholas Gregory
|
|
|
1.37
|
PRM
|
86042
|
Jeweled Lotus |
{0}
|
Artifact
|
M
|
EN
|
Alayna Danner
|
|
|
13.04
|
PRM
|
86040
|
Armored Skyhunter |
{3}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Denman Rooke
|
|
|
2.97
|
PRM
|
86038
|
Sakashima's Protege |
{4}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Tyler Walpole
|
|
|
1.44
|
PRM
|
86036
|
Elvish Dreadlord |
{3}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
0.32
|
PRM
|
86034
|
Phyrexian Triniform |
{9}
|
Artifact Creature
|
M
|
EN
|
Adam Paquette
|
|
|
3.73
|
PRM
|
86032
|
War Room |
|
Land
|
R
|
EN
|
Milivoj Ćeran
|
|
|
9.73
|
PRM
|
86030
|
Rootweaver Druid |
{2}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Lie Setiawan
|
|
|
0.45
|
PRM
|
86028
|
Soulfire Eruption |
{6}{R}{R}{R}
|
Sorcery
|
M
|
EN
|
Andrey Kuzinskiy
|
|
|
1.48
|
PRM
|
86026
|
Aurora Phoenix |
{4}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Caio Monteiro
|
|
|
2.10
|
PRM
|
86024
|
Nightshade Harvester |
{3}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
PINDURSKI
|
|
|
0.30
|
PRM
|
86022
|
Mnemonic Deluge |
{6}{U}{U}{U}
|
Sorcery
|
M
|
EN
|
Chris Rallis
|
|
|
7.85
|
PRM
|
86020
|
Hullbreacher |
{2}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Sidharth Chaturvedi
|
|
|
10.76
|
PRM
|
86018
|
Laboratory Drudge |
{3}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Milivoj Ćeran
|
|
|
0.22
|
PRM
|
86016
|
Keeper of the Accord |
{3}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Denman Rooke
|
|
|
5.12
|
PRM
|
86014
|
Sweet-Gum Recluse |
{4}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jehan Choo
|
|
|
2.25
|
PRM
|
86012
|
Emberwilde Captain |
{3}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Tyler Walpole
|
|
|
1.65
|
PRM
|
86010
|
Necrotic Hex |
{6}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Nils Hamm
|
|
|
0.46
|
PRM
|
86008
|
Wrong Turn |
{2}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Filip Burburan
|
|
|
0.32
|
PRM
|
86006
|
Slash the Ranks |
{3}{W}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
1.08
|
PRM
|
86004
|
Bladegriff Prototype |
{5}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Johann Bodin
|
|
|
0.36
|
PRM
|
86002
|
Archon of Coronation |
{4}{W}{W}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Antonio José Manzanedo
|
|
|
3.45
|
PRM
|
86000
|
Apex Devastator |
{8}{G}{G}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
17.78
|
PRM
|
85998
|
Reshape the Earth |
{6}{G}{G}{G}
|
Sorcery
|
M
|
EN
|
Adam Paquette
|
|
|
13.74
|
PRM
|
85996
|
Hellkite Courser |
{4}{R}{R}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Caio Monteiro
|
|
|
15.50
|
PRM
|
85994
|
Rakshasa Debaser |
{4}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Yigit Koroglu
|
|
|
0.61
|
PRM
|
85992
|
Sphinx of the Second Sun |
{6}{U}{U}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Antonio José Manzanedo
|
|
|
12.06
|
PRM
|
85990
|
Body of Knowledge |
{3}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Clint Cearley
|
|
|
1.99
|
PRM
|
85988
|
Commander's Plate |
{1}
|
Artifact
|
M
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
15.87
|
PRM
|
85986
|
Dawnglade Regent |
{5}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
YW Tang
|
|
|
1.60
|
PRM
|
85984
|
Magus of the Order |
{2}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Tomasz Jedruszek
|
|
|
0.31
|
PRM
|
85982
|
Court of Grace |
{2}{W}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Denman Rooke
|
|
|
2.31
|
PRM
|
85980
|
Court of Cunning |
{1}{U}{U}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Yeong-Hao Han
|
|
|
2.81
|
PRM
|
85978
|
Court of Ambition |
{2}{B}{B}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Ravenna Tran
|
|
|
7.01
|
PRM
|
85976
|
Court of Ire |
{3}{R}{R}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Alexander Forssberg
|
|
|
1.20
|
PRM
|
85974
|
Court of Bounty |
{2}{G}{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Milivoj Ćeran
|
|
|
1.81
|
PRM
|
85972
|
Flamekin Herald |
{2}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Johan Grenier
|
|
|
0.17
|
PRM
|
85970
|
Promise of Tomorrow |
{2}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Seb McKinnon
|
|
|
0.32
|
PRM
|
85968
|
Profane Transfusion |
{6}{B}{B}{B}
|
Sorcery
|
M
|
EN
|
Vincent Proce
|
|
|
1.66
|
PRM
|
85966
|
Biowaste Blob |
{2}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Simon Dominic
|
|
|
0.43
|
PRM
|
85964
|
Nevinyrral's Disk |
{4}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Steve Argyle
|
|
|
0.19
|
PRM
|
85962
|
Horizon Stone |
{5}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Noah Bradley
|
|
|
|
PRM
|
85960
|
Wheel of Misfortune |
{2}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
J.P. Targete
|
|
|
15.26
|
PRM
|
85958
|
Vault of Champions |
|
Land
|
R
|
EN
|
Cliff Childs
|
|
|
2.91
|
PRM
|
85956
|
Spectator Seating |
|
Land
|
R
|
EN
|
Ravenna Tran
|
|
|
2.73
|
PRM
|
85954
|
Training Center |
|
Land
|
R
|
EN
|
Daniel Ljunggren
|
|
|
4.34
|
PRM
|
85952
|
Rejuvenating Springs |
|
Land
|
R
|
EN
|
Alayna Danner
|
|
|
3.28
|
PRM
|
85950
|
Undergrowth Stadium |
|
Land
|
R
|
EN
|
Yeong-Hao Han
|
|
|
3.15
|
PRM
|
85948
|
Jeska, Thrice Reborn |
{2}{R}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Chris Rallis
|
|
|
5.71
|
PRM
|
85946
|
Tevesh Szat, Doom of Fools |
{4}{B}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Chris Rallis
|
|
|
1.54
|
PRM
|
85944
|
Garruk, Unleashed |
{2}{G}{G}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Cristi Balanescu
|
|
|
0.93
|
PRM
|
85942
|
Ugin, the Spirit Dragon |
{8}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Ryan Pancoast
|
|
|
26.20
|
PRM
|
85940
|
Teferi, Master of Time |
{2}{U}{U}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Chris Rallis
|
|
|
9.56
|
PRM
|
85938
|
Chandra, Heart of Fire |
{3}{R}{R}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Jason Rainville
|
|
|
0.64
|
PRM
|
85936
|
Liliana, Waker of the Dead |
{2}{B}{B}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Magali Villeneuve
|
|
|
9.47
|
PRM
|
85934
|
Basri Ket |
{1}{W}{W}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Jehan Choo
|
|
|
2.36
|
PRM
|
83876
|
Valakut Awakening // Valakut Stoneforge |
{2}{R}
|
Instant // Land
|
R
|
EN
|
Campbell White
|
|
|
0.84
|
PRM
|
83874
|
Hagra Mauling // Hagra Broodpit |
{2}{B}{B}
|
Instant // Land
|
R
|
EN
|
Victor Adame Minguez
|
|
|
0.37
|
PRM
|
83872
|
Glasspool Mimic // Glasspool Shore |
{2}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Johan Grenier
|
|
|
4.47
|
PRM
|
83870
|
Ondu Inversion // Ondu Skyruins |
{6}{W}{W}
|
Sorcery // Land
|
R
|
EN
|
James Paick
|
|
|
0.47
|
PRM
|
83868
|
Turntimber Symbiosis // Turntimber, Serpentine Wood |
{4}{G}{G}{G}
|
Sorcery // Land
|
M
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
1.72
|
PRM
|
83866
|
Shatterskull Smashing // Shatterskull, the Hammer Pass |
{X}{R}{R}
|
Sorcery // Land
|
M
|
EN
|
Adam Paquette
|
|
|
4.02
|
PRM
|
83864
|
Agadeem's Awakening // Agadeem, the Undercrypt |
{X}{B}{B}{B}
|
Sorcery // Land
|
M
|
EN
|
Dmitry Burmak
|
|
|
3.76
|
PRM
|
83862
|
Sea Gate Restoration // Sea Gate, Reborn |
{4}{U}{U}{U}
|
Sorcery // Land
|
M
|
EN
|
Adam Paquette
|
|
|
7.78
|
PRM
|
83860
|
Emeria's Call // Emeria, Shattered Skyclave |
{4}{W}{W}{W}
|
Sorcery // Land
|
M
|
EN
|
Matt Stewart
|
|
|
8.59
|
PRM
|
83858
|
Clearwater Pathway // Murkwater Pathway |
|
Land // Land
|
R
|
EN
|
Johannes Voss
|
|
|
2.10
|
PRM
|
83856
|
Cragcrown Pathway // Timbercrown Pathway |
|
Land // Land
|
R
|
EN
|
Sam Burley
|
|
|
3.20
|
PRM
|
83854
|
Needleverge Pathway // Pillarverge Pathway |
|
Land // Land
|
R
|
EN
|
Noah Bradley
|
|
|
|
PRM
|
83852
|
Branchloft Pathway // Boulderloft Pathway |
|
Land // Land
|
R
|
EN
|
Grady Frederick
|
|
|
0.25
|
PRM
|
83850
|
Riverglide Pathway // Lavaglide Pathway |
|
Land // Land
|
R
|
EN
|
Johan Grenier
|
|
|
11.69
|
PRM
|
83848
|
Brightclimb Pathway // Grimclimb Pathway |
|
Land // Land
|
R
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
0.42
|
PRM
|
83846
|
Kazandu Mammoth // Kazandu Valley |
{1}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Finnian MacManus
|
|
|
0.54
|
PRM
|
83844
|
Jace, Mirror Mage |
{1}{U}{U}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
David Rapoza
|
|
|
3.47
|
PRM
|
83842
|
Nissa of Shadowed Boughs |
{2}{B}{G}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
David Rapoza
|
|
|
0.41
|
PRM
|
83840
|
Nahiri, Heir of the Ancients |
{2}{R}{W}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
David Rapoza
|
|
|
1.64
|
PRM
|
83838
|
Anowon, the Ruin Thief |
{2}{U}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Magali Villeneuve
|
|
|
7.41
|
PRM
|
83836
|
Obuun, Mul Daya Ancestor |
{1}{R}{G}{W}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Chris Rallis
|
|
|
2.23
|
PRM
|
83834
|
Relic Robber |
{2}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Slawomir Maniak
|
|
|
0.54
|
PRM
|
83832
|
Roiling Vortex |
{1}{R}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Campbell White
|
|
|
9.54
|
PRM
|
83830
|
Soul Shatter |
{2}{B}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Wylie Beckert
|
|
|
0.77
|
PRM
|
83828
|
Confounding Conundrum |
{1}{U}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Bryan Sola
|
|
|
0.43
|
PRM
|
83826
|
Archon of Emeria |
{2}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Ryan Pancoast
|
|
|
3.60
|
PRM
|
83824
|
Skyclave Apparition |
{1}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
5.35
|
PRM
|
83822
|
Grakmaw, Skyclave Ravager |
{1}{B}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Filip Burburan
|
|
|
0.50
|
PRM
|
83820
|
Verazol, the Split Current |
{X}{G}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Daarken
|
|
|
0.34
|
PRM
|
83818
|
Yasharn, Implacable Earth |
{2}{G}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
G-host Lee
|
|
|
0.70
|
PRM
|
83816
|
Zagras, Thief of Heartbeats |
{4}{B}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Anna Steinbauer
|
|
|
0.20
|
PRM
|
83814
|
Linvala, Shield of Sea Gate |
{1}{W}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Wayne Reynolds
|
|
|
0.70
|
PRM
|
83812
|
Luminarch Aspirant |
{1}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Mads Ahm
|
|
|
4.62
|
PRM
|
83810
|
Zareth San, the Trickster |
{3}{U}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Zack Stella
|
|
|
0.22
|
PRM
|
83808
|
Akiri, Fearless Voyager |
{1}{R}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Ekaterina Burmak
|
|
|
0.36
|
PRM
|
83806
|
Kaza, Roil Chaser |
{U}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Ekaterina Burmak
|
|
|
0.23
|
PRM
|
83804
|
Squad Commander |
{3}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Ekaterina Burmak
|
|
|
0.14
|
PRM
|
83802
|
Inscription of Insight |
{3}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Zoltan Boros
|
|
|
0.27
|
PRM
|
83800
|
Shadows' Verdict |
{3}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Lius Lasahido
|
|
|
0.64
|
PRM
|
83798
|
Inscription of Ruin |
{2}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Zoltan Boros
|
|
|
0.13
|
PRM
|
83796
|
Wayward Guide-Beast |
{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Filip Burburan
|
|
|
0.84
|
PRM
|
83794
|
Kargan Intimidator |
{1}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Kieran Yanner
|
|
|
0.17
|
PRM
|
83792
|
Scourge of the Skyclaves |
{1}{B}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Chase Stone
|
|
|
0.37
|
PRM
|
83790
|
Sea Gate Stormcaller |
{1}{U}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Anna Steinbauer
|
|
|
0.92
|
PRM
|
83788
|
Tazri, Beacon of Unity |
{4}{W}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Chris Rahn
|
|
|
0.86
|
PRM
|
83786
|
Angel of Destiny |
{3}{W}{W}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Ryan Pancoast
|
|
|
4.86
|
PRM
|
83784
|
Myriad Construct |
{4}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Chase Stone
|
|
|
0.22
|
PRM
|
83782
|
Throne of Makindi |
|
Land
|
R
|
EN
|
Igor Kieryluk
|
|
|
0.28
|
PRM
|
83780
|
Forsaken Monument |
{5}
|
Lgd. Artifact
|
M
|
EN
|
Piotr Dura
|
|
|
0.81
|
PRM
|
83778
|
Ashaya, Soul of the Wild |
{3}{G}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Chase Stone
|
|
|
4.28
|
PRM
|
83776
|
Leyline Tyrant |
{2}{R}{R}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Chase Stone
|
|
|
4.72
|
PRM
|
83774
|
Maddening Cacophony |
{1}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Magali Villeneuve
|
|
|
0.64
|
PRM
|
83772
|
Ancient Greenwarden |
{4}{G}{G}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Grzegorz Rutkowski
|
|
|
4.55
|
PRM
|
83770
|
Oran-Rief Ooze |
{2}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Daarken
|
|
|
0.39
|
PRM
|
83768
|
Taborax, Hope's Demise |
{2}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
G-host Lee
|
|
|
0.45
|
PRM
|
83766
|
Magmatic Channeler |
{1}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Bryan Sola
|
|
|
0.48
|
PRM
|
83764
|
Archpriest of Iona |
{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Denman Rooke
|
|
|
0.41
|
PRM
|
83762
|
Maul of the Skyclaves |
{2}{W}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Joseph Meehan
|
|
|
0.61
|
PRM
|
83760
|
Nullpriest of Oblivion |
{1}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Yongjae Choi
|
|
|
0.79
|
PRM
|
83758
|
Thieving Skydiver |
{1}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Kieran Yanner
|
|
|
0.79
|
PRM
|
83756
|
Cragplate Baloth |
{5}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
0.51
|
PRM
|
83754
|
Legion Angel |
{2}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
PINDURSKI
|
|
|
0.72
|
PRM
|
83752
|
Tajuru Paragon |
{1}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Cristi Balanescu
|
|
|
0.27
|
PRM
|
83750
|
Shatterskull Charger |
{1}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Lius Lasahido
|
|
|
0.20
|
PRM
|
83748
|
Coralhelm Chronicler |
{2}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Lie Setiawan
|
|
|
0.23
|
PRM
|
83746
|
Master of Winds |
{2}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Yigit Koroglu
|
|
|
0.23
|
PRM
|
83744
|
Nimble Trapfinder |
{1}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Caio Monteiro
|
|
|
0.20
|
PRM
|
83742
|
Drana, the Last Bloodchief |
{3}{B}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Tyler Jacobson
|
|
|
2.59
|
PRM
|
83740
|
Swarm Shambler |
{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Nicholas Gregory
|
|
|
0.25
|
PRM
|
83738
|
Nahiri's Lithoforming |
{X}{R}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Campbell White
|
|
|
0.37
|
PRM
|
83736
|
Charix, the Raging Isle |
{2}{U}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Viktor Titov
|
|
|
0.47
|
PRM
|
83734
|
Nighthawk Scavenger |
{1}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Heonhwa Choe
|
|
|
0.74
|
PRM
|
83732
|
Crawling Barrens |
|
Land
|
R
|
EN
|
Jonas De Ro
|
|
|
0.59
|
PRM
|
83730
|
Skyclave Relic |
{3}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Daniel Ljunggren
|
|
|
0.50
|
PRM
|
83728
|
Inscription of Abundance |
{1}{G}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Zoltan Boros
|
|
|
0.84
|
PRM
|
83726
|
Orah, Skyclave Hierophant |
{2}{W}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Heonhwa Choe
|
|
|
0.20
|
PRM
|
83724
|
Coveted Prize |
{4}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Lie Setiawan
|
|
|
0.23
|
PRM
|
83722
|
Lithoform Engine |
{4}
|
Lgd. Artifact
|
M
|
EN
|
Colin Boyer
|
|
|
0.99
|
PRM
|
83720
|
Phylath, World Sculptor |
{4}{R}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Pascal Blanché
|
|
|
0.57
|
PRM
|
83718
|
Scute Swarm |
{2}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Roman Kuteynikov
|
|
|
2.09
|
PRM
|
83716
|
Omnath, Locus of Creation |
{R}{G}{W}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Bastien Grivet
|
|
|
7.76
|
PRM
|
83714
|
Valakut Exploration |
{2}{R}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Aenami
|
|
|
4.67
|
PRM
|
83712
|
Skyclave Shade |
{1}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Dominik Mayer
|
|
|
0.52
|
PRM
|
83710
|
Brushfire Elemental |
{R}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Roman Kuteynikov
|
|
|
0.05
|
PRM
|
83708
|
Skyclave Pick-Axe |
{G}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Pascal Blanché
|
|
|
0.19
|
PRM
|
83706
|
Lotus Cobra |
{1}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Bastien Grivet
|
|
|
0.50
|
PRM
|
83704
|
Territorial Scythecat |
{2}{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Pascal Blanché
|
|
|
0.05
|
PRM
|
83702
|
Canyon Jerboa |
{2}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Dominik Mayer
|
|
|
0.06
|
PRM
|
83700
|
Makindi Ox |
{4}{W}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Roman Kuteynikov
|
|
|
0.05
|
PRM
|
83698
|
Skyclave Geopede |
{2}{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Lorenzo Lanfranconi
|
|
|
0.05
|
PRM
|
83696
|
Ruin Crab |
{U}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Matteo Bassini
|
|
|
1.27
|
PRM
|
83694
|
Moraug, Fury of Akoum |
{4}{R}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Dominik Mayer
|
|
|
9.37
|
PRM
|
83692
|
Kazandu Nectarpot |
{1}{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Daniel Lieske
|
|
|
0.07
|
PRM
|
83690
|
Akoum Hellhound |
{R}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Pascal Blanché
|
|
|
0.12
|
PRM
|
83688
|
Spitfire Lagac |
{3}{R}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Dominik Mayer
|
|
|
0.05
|
PRM
|
83686
|
Dreadwurm |
{4}{B}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Anato Finnstark
|
|
|
0.05
|
PRM
|
83684
|
Skyclave Squid |
{1}{U}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Tyler Smith
|
|
|
0.05
|
PRM
|
83682
|
Prowling Felidar |
{3}{W}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Tyler Smith
|
|
|
0.05
|
PRM
|
83680
|
Felidar Retreat |
{3}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Tyler Smith
|
|
|
2.37
|
PRM
|
83678
|
Canopy Baloth |
{3}{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Dominik Mayer
|
|
|
0.05
|
PRM
|
83676
|
Fearless Fledgling |
{1}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Anato Finnstark
|
|
|
0.08
|
PRM
|
83674
|
Myriad Landscape |
|
Land
|
U
|
EN
|
Jonas De Ro
|
|
|
0.42
|
PRM
|
83672
|
Harmonize |
{2}{G}{G}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
0.23
|
PRM
|
83670
|
Krosan Verge |
|
Land
|
U
|
EN
|
Ruxing Gao
|
|
|
0.55
|
PRM
|
82882
|
Wrath of God |
{2}{W}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Thomas M. Baxa
|
|
|
0.75
|
PRM
|
82880
|
Chord of Calling |
{X}{G}{G}{G}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Scott M. Fischer
|
|
|
1.48
|
PRM
|
82878
|
Jace, the Mind Sculptor |
{2}{U}{U}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Jason Chan
|
|
|
1.85
|
PRM
|
82876
|
Karn Liberated |
{7}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Mark Tedin
|
|
|
1.99
|
PRM
|
82874
|
Atraxa, Praetors' Voice |
{G}{W}{U}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
2.59
|
PRM
|
82872
|
Chrome Mox |
{0}
|
Artifact
|
M
|
EN
|
Franz Vohwinkel
|
|
|
10.46
|
PRM
|
82870
|
Kaalia of the Vast |
{1}{R}{W}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Scott M. Fischer
|
|
|
2.30
|
PRM
|
82868
|
Doubling Season |
{4}{G}
|
Enchantment
|
M
|
EN
|
Ron Spencer
|
|
|
0.86
|
PRM
|
82866
|
Sneak Attack |
{3}{R}
|
Enchantment
|
M
|
EN
|
Mark Zug
|
|
|
0.84
|
PRM
|
82864
|
Avacyn, Angel of Hope |
{5}{W}{W}{W}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
1.16
|
PRM
|
82862
|
Dark Confidant |
{1}{B}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Mark Zug
|
|
|
1.23
|
PRM
|
82860
|
Batterskull |
{5}
|
Artifact
|
M
|
EN
|
rk post
|
|
|
1.68
|
PRM
|
82858
|
Wurmcoil Engine |
{6}
|
Artifact Creature
|
M
|
EN
|
Carl Critchlow
|
|
|
2.83
|
PRM
|
82856
|
Mox Opal |
{0}
|
Lgd. Artifact
|
M
|
EN
|
Martina Pilcerova
|
|
|
8.73
|
PRM
|
82854
|
Sword of Fire and Ice |
{3}
|
Artifact
|
M
|
EN
|
Dan Dos Santos
|
|
|
1.81
|
PRM
|
82852
|
Sword of Light and Shadow |
{3}
|
Artifact
|
M
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
1.14
|
PRM
|
82850
|
Sword of Body and Mind |
{3}
|
Artifact
|
M
|
EN
|
Steve Prescott
|
|
|
0.79
|
PRM
|
82848
|
Sword of Feast and Famine |
{3}
|
Artifact
|
M
|
EN
|
Thomas M. Baxa
|
|
|
1.49
|
PRM
|
82846
|
Sword of War and Peace |
{3}
|
Artifact
|
M
|
EN
|
Franz Vohwinkel
|
|
|
0.95
|
PRM
|
82844
|
Blightsteel Colossus |
{12}
|
Artifact Creature
|
M
|
EN
|
Wayne Reynolds
|
|
|
3.27
|
PRM
|
82842
|
Force of Will |
{3}{U}{U}
|
Instant
|
M
|
EN
|
Scott M. Fischer
|
|
|
14.53
|
PRM
|
82840
|
Mana Crypt |
{0}
|
Artifact
|
M
|
EN
|
Ron Spencer
|
|
|
16.07
|
PRM
|
82838
|
Exploration |
{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Mark Poole
|
|
|
13.15
|
PRM
|
82836
|
Thoughtseize |
{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Chuck Lukacs
|
|
|
2.88
|
PRM
|
82834
|
Brainstorm |
{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Ron Spencer
|
|
|
2.07
|
PRM
|
82832
|
Toxic Deluge |
{2}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Richard Kane Ferguson
|
|
|
2.15
|
PRM
|
82830
|
Meddling Mage |
{W}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jeff Simpson
|
|
|
1.46
|
PRM
|
82828
|
Phyrexian Metamorph |
{3}{U/P}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Thomas M. Baxa
|
|
|
4.35
|
PRM
|
82826
|
Noble Hierarch |
{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Greg Staples
|
|
|
1.71
|
PRM
|
82824
|
Blood Moon |
{2}{R}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Jim Pavelec
|
|
|
4.03
|
PRM
|
82822
|
Goblin Guide |
{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Mark Zug
|
|
|
2.17
|
PRM
|
82820
|
Council's Judgment |
{1}{W}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Jeff Simpson
|
|
|
1.21
|
PRM
|
82818
|
Academy Ruins |
|
Lgd. Land
|
R
|
EN
|
John Avon
|
|
|
6.00
|
PRM
|
82816
|
Cyclonic Rift |
{1}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Chuck Lukacs
|
|
|
1.05
|
PRM
|
82814
|
Stoneforge Mystic |
{1}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Dan Dos Santos
|
|
|
1.37
|
PRM
|
82812
|
Urza's Power Plant |
|
Land
|
R
|
EN
|
Mark Tedin
|
|
|
1.99
|
PRM
|
82810
|
Urza's Mine |
|
Land
|
R
|
EN
|
Mark Tedin
|
|
|
2.19
|
PRM
|
82808
|
Urza's Tower |
|
Land
|
R
|
EN
|
Mark Tedin
|
|
|
2.91
|
PRM
|
82806
|
Lightning Greaves |
{2}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Mark Zug
|
|
|
1.78
|
PRM
|
82804
|
Crop Rotation |
{G}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Mark Poole
|
|
|
5.33
|
PRM
|
82802
|
Fatal Push |
{B}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Eric Velhagen
|
|
|
24.24
|
PRM
|
82800
|
Expedition Map |
{1}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Scott Murphy
|
|
|
2.24
|
PRM
|
82026
|
Demonic Embrace |
{1}{B}{B}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Sidharth Chaturvedi
|
|
|
0.10
|
PRM
|
82024
|
Pursued Whale |
{5}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jonathan Kuo
|
|
|
0.03
|
PRM
|
82022
|
See the Truth |
{1}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Ekaterina Burmak
|
|
|
0.17
|
PRM
|
82020
|
Sanctum of All |
{W}{U}{B}{R}{G}
|
Lgd. Enchantment
|
R
|
EN
|
Johannes Voss
|
|
|
0.17
|
PRM
|
82018
|
Niambi, Esteemed Speaker |
{W}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Eric Deschamps
|
|
|
0.10
|
PRM
|
82016
|
Radha, Heart of Keld |
{1}{R}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Chris Rahn
|
|
|
0.09
|
PRM
|
82014
|
Kaervek, the Spiteful |
{2}{B}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Daarken
|
|
|
0.09
|
PRM
|
82012
|
Animal Sanctuary |
|
Land
|
R
|
EN
|
Alayna Danner
|
|
|
0.23
|
PRM
|
82010
|
Mazemind Tome |
{2}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Randy Gallegos
|
|
|
0.30
|
PRM
|
82008
|
Subira, Tulzidi Caravanner |
{2}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Leesha Hannigan
|
|
|
0.03
|
PRM
|
82006
|
Feline Sovereign |
{2}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
0.17
|
PRM
|
82004
|
Chromatic Orrery |
{7}
|
Lgd. Artifact
|
M
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
0.84
|
PRM
|
82002
|
Fiery Emancipation |
{3}{R}{R}{R}
|
Enchantment
|
M
|
EN
|
Alexander Forssberg
|
|
|
1.58
|
PRM
|
82000
|
Baneslayer Angel |
{3}{W}{W}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Greg Staples
|
|
|
0.48
|
PRM
|
81998
|
Sparkhunter Masticore |
{3}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
0.03
|
PRM
|
81996
|
Fabled Passage |
|
Land
|
R
|
EN
|
Howard Lyon
|
|
|
1.16
|
PRM
|
81994
|
Elder Gargaroth |
{3}{G}{G}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Nicholas Gregory
|
|
|
1.95
|
PRM
|
81992
|
Temple of Mystery |
|
Land
|
R
|
EN
|
Piotr Dura
|
|
|
0.23
|
PRM
|
81990
|
Primal Might |
{X}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
0.03
|
PRM
|
81988
|
Heroic Intervention |
{1}{G}
|
Instant
|
R
|
EN
|
James Ryman
|
|
|
0.41
|
PRM
|
81986
|
Sporeweb Weaver |
{2}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Slawomir Maniak
|
|
|
0.10
|
PRM
|
81984
|
Azusa, Lost but Seeking |
{2}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Winona Nelson
|
|
|
0.55
|
PRM
|
81982
|
Jolrael, Mwonvuli Recluse |
{1}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Izzy
|
|
|
0.20
|
PRM
|
81980
|
Double Vision |
{3}{R}{R}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Heonhwa Choe
|
|
|
0.13
|
PRM
|
81978
|
Temple of Triumph |
|
Land
|
R
|
EN
|
Piotr Dura
|
|
|
0.04
|
PRM
|
81976
|
Terror of the Peaks |
{3}{R}{R}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Andrey Kuzinskiy
|
|
|
2.68
|
PRM
|
81974
|
Brash Taunter |
{4}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
0.33
|
PRM
|
81972
|
Volcanic Salvo |
{10}{R}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Torstein Nordstrand
|
|
|
0.03
|
PRM
|
81970
|
Transmogrify |
{3}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Craig J Spearing
|
|
|
1.11
|
PRM
|
81968
|
Conspicuous Snoop |
{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Zoltan Boros
|
|
|
0.55
|
PRM
|
81966
|
Gadrak, the Crown-Scourge |
{2}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Daarken
|
|
|
0.22
|
PRM
|
81964
|
Temple of Malady |
|
Land
|
R
|
EN
|
Titus Lunter
|
|
|
0.11
|
PRM
|
81962
|
Peer into the Abyss |
{4}{B}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Izzy
|
|
|
0.27
|
PRM
|
81960
|
Necromentia |
{1}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Mila Pesic
|
|
|
2.42
|
PRM
|
81958
|
Thieves' Guild Enforcer |
{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Evyn Fong
|
|
|
0.43
|
PRM
|
81956
|
Hooded Blightfang |
{2}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Uriah Voth
|
|
|
0.14
|
PRM
|
81954
|
Vito, Thorn of the Dusk Rose |
{2}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Lie Setiawan
|
|
|
0.38
|
PRM
|
81952
|
Discontinuity |
{3}{U}{U}{U}
|
Instant
|
M
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
0.81
|
PRM
|
81950
|
Temple of Epiphany |
|
Land
|
R
|
EN
|
Adam Paquette
|
|
|
0.09
|
PRM
|
81948
|
Shacklegeist |
{1}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Igor Kieryluk
|
|
|
2.19
|
PRM
|
81946
|
Sublime Epiphany |
{4}{U}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Lindsey Look
|
|
|
0.22
|
PRM
|
81944
|
Stormwing Entity |
{3}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Caroline Gariba
|
|
|
0.14
|
PRM
|
81942
|
Barrin, Tolarian Archmage |
{1}{U}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Ryan Pancoast
|
|
|
0.18
|
PRM
|
81940
|
Ghostly Pilferer |
{1}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Craig J Spearing
|
|
|
0.13
|
PRM
|
81938
|
Nine Lives |
{1}{W}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Paul Scott Canavan
|
|
|
0.20
|
PRM
|
81936
|
Temple of Silence |
|
Land
|
R
|
EN
|
Adam Paquette
|
|
|
0.17
|
PRM
|
81934
|
Runed Halo |
{W}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Steve Prescott
|
|
|
0.04
|
PRM
|
81932
|
Idol of Endurance |
{2}{W}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Kim Sokol
|
|
|
0.03
|
PRM
|
81930
|
Glorious Anthem |
{1}{W}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Raymond Swanland
|
|
|
0.03
|
PRM
|
81928
|
Speaker of the Heavens |
{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
0.34
|
PRM
|
81926
|
Pack Leader |
{1}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Rudy Siswanto
|
|
|
0.13
|
PRM
|
81924
|
Mangara, the Diplomat |
{3}{W}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Howard Lyon
|
|
|
0.62
|
PRM
|
81922
|
Grim Tutor |
{1}{B}{B}
|
Sorcery
|
M
|
EN
|
Antonio José Manzanedo
|
|
|
2.10
|
PRM
|
81920
|
Cultivate |
{2}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Billy Christian
|
|
|
0.42
|
PRM
|
81918
|
Containment Priest |
{1}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
2.49
|
PRM
|
81916
|
Solemn Simulacrum |
{4}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Joseph Meehan
|
|
|
0.32
|
PRM
|
81914
|
Massacre Wurm |
{3}{B}{B}{B}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Kekai Kotaki
|
|
|
6.45
|
PRM
|
81912
|
Scavenging Ooze |
{1}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Sam Rowan
|
|
|
0.69
|
PRM
|
81910
|
Pack Leader |
{1}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Ilse Gort
|
|
|
0.04
|
PRM
|
81908
|
Forest |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Alayna Danner
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81906
|
Forest |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Adam Paquette
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81904
|
Forest |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Tomasz Jedruszek
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81902
|
Forest |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Alayna Danner
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81900
|
Mountain |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Piotr Dura
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81898
|
Mountain |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Adam Paquette
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81896
|
Mountain |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Titus Lunter
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81894
|
Mountain |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
James Paick
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81892
|
Swamp |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Andreas Rocha
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81890
|
Swamp |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Jedd Chevrier
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81888
|
Swamp |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Piotr Dura
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81886
|
Swamp |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Titus Lunter
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81884
|
Island |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Adam Paquette
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81882
|
Island |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Mauricio Calle
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81880
|
Island |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Yeong-Hao Han
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81878
|
Forest |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Cliff Childs
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81876
|
Forest |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Alayna Danner
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81874
|
Forest |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Johannes Voss
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81872
|
Forest |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Alayna Danner
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81870
|
Mountain |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Adam Paquette
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81868
|
Mountain |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Jonas De Ro
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81866
|
Mountain |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Ralph Horsley
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81864
|
Mountain |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Jonas De Ro
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81862
|
Swamp |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Adam Paquette
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81860
|
Swamp |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Lucas Graciano
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81858
|
Swamp |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Ravenna Tran
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81856
|
Swamp |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Titus Lunter
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81854
|
Island |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Sung Choi
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81852
|
Island |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Titus Lunter
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81850
|
Island |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Piotr Dura
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81848
|
Island |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Piotr Dura
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81846
|
Island |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Piotr Dura
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81844
|
Plains |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Lius Lasahido
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81842
|
Plains |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Titus Lunter
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81840
|
Plains |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Jedd Chevrier
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81838
|
Plains |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Yeong-Hao Han
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81836
|
Plains |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Sung Choi
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81834
|
Plains |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81832
|
Plains |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Johannes Voss
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81830
|
Plains |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Piotr Dura
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81828
|
Terramorphic Expanse |
|
Land
|
C
|
EN
|
Andreas Rocha
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81011
|
Auspicious Starrix |
{4}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Justine Mara Andersen
|
|
|
0.15
|
PRM
|
81009
|
Huntmaster Liger |
{3}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Steve Ellis
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81007
|
Insatiable Hemophage |
{3}{B}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Steve Ellis
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81005
|
Archipelagore |
{5}{U}{U}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
0.05
|
PRM
|
81003
|
Parcelbeast |
{2}{G}{U}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Justine Mara Andersen
|
|
|
0.15
|
PRM
|
81001
|
Gemrazer |
{3}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Andrew Huerta
|
|
|
0.36
|
PRM
|
80999
|
Everquill Phoenix |
{2}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Daniel Warren Johnson
|
|
|
0.10
|
PRM
|
80997
|
Dirge Bat |
{2}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
0.03
|
PRM
|
80995
|
Sea-Dasher Octopus |
{1}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Antonio Bravo
|
|
|
0.50
|
PRM
|
80993
|
Cubwarden |
{3}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Denis Medri
|
|
|
0.13
|
PRM
|
80991
|
Illuna, Apex of Wishes |
{2}{G}{U}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Justine Mara Andersen
|
|
|
0.48
|
PRM
|
80989
|
Snapdax, Apex of the Hunt |
{1}{R}{W}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Andrew Huerta
|
|
|
1.32
|
PRM
|
80987
|
Brokkos, Apex of Forever |
{2}{B}{G}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Daniel Warren Johnson
|
|
|
0.84
|
PRM
|
80985
|
Vadrok, Apex of Thunder |
{U}{R}{W}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Tomasz Jedruszek
|
|
|
0.67
|
PRM
|
80983
|
Nethroi, Apex of Death |
{2}{W}{B}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Tomasz Jedruszek
|
|
|
0.77
|
PRM
|
80981
|
Migratory Greathorn |
{3}{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
0.05
|
PRM
|
80979
|
Cloudpiercer |
{4}{R}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Steve Ellis
|
|
|
0.05
|
PRM
|
80977
|
Cavern Whisperer |
{4}{B}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Steve Ellis
|
|
|
0.05
|
PRM
|
80975
|
Pouncing Shoreshark |
{4}{U}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Daniel Warren Johnson
|
|
|
0.07
|
PRM
|
80973
|
Vulpikeet |
{3}{W}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Justine Mara Andersen
|
|
|
0.05
|
PRM
|
80971
|
Trumpeting Gnarr |
{1}{G}{U}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Justine Mara Andersen
|
|
|
0.05
|
PRM
|
80969
|
Glowstone Recluse |
{2}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Denis Medri
|
|
|
0.11
|
PRM
|
80967
|
Regal Leosaur |
{R}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Tomasz Jedruszek
|
|
|
0.11
|
PRM
|
80965
|
Porcuparrot |
{3}{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Denis Medri
|
|
|
0.05
|
PRM
|
80963
|
Boneyard Lurker |
{2}{B}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Carl Critchlow
|
|
|
0.11
|
PRM
|
80961
|
Chittering Harvester |
{5}{B}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Carl Critchlow
|
|
|
0.05
|
PRM
|
80959
|
Lore Drakkis |
{1}{U}{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Andrew Huerta
|
|
|
0.05
|
PRM
|
80957
|
Dreamtail Heron |
{4}{U}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Tomasz Jedruszek
|
|
|
0.05
|
PRM
|
80955
|
Necropanther |
{1}{W}{B}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
0.07
|
PRM
|
80953
|
Majestic Auricorn |
{4}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Steve Ellis
|
|
|
0.07
|
PRM
|
80951
|
Ketria Triome |
|
Land
|
R
|
EN
|
Robbie Trevino
|
|
|
5.14
|
PRM
|
80949
|
Savai Triome |
|
Land
|
R
|
EN
|
Robbie Trevino
|
|
|
3.31
|
PRM
|
80947
|
Zagoth Triome |
|
Land
|
R
|
EN
|
Robbie Trevino
|
|
|
5.82
|
PRM
|
80945
|
Indatha Triome |
|
Land
|
R
|
EN
|
Robbie Trevino
|
|
|
16.72
|
PRM
|
80943
|
Raugrin Triome |
|
Land
|
R
|
EN
|
Robbie Trevino
|
|
|
4.01
|
PRM
|
80941
|
Colossification |
{5}{G}{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Mathias Kollros
|
|
|
0.20
|
PRM
|
80939
|
Mysterious Egg |
{1}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Yoroikoji
|
|
|
0.05
|
PRM
|
80937
|
Crystalline Giant |
{3}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Kotakan
|
|
|
0.77
|
PRM
|
80935
|
Dirge Bat |
{2}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Kohei Hayama
|
|
|
0.10
|
PRM
|
80933
|
Sprite Dragon |
{U}{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Simon Dominic
|
|
|
0.77
|
PRM
|
80931
|
Pollywog Symbiote |
{1}{U}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Simon Dominic
|
|
|
0.08
|
PRM
|
80929
|
Everquill Phoenix |
{2}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
JOZ
|
|
|
0.22
|
PRM
|
80927
|
Huntmaster Liger |
{3}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Slawomir Maniak
|
|
|
0.08
|
PRM
|
80925
|
Titanoth Rex |
{7}{G}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Lius Lasahido
|
|
|
0.34
|
PRM
|
80923
|
Void Beckoner |
{6}{B}{B}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Zezhou Chen
|
|
|
|
PRM
|
80921
|
Yidaro, Wandering Monster |
{5}{R}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Yigit Koroglu
|
|
|
1.12
|
PRM
|
80919
|
Gyruda, Doom of Depths |
{4}{U/B}{U/B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
2.05
|
PRM
|
80917
|
Gemrazer |
{3}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Sam Rowan
|
|
|
0.37
|
PRM
|
80915
|
Luminous Broodmoth |
{2}{W}{W}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Nick Southam
|
|
|
0.71
|
PRM
|
80913
|
Illuna, Apex of Wishes |
{2}{G}{U}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Nicholas Gregory
|
|
|
1.39
|
PRM
|
80911
|
Snapdax, Apex of the Hunt |
{1}{R}{W}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
YW Tang
|
|
|
0.75
|
PRM
|
80909
|
Brokkos, Apex of Forever |
{2}{B}{G}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
1.16
|
PRM
|
80907
|
Vadrok, Apex of Thunder |
{U}{R}{W}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Johann Bodin
|
|
|
1.59
|
PRM
|
80905
|
Nethroi, Apex of Death |
{2}{W}{B}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Torstein Nordstrand
|
|
|
1.54
|
PRM
|
80903
|
Bonders' Enclave |
|
Land
|
R
|
EN
|
Cliff Childs
|
|
|
0.18
|
PRM
|
80901
|
Genesis Ultimatum |
{G}{G}{U}{U}{U}{R}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Jason Rainville
|
|
|
0.46
|
PRM
|
80899
|
Inspired Ultimatum |
{U}{U}{R}{R}{R}{W}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Tyler Jacobson
|
|
|
0.14
|
PRM
|
80897
|
Emergent Ultimatum |
{B}{B}{G}{G}{G}{U}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Zack Stella
|
|
|
0.51
|
PRM
|
80895
|
Eerie Ultimatum |
{W}{W}{B}{B}{B}{G}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Jason A. Engle
|
|
|
0.34
|
PRM
|
80893
|
Ruinous Ultimatum |
{R}{R}{W}{W}{W}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Chase Stone
|
|
|
0.36
|
PRM
|
80891
|
Yidaro, Wandering Monster |
{5}{R}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
0.40
|
PRM
|
80889
|
Lavabrink Venturer |
{2}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Zoltan Boros
|
|
|
0.03
|
PRM
|
80887
|
Crystalline Giant |
{3}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Jason Rainville
|
|
|
0.09
|
PRM
|
80885
|
Unpredictable Cyclone |
{3}{R}{R}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Noah Bradley
|
|
|
0.03
|
PRM
|
80883
|
Lutri, the Spellchaser |
{1}{U/R}{U/R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Lie Setiawan
|
|
|
0.14
|
PRM
|
80881
|
Extinction Event |
{3}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Filip Burburan
|
|
|
1.27
|
PRM
|
80879
|
Colossification |
{5}{G}{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Johan Grenier
|
|
|
0.17
|
PRM
|
80877
|
Rielle, the Everwise |
{1}{U}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Yongjae Choi
|
|
|
0.41
|
PRM
|
80875
|
Hunted Nightmare |
{1}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Antonio José Manzanedo
|
|
|
0.03
|
PRM
|
80873
|
Voracious Greatshark |
{3}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Mathias Kollros
|
|
|
0.03
|
PRM
|
80871
|
Luminous Broodmoth |
{2}{W}{W}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Lie Setiawan
|
|
|
0.25
|
PRM
|
80869
|
Drannith Magistrate |
{1}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Kieran Yanner
|
|
|
2.90
|
PRM
|
80867
|
Zirda, the Dawnwaker |
{1}{R/W}{R/W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
0.22
|
PRM
|
80865
|
Yorion, Sky Nomad |
{3}{W/U}{W/U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Steven Belledin
|
|
|
0.64
|
PRM
|
80863
|
Obosh, the Preypiercer |
{3}{B/R}{B/R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Daarken
|
|
|
0.27
|
PRM
|
80861
|
Kaheera, the Orphanguard |
{1}{G/W}{G/W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Ryan Pancoast
|
|
|
0.79
|
PRM
|
80859
|
Gyruda, Doom of Depths |
{4}{U/B}{U/B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Tyler Jacobson
|
|
|
0.26
|
PRM
|
80857
|
Shark Typhoon |
{5}{U}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Caio Monteiro
|
|
|
1.98
|
PRM
|
80855
|
Fiend Artisan |
{B/G}{B/G}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Yigit Koroglu
|
|
|
3.45
|
PRM
|
80853
|
The Ozolith |
{1}
|
Lgd. Artifact
|
R
|
EN
|
Sam Burley
|
|
|
0.88
|
PRM
|
80851
|
Kinnan, Bonder Prodigy |
{G}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Jason Rainville
|
|
|
0.54
|
PRM
|
80849
|
Kogla, the Titan Ape |
{3}{G}{G}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Chris Rahn
|
|
|
0.13
|
PRM
|
80847
|
Keruga, the Macrosage |
{3}{G/U}{G/U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
0.09
|
PRM
|
80845
|
Lurrus of the Dream-Den |
{1}{W/B}{W/B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Slawomir Maniak
|
|
|
0.42
|
PRM
|
80843
|
Song of Creation |
{1}{G}{U}{R}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Noah Bradley
|
|
|
0.44
|
PRM
|
80841
|
Offspring's Revenge |
{2}{R}{W}{B}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Daarken
|
|
|
0.03
|
PRM
|
80839
|
Titans' Nest |
{1}{B}{G}{U}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Cliff Childs
|
|
|
0.09
|
PRM
|
80837
|
Whirlwind of Thought |
{1}{U}{R}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Bram Sels
|
|
|
0.17
|
PRM
|
80835
|
Death's Oasis |
{W}{B}{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Grzegorz Rutkowski
|
|
|
0.03
|
PRM
|
80833
|
Mythos of Illuna |
{2}{U}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Seb McKinnon
|
|
|
0.11
|
PRM
|
80831
|
Mythos of Vadrok |
{2}{R}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Seb McKinnon
|
|
|
0.03
|
PRM
|
80829
|
Mythos of Snapdax |
{2}{W}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Seb McKinnon
|
|
|
0.03
|
PRM
|
80827
|
Mythos of Nethroi |
{2}{B}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Seb McKinnon
|
|
|
0.26
|
PRM
|
80825
|
Mythos of Brokkos |
{2}{G}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Seb McKinnon
|
|
|
0.03
|
PRM
|
80823
|
Slitherwisp |
{U}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Yigit Koroglu
|
|
|
0.33
|
PRM
|
80821
|
Quartzwood Crasher |
{2}{R}{R}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Antonio José Manzanedo
|
|
|
0.20
|
PRM
|
80819
|
Skycat Sovereign |
{W}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Slawomir Maniak
|
|
|
0.03
|
PRM
|
80817
|
Labyrinth Raptor |
{B}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Daarken
|
|
|
0.03
|
PRM
|
80815
|
Frondland Felidar |
{2}{G}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Steve Prescott
|
|
|
0.03
|
PRM
|
80813
|
Umori, the Collector |
{2}{B/G}{B/G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Jehan Choo
|
|
|
0.03
|
PRM
|
80811
|
Jegantha, the Wellspring |
{4}{R/G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Chris Rahn
|
|
|
0.97
|
PRM
|
80809
|
Chevill, Bane of Monsters |
{B}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Yongjae Choi
|
|
|
0.36
|
PRM
|
80807
|
Winota, Joiner of Forces |
{2}{R}{W}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Magali Villeneuve
|
|
|
2.03
|
PRM
|
80805
|
General Kudro of Drannith |
{1}{W}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Ryan Pancoast
|
|
|
0.37
|
PRM
|
80803
|
Narset of the Ancient Way |
{1}{U}{R}{W}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
0.25
|
PRM
|
80801
|
Lukka, Coppercoat Outcast |
{3}{R}{R}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Kieran Yanner
|
|
|
0.70
|
PRM
|
80799
|
Vivien, Monsters' Advocate |
{3}{G}{G}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
0.72
|
PRM
|
79981
|
Arasta of the Endless Web |
{2}{G}{G}
|
Lgd. Enchantment Creature
|
R
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
0.17
|
PRM
|
79979
|
Athreos, Shroud-Veiled |
{4}{W}{B}
|
Lgd. Enchantment Creature
|
M
|
EN
|
Igor Kieryluk
|
|
|
0.03
|
PRM
|
79977
|
Underworld Breach |
{1}{R}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Lie Setiawan
|
|
|
4.52
|
PRM
|
79975
|
Taranika, Akroan Veteran |
{1}{W}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Eric Deschamps
|
|
|
0.09
|
PRM
|
79973
|
Bronzehide Lion |
{G}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Alayna Danner
|
|
|
0.25
|
PRM
|
79971
|
Idyllic Tutor |
{2}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Jaime Jones
|
|
|
0.51
|
PRM
|
79969
|
Shadowspear |
{1}
|
Lgd. Artifact
|
R
|
EN
|
Yeong-Hao Han
|
|
|
4.73
|
PRM
|
79967
|
Gravebreaker Lamia |
{4}{B}
|
Enchantment Creature
|
R
|
EN
|
Lius Lasahido
|
|
|
0.34
|
PRM
|
79965
|
Nyxbloom Ancient |
{4}{G}{G}{G}
|
Enchantment Creature
|
M
|
EN
|
Filip Burburan
|
|
|
1.33
|
PRM
|
79963
|
Arasta of the Endless Web |
{2}{G}{G}
|
Lgd. Enchantment Creature
|
R
|
EN
|
Sam Rowan
|
|
|
0.45
|
PRM
|
79961
|
Uro, Titan of Nature's Wrath |
{1}{G}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Vincent Proce
|
|
|
3.02
|
PRM
|
79959
|
Kroxa, Titan of Death's Hunger |
{B}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Vincent Proce
|
|
|
1.07
|
PRM
|
79957
|
Thassa's Intervention |
{X}{U}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Zack Stella
|
|
|
0.25
|
PRM
|
79955
|
Eidolon of Obstruction |
{1}{W}
|
Enchantment Creature
|
R
|
EN
|
Jason Rainville
|
|
|
0.27
|
PRM
|
79953
|
Dryad of the Ilysian Grove |
{2}{G}
|
Enchantment Creature
|
R
|
EN
|
Scott Murphy
|
|
|
5.36
|
PRM
|
79951
|
Wavebreak Hippocamp |
{2}{U}
|
Enchantment Creature
|
R
|
EN
|
Caio Monteiro
|
|
|
0.13
|
PRM
|
79949
|
Treacherous Blessing |
{2}{B}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Marco Teixeira
|
|
|
0.20
|
PRM
|
79947
|
Erebos's Intervention |
{X}{B}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Mathias Kollros
|
|
|
0.32
|
PRM
|
79945
|
Protean Thaumaturge |
{1}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Izzy
|
|
|
0.17
|
PRM
|
79943
|
Ox of Agonas |
{3}{R}{R}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Lie Setiawan
|
|
|
1.60
|
PRM
|
79941
|
Archon of Sun's Grace |
{2}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Matt Stewart
|
|
|
0.22
|
PRM
|
79939
|
Dalakos, Crafter of Wonders |
{1}{U}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Ryan Pancoast
|
|
|
0.32
|
PRM
|
79937
|
Allure of the Unknown |
{3}{B}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Seb McKinnon
|
|
|
0.10
|
PRM
|
79935
|
Atris, Oracle of Half-Truths |
{2}{U}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Bastien L. Deharme
|
|
|
0.37
|
PRM
|
79933
|
Haktos the Unscarred |
{R}{R}{W}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Ryan Pancoast
|
|
|
0.17
|
PRM
|
79931
|
Polukranos, Unchained |
{2}{B}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Chris Rahn
|
|
|
0.57
|
PRM
|
79929
|
Storm's Wrath |
{2}{R}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Yeong-Hao Han
|
|
|
1.30
|
PRM
|
79927
|
Eat to Extinction |
{3}{B}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Vincent Proce
|
|
|
0.48
|
PRM
|
79925
|
Woe Strider |
{2}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
John Thacker
|
|
|
0.54
|
PRM
|
79923
|
Enigmatic Incarnation |
{2}{G}{U}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
PINDURSKI
|
|
|
0.17
|
PRM
|
79921
|
Labyrinth of Skophos |
|
Land
|
R
|
EN
|
Jonas De Ro
|
|
|
0.27
|
PRM
|
79919
|
Nylea's Intervention |
{X}{G}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Zezhou Chen
|
|
|
0.32
|
PRM
|
79917
|
Nyx Lotus |
{4}
|
Lgd. Artifact
|
R
|
EN
|
Raoul Vitale
|
|
|
0.36
|
PRM
|
79915
|
Phoenix of Ash |
{1}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
0.17
|
PRM
|
79913
|
Nadir Kraken |
{1}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
0.42
|
PRM
|
79911
|
Nessian Boar |
{3}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Zoltan Boros
|
|
|
0.22
|
PRM
|
79909
|
Thassa's Oracle |
{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
3.30
|
PRM
|
79907
|
Storm Herald |
{2}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Aleksi Briclot
|
|
|
0.65
|
PRM
|
79905
|
Nightmare Shepherd |
{2}{B}{B}
|
Enchantment Creature
|
R
|
EN
|
Tyler Jacobson
|
|
|
0.45
|
PRM
|
79903
|
Heliod's Intervention |
{X}{W}{W}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Daarken
|
|
|
0.29
|
PRM
|
79901
|
Dream Trawler |
{2}{W}{W}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
0.17
|
PRM
|
79899
|
Purphoros's Intervention |
{X}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Aleksi Briclot
|
|
|
0.20
|
PRM
|
79897
|
Ashiok's Erasure |
{2}{U}{U}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Zezhou Chen
|
|
|
0.57
|
PRM
|
79895
|
Tectonic Giant |
{2}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Slawomir Maniak
|
|
|
0.43
|
PRM
|
79893
|
Gallia of the Endless Dance |
{R}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Johannes Voss
|
|
|
0.14
|
PRM
|
79891
|
Setessan Champion |
{2}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Emrah Elmasli
|
|
|
0.39
|
PRM
|
79889
|
Kunoros, Hound of Athreos |
{1}{W}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Zezhou Chen
|
|
|
0.53
|
PRM
|
79887
|
Shatter the Sky |
{2}{W}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Bayard Wu
|
|
|
0.17
|
PRM
|
79885
|
Mantle of the Wolf |
{3}{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Simon Dominic
|
|
|
0.14
|
PRM
|
79883
|
Thryx, the Sudden Storm |
{3}{U}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Mathias Kollros
|
|
|
0.64
|
PRM
|
79881
|
Aphemia, the Cacophony |
{1}{B}
|
Lgd. Enchantment Creature
|
R
|
EN
|
Lucas Graciano
|
|
|
0.41
|
PRM
|
79879
|
Temple of Plenty |
|
Land
|
R
|
EN
|
Chris Ostrowski
|
|
|
0.13
|
PRM
|
79877
|
Temple of Abandon |
|
Land
|
R
|
EN
|
Adam Paquette
|
|
|
0.38
|
PRM
|
79875
|
Temple of Malice |
|
Land
|
R
|
EN
|
Jonas De Ro
|
|
|
0.22
|
PRM
|
79873
|
Temple of Deceit |
|
Land
|
R
|
EN
|
Jonas De Ro
|
|
|
0.27
|
PRM
|
79871
|
Temple of Enlightenment |
|
Land
|
R
|
EN
|
Piotr Dura
|
|
|
0.43
|
PRM
|
79869
|
Daxos, Blessed by the Sun |
{W}{W}
|
Lgd. Enchantment Creature
|
U
|
EN
|
Jason A. Engle
|
|
|
0.11
|
PRM
|
79867
|
Callaphe, Beloved of the Sea |
{1}{U}{U}
|
Lgd. Enchantment Creature
|
U
|
EN
|
Jason A. Engle
|
|
|
0.15
|
PRM
|
79865
|
Tymaret, Chosen from Death |
{B}{B}
|
Lgd. Enchantment Creature
|
U
|
EN
|
Jason A. Engle
|
|
|
0.05
|
PRM
|
79863
|
Anax, Hardened in the Forge |
{1}{R}{R}
|
Lgd. Enchantment Creature
|
U
|
EN
|
Jason A. Engle
|
|
|
0.34
|
PRM
|
79861
|
Klothys, God of Destiny |
{1}{R}{G}
|
Lgd. Enchantment Creature
|
M
|
EN
|
Jason A. Engle
|
|
|
1.12
|
PRM
|
79859
|
Renata, Called to the Hunt |
{2}{G}{G}
|
Lgd. Enchantment Creature
|
U
|
EN
|
Jason A. Engle
|
|
|
0.07
|
PRM
|
79857
|
Purphoros, Bronze-Blooded |
{4}{R}
|
Lgd. Enchantment Creature
|
M
|
EN
|
Jason A. Engle
|
|
|
0.81
|
PRM
|
79855
|
Nylea, Keen-Eyed |
{3}{G}
|
Lgd. Enchantment Creature
|
M
|
EN
|
Jason A. Engle
|
|
|
0.97
|
PRM
|
79853
|
Thassa, Deep-Dwelling |
{3}{U}
|
Lgd. Enchantment Creature
|
M
|
EN
|
Jason A. Engle
|
|
|
6.91
|
PRM
|
79851
|
Erebos, Bleak-Hearted |
{3}{B}
|
Lgd. Enchantment Creature
|
M
|
EN
|
Jason A. Engle
|
|
|
0.96
|
PRM
|
79849
|
Heliod, Sun-Crowned |
{2}{W}
|
Lgd. Enchantment Creature
|
M
|
EN
|
Jason A. Engle
|
|
|
1.59
|
PRM
|
79847
|
Ashiok, Nightmare Muse |
{3}{U}{B}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Chuck Lukacs
|
|
|
1.71
|
PRM
|
79845
|
Elspeth, Sun's Nemesis |
{2}{W}{W}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Chuck Lukacs
|
|
|
3.03
|
PRM
|
79843
|
Calix, Destiny's Hand |
{2}{G}{W}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Chuck Lukacs
|
|
|
0.88
|
PRM
|
78862
|
Piper of the Swarm |
{1}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
0.13
|
PRM
|
78860
|
Titania's Song |
{3}{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
D. Alexander Gregory
|
|
|
0.09
|
PRM
|
78858
|
Oko, Thief of Crowns |
{1}{G}{U}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Wesley Burt
|
|
|
1.23
|
PRM
|
78856
|
Garruk, Cursed Huntsman |
{4}{B}{G}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Dmitry Burmak
|
|
|
0.14
|
PRM
|
78854
|
The Royal Scions |
{1}{U}{R}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Howard Lyon
|
|
|
0.20
|
PRM
|
78850
|
Faerie Guidemother // Gift of the Fae |
{W} // {1}{W}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Chuck Lukacs
|
|
|
0.05
|
PRM
|
78846
|
Murderous Rider // Swift End |
{1}{B}{B} // {1}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Ravenna Tran
|
|
|
0.61
|
PRM
|
78842
|
Rosethorn Acolyte // Seasonal Ritual |
{2}{G} // {G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Wylie Beckert
|
|
|
0.05
|
PRM
|
78838
|
Order of Midnight // Alter Fate |
{1}{B} // {1}{B}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Seb McKinnon
|
|
|
0.12
|
PRM
|
78834
|
Silverflame Squire // On Alert |
{1}{W} // {2}{W}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Josu Hernaiz
|
|
|
0.11
|
PRM
|
78830
|
Lovestruck Beast // Heart's Desire |
{2}{G} // {G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Tyler Walpole
|
|
|
0.13
|
PRM
|
78826
|
Brazen Borrower // Petty Theft |
{1}{U}{U} // {1}{U}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Iris Compiet
|
|
|
7.98
|
PRM
|
78822
|
Merfolk Secretkeeper // Venture Deeper |
{U} // {U}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Allen Williams
|
|
|
0.15
|
PRM
|
78818
|
Tuinvale Treefolk // Oaken Boon |
{5}{G} // {3}{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
James Arnold
|
|
|
0.05
|
PRM
|
78814
|
Flaxen Intruder // Welcome Home |
{G} // {5}{G}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Omar Rayyan
|
|
|
0.05
|
PRM
|
78810
|
Bonecrusher Giant // Stomp |
{2}{R} // {1}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
John Severin Brassell
|
|
|
3.38
|
PRM
|
78806
|
Foulmire Knight // Profane Insight |
{B} // {2}{B}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Rebecca On
|
|
|
0.18
|
PRM
|
78802
|
Shepherd of the Flock // Usher to Safety |
{1}{W} // {W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Craig J Spearing
|
|
|
0.05
|
PRM
|
78798
|
Realm-Cloaked Giant // Cast Off |
{5}{W}{W} // {3}{W}{W}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Alayna Danner
|
|
|
0.37
|
PRM
|
78794
|
Giant Killer // Chop Down |
{W} // {2}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Shawn Wood
|
|
|
0.13
|
PRM
|
78790
|
Ardenvale Tactician // Dizzying Swoop |
{1}{W}{W} // {1}{W}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Aaron Miller
|
|
|
0.05
|
PRM
|
78786
|
Beanstalk Giant // Fertile Footsteps |
{6}{G} // {2}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Nick Southam
|
|
|
0.32
|
PRM
|
78782
|
Garenbrig Carver // Shield's Might |
{3}{G} // {1}{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Craig J Spearing
|
|
|
0.08
|
PRM
|
78778
|
Merchant of the Vale // Haggle |
{2}{R} // {R}
|
Creature
|
C
|
EN
|
John Severin Brassell
|
|
|
0.21
|
PRM
|
78774
|
Embereth Shieldbreaker // Battle Display |
{1}{R} // {R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Jeremy Wilson
|
|
|
0.05
|
PRM
|
78770
|
Reaper of Night // Harvest Fear |
{5}{B}{B} // {3}{B}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Olena Richards
|
|
|
0.05
|
PRM
|
78766
|
Smitten Swordmaster // Curry Favor |
{1}{B} // {B}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Shawn Wood
|
|
|
0.08
|
PRM
|
78762
|
Queen of Ice // Rage of Winter |
{2}{U} // {1}{U}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Allen Williams
|
|
|
0.05
|
PRM
|
78758
|
Lonesome Unicorn // Rider in Need |
{4}{W} // {2}{W}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Alayna Danner
|
|
|
0.05
|
PRM
|
78754
|
Curious Pair // Treats to Share |
{1}{G} // {G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Josu Hernaiz
|
|
|
0.05
|
PRM
|
78750
|
Rimrock Knight // Boulder Rush |
{1}{R} // {R}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Josu Hernaiz
|
|
|
0.05
|
PRM
|
78746
|
Animating Faerie // Bring to Life |
{2}{U} // {2}{U}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Chris Seaman
|
|
|
0.05
|
PRM
|
78742
|
Hypnotic Sprite // Mesmeric Glare |
{U}{U} // {2}{U}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Ravenna Tran
|
|
|
0.11
|
PRM
|
78738
|
Oakhame Ranger // Bring Back |
{G/W}{G/W}{G/W}{G/W} // {G/W}{G/W}{G/W}{G/W}
|
|
U
|
EN
|
Omar Rayyan
|
|
|
0.05
|
PRM
|
78734
|
Fae of Wishes // Granted |
{1}{U} // {3}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Wylie Beckert
|
|
|
0.55
|
PRM
|
78029
|
Ajani, the Greathearted |
{2}{G}{W}
|
Lgd. Planeswalker
|
R
|
EN
|
Victor Adame Minguez
|
|
|
|
PRM
|
78027
|
Kiora, Behemoth Beckoner |
{2}{G/U}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Jaime Jones
|
|
|
|
PRM
|
78025
|
Nahiri, Storm of Stone |
{2}{R/W}{R/W}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Aleksi Briclot
|
|
|
|
PRM
|
78023
|
Vraska, Swarm's Eminence |
{2}{B/G}{B/G}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Anna Steinbauer
|
|
|
|
PRM
|
78021
|
Saheeli, Sublime Artificer |
{1}{U/R}{U/R}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Wesley Burt
|
|
|
|
PRM
|
78019
|
Gideon Blackblade |
{1}{W}{W}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Kieran Yanner
|
|
|
|
PRM
|
78017
|
Liliana, Dreadhorde General |
{4}{B}{B}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Chris Rallis
|
|
|
|
PRM
|
78015
|
Nicol Bolas, Dragon-God |
{U}{B}{B}{B}{R}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Raymond Swanland
|
|
|
|
PRM
|
78013
|
Vivien, Champion of the Wilds |
{2}{G}
|
Lgd. Planeswalker
|
R
|
EN
|
Magali Villeneuve
|
|
|
|
PRM
|
78011
|
Sorin, Vengeful Bloodlord |
{2}{W}{B}
|
Lgd. Planeswalker
|
R
|
EN
|
Tommy Arnold
|
|
|
|
PRM
|
78009
|
Jiang Yanggu, Wildcrafter |
{2}{G}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Anna Steinbauer
|
|
|
|
PRM
|
78007
|
Tamiyo, Collector of Tales |
{2}{G}{U}
|
Lgd. Planeswalker
|
R
|
EN
|
Chase Stone
|
|
|
|
PRM
|
78005
|
Davriel, Rogue Shadowmage |
{2}{B}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Daarken
|
|
|
|
PRM
|
78003
|
Narset, Parter of Veils |
{1}{U}{U}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Magali Villeneuve
|
|
|
|
PRM
|
78001
|
The Wanderer |
{3}{W}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Wesley Burt
|
|
|
|
PRM
|
77999
|
Jace, Wielder of Mysteries |
{1}{U}{U}{U}
|
Lgd. Planeswalker
|
R
|
EN
|
Anna Steinbauer
|
|
|
|
PRM
|
77997
|
Chandra, Fire Artisan |
{2}{R}{R}
|
Lgd. Planeswalker
|
R
|
EN
|
Yongjae Choi
|
|
|
|
PRM
|
77995
|
Nissa, Who Shakes the World |
{3}{G}{G}
|
Lgd. Planeswalker
|
R
|
EN
|
Chris Rallis
|
|
|
|
PRM
|
77993
|
Ashiok, Dream Render |
{1}{U/B}{U/B}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Cynthia Sheppard
|
|
|
|
PRM
|
77991
|
Sarkhan the Masterless |
{3}{R}{R}
|
Lgd. Planeswalker
|
R
|
EN
|
Kieran Yanner
|
|
|
|
PRM
|
77989
|
Samut, Tyrant Smasher |
{2}{R/G}{R/G}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Aleksi Briclot
|
|
|
|
PRM
|
77987
|
Kasmina, Enigmatic Mentor |
{3}{U}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Magali Villeneuve
|
|
|
|
PRM
|
77985
|
Ob Nixilis, the Hate-Twisted |
{3}{B}{B}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Yongjae Choi
|
|
|
|
PRM
|
77983
|
Teyo, the Shieldmage |
{2}{W}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Magali Villeneuve
|
|
|
|
PRM
|
77981
|
Tibalt, Rakish Instigator |
{2}{R}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Chase Stone
|
|
|
|
PRM
|
77979
|
Karn, the Great Creator |
{4}
|
Lgd. Planeswalker
|
R
|
EN
|
Wisnu Tan
|
|
|
|
PRM
|
77977
|
Jaya, Venerated Firemage |
{4}{R}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Yongjae Choi
|
|
|
|
PRM
|
77975
|
Huatli, the Sun's Heart |
{2}{G/W}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Lius Lasahido
|
|
|
|
PRM
|
77973
|
Arlinn, Voice of the Pack |
{4}{G}{G}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Ryan Pancoast
|
|
|
|
PRM
|
77971
|
Angrath, Captain of Chaos |
{2}{B/R}{B/R}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Slawomir Maniak
|
|
|
|
PRM
|
77969
|
Ugin, the Ineffable |
{6}
|
Lgd. Planeswalker
|
R
|
EN
|
Daarken
|
|
|
|
PRM
|
77967
|
Teferi, Time Raveler |
{1}{W}{U}
|
Lgd. Planeswalker
|
R
|
EN
|
Chris Rallis
|
|
|
|
PRM
|
77965
|
Ral, Storm Conduit |
{2}{U}{R}
|
Lgd. Planeswalker
|
R
|
EN
|
Wesley Burt
|
|
|
|
PRM
|
77963
|
Kaya, Bane of the Dead |
{3}{W/B}{W/B}{W/B}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Magali Villeneuve
|
|
|
|
PRM
|
77961
|
Dovin, Hand of Control |
{2}{W/U}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Kieran Yanner
|
|
|
|
PRM
|
77959
|
Domri, Anarch of Bolas |
{1}{R}{G}
|
Lgd. Planeswalker
|
R
|
EN
|
Raymond Swanland
|
|
|
|
PRM
|
77957
|
Path to Exile |
{W}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Daarken
|
|
|
|
PRM
|
77955
|
Worship |
{3}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Matt Stewart
|
|
|
|
PRM
|
77953
|
Shielded by Faith |
{1}{W}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Zack Stella
|
|
|
|
PRM
|
77951
|
True Conviction |
{3}{W}{W}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Ekaterina Burmak
|
|
|
|
PRM
|
77949
|
Blackblade Reforged |
{2}
|
Lgd. Artifact
|
R
|
EN
|
Richard Kane Ferguson
|
|
|
|
PRM
|
77947
|
Gideon Jura |
{3}{W}{W}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Aleksi Briclot
|
|
|
|
PRM
|
77945
|
Martyr's Bond |
{4}{W}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Seb McKinnon
|
|
|
|
PRM
|
77943
|
Rest in Peace |
{1}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Jason Rainville
|
|
|
|
PRM
|
73636
|
Chandra's Regulator |
{1}{R}
|
Lgd. Artifact
|
R
|
EN
|
Mathias Kollros
|
|
|
|
PRM
|
73634
|
Island |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Piotr Dura
|
|
|
|
PRM
|
73632
|
Swamp |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Alexander Forssberg
|
|
|
|
PRM
|
73630
|
Mountain |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Piotr Dura
|
|
|
|
PRM
|
73628
|
Forest |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Alayna Danner
|
|
|
|
PRM
|
73626
|
Plains |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Daniel Ljunggren
|
|
|
|
PRM
|
72892
|
Astral Drift |
{2}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
0.03
|
PRM
|
72890
|
Wooded Foothills |
|
Land
|
R
|
EN
|
Jonas De Ro
|
|
|
6.66
|
PRM
|
72888
|
Arcbound Ravager |
{2}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Chase Stone
|
|
|
0.03
|
PRM
|
72886
|
Lightning Bolt |
{R}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Kekai Kotaki
|
|
|
|
PRM
|
72317
|
Bolas's Citadel |
{3}{B}{B}{B}
|
Lgd. Artifact
|
R
|
EN
|
Piotr Dura
|
|
|
0.03
|
PRM
|
72315
|
Overgrown Tomb |
|
Land
|
R
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
1.33
|
PRM
|
72313
|
Stomping Ground |
|
Land
|
R
|
EN
|
Cliff Childs
|
|
|
2.71
|
PRM
|
72311
|
Breeding Pool |
|
Land
|
R
|
EN
|
Yeong-Hao Han
|
|
|
2.59
|
PRM
|
72309
|
Sacred Foundry |
|
Land
|
R
|
EN
|
Chris Ostrowski
|
|
|
2.40
|
PRM
|
72307
|
Steam Vents |
|
Land
|
R
|
EN
|
Yeong-Hao Han
|
|
|
1.80
|
PRM
|
72305
|
Godless Shrine |
|
Land
|
R
|
EN
|
Cliff Childs
|
|
|
0.99
|
PRM
|
72303
|
Temple Garden |
|
Land
|
R
|
EN
|
Alayna Danner
|
|
|
1.23
|
PRM
|
72301
|
Blood Crypt |
|
Land
|
R
|
EN
|
Jonas De Ro
|
|
|
2.98
|
PRM
|
72299
|
Watery Grave |
|
Land
|
R
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
0.84
|
PRM
|
72297
|
Hallowed Fountain |
|
Land
|
R
|
EN
|
Yeong-Hao Han
|
|
|
0.77
|
PRM
|
72295
|
Ajani, the Greathearted |
{2}{G}{W}
|
Lgd. Planeswalker
|
R
|
EN
|
Miho Midorikawa
|
|
|
0.20
|
PRM
|
72293
|
Kiora, Behemoth Beckoner |
{2}{G/U}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Yamamoto Akifumi
|
|
|
2.39
|
PRM
|
72291
|
Nahiri, Storm of Stone |
{2}{R/W}{R/W}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Yukie Tajima
|
|
|
0.39
|
PRM
|
72289
|
Vraska, Swarm's Eminence |
{2}{B/G}{B/G}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Ryota Murayama
|
|
|
0.28
|
PRM
|
72287
|
Saheeli, Sublime Artificer |
{1}{U/R}{U/R}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Hisashi Momose
|
|
|
0.68
|
PRM
|
72285
|
Gideon Blackblade |
{1}{W}{W}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Tada
|
|
|
0.82
|
PRM
|
72283
|
Liliana, Dreadhorde General |
{4}{B}{B}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Yoshitaka Amano
|
|
|
2.76
|
PRM
|
72281
|
Nicol Bolas, Dragon-God |
{U}{B}{B}{B}{R}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Kaida Yuji
|
|
|
0.97
|
PRM
|
72279
|
Vivien, Champion of the Wilds |
{2}{G}
|
Lgd. Planeswalker
|
R
|
EN
|
Hisashi Momose
|
|
|
0.79
|
PRM
|
72277
|
Sorin, Vengeful Bloodlord |
{2}{W}{B}
|
Lgd. Planeswalker
|
R
|
EN
|
Yukie Tajima
|
|
|
0.37
|
PRM
|
72275
|
Jiang Yanggu, Wildcrafter |
{2}{G}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Daisuke Izuka
|
|
|
0.11
|
PRM
|
72273
|
Tamiyo, Collector of Tales |
{2}{G}{U}
|
Lgd. Planeswalker
|
R
|
EN
|
Fuzichoco
|
|
|
2.07
|
PRM
|
72271
|
Davriel, Rogue Shadowmage |
{2}{B}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Hagiya Kaoru
|
|
|
0.57
|
PRM
|
72269
|
Narset, Parter of Veils |
{1}{U}{U}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Foo Midori
|
|
|
4.64
|
PRM
|
72267
|
The Wanderer |
{3}{W}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Norikatsu Miyoshi
|
|
|
0.32
|
PRM
|
72265
|
Jace, Wielder of Mysteries |
{1}{U}{U}{U}
|
Lgd. Planeswalker
|
R
|
EN
|
Toshiaki Takayama
|
|
|
0.79
|
PRM
|
72263
|
Chandra, Fire Artisan |
{2}{R}{R}
|
Lgd. Planeswalker
|
R
|
EN
|
Ryota-H
|
|
|
0.81
|
PRM
|
72261
|
Nissa, Who Shakes the World |
{3}{G}{G}
|
Lgd. Planeswalker
|
R
|
EN
|
Hitowa
|
|
|
1.56
|
PRM
|
72259
|
Ashiok, Dream Render |
{1}{U/B}{U/B}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Hozan Shinomaru
|
|
|
8.80
|
PRM
|
72257
|
Sarkhan the Masterless |
{3}{R}{R}
|
Lgd. Planeswalker
|
R
|
EN
|
Lack
|
|
|
0.37
|
PRM
|
72255
|
Samut, Tyrant Smasher |
{2}{R/G}{R/G}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Norikatsu Miyoshi
|
|
|
0.23
|
PRM
|
72253
|
Kasmina, Enigmatic Mentor |
{3}{U}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Mid
|
|
|
0.62
|
PRM
|
72251
|
Ob Nixilis, the Hate-Twisted |
{3}{B}{B}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Sansyu
|
|
|
0.30
|
PRM
|
72249
|
Teyo, the Shieldmage |
{2}{W}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Foo Midori
|
|
|
0.43
|
PRM
|
72247
|
Tibalt, Rakish Instigator |
{2}{R}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Clover.K
|
|
|
0.45
|
PRM
|
72245
|
Karn, the Great Creator |
{4}
|
Lgd. Planeswalker
|
R
|
EN
|
Naochika Morishita
|
|
|
5.19
|
PRM
|
72243
|
Jaya, Venerated Firemage |
{4}{R}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Maekawa Yuichi
|
|
|
0.43
|
PRM
|
72241
|
Huatli, the Sun's Heart |
{2}{G/W}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Mikio Masuda
|
|
|
0.27
|
PRM
|
72239
|
Arlinn, Voice of the Pack |
{4}{G}{G}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
D-suzuki
|
|
|
0.37
|
PRM
|
72237
|
Angrath, Captain of Chaos |
{2}{B/R}{B/R}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Sansyu
|
|
|
0.35
|
PRM
|
72235
|
Ugin, the Ineffable |
{6}
|
Lgd. Planeswalker
|
R
|
EN
|
Maekawa Yuichi
|
|
|
0.56
|
PRM
|
72233
|
Teferi, Time Raveler |
{1}{W}{U}
|
Lgd. Planeswalker
|
R
|
EN
|
Shishizaru
|
|
|
3.24
|
PRM
|
72231
|
Ral, Storm Conduit |
{2}{U}{R}
|
Lgd. Planeswalker
|
R
|
EN
|
Naochika Morishita
|
|
|
0.20
|
PRM
|
72229
|
Kaya, Bane of the Dead |
{3}{W/B}{W/B}{W/B}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Mid
|
|
|
0.41
|
PRM
|
72227
|
Dovin, Hand of Control |
{2}{W/U}
|
Lgd. Planeswalker
|
U
|
EN
|
Nablange
|
|
|
0.50
|
PRM
|
72225
|
Domri, Anarch of Bolas |
{1}{R}{G}
|
Lgd. Planeswalker
|
R
|
EN
|
Raita Kazama
|
|
|
0.73
|
PRM
|
72223
|
Karn's Bastion |
|
Land
|
R
|
EN
|
Piotr Dura
|
|
|
0.03
|
PRM
|
72221
|
Liliana's Triumph |
{1}{B}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Heonhwa Choe
|
|
|
0.05
|
PRM
|
72219
|
Time Wipe |
{2}{W}{W}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Heonhwa Choe
|
|
|
0.04
|
PRM
|
71592
|
Gate Colossus |
{8}
|
Artifact Creature
|
U
|
EN
|
Milivoj Ćeran
|
|
|
0.05
|
PRM
|
71590
|
Rakdos Firewheeler |
{B}{B}{R}{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Tyler Walpole
|
|
|
0.07
|
PRM
|
71588
|
Lavinia, Azorius Renegade |
{W}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Matt Stewart
|
|
|
1.60
|
PRM
|
71586
|
Simic Ascendancy |
{G}{U}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Simon Dominic
|
|
|
0.03
|
PRM
|
70944
|
Ancient Stirrings |
{G}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Emrah Elmasli
|
|
|
0.05
|
PRM
|
70942
|
Jokulhaups |
{4}{R}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Mike Kerr
|
|
|
0.03
|
PRM
|
70940
|
Gideon of the Trials |
{1}{W}{W}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Terese Nielsen
|
|
|
0.48
|
PRM
|
70938
|
Liliana, Untouched by Death |
{2}{B}{B}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Terese Nielsen
|
|
|
0.14
|
PRM
|
70936
|
Nissa, Vital Force |
{3}{G}{G}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Terese Nielsen
|
|
|
9.40
|
PRM
|
70934
|
Chandra, Torch of Defiance |
{2}{R}{R}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Terese Nielsen
|
|
|
4.95
|
PRM
|
70932
|
Jace, Cunning Castaway |
{1}{U}{U}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Terese Nielsen
|
|
|
0.20
|
PRM
|
70930
|
Negate |
{1}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Jason Rainville
|
|
|
0.10
|
PRM
|
70928
|
Threads of Disloyalty |
{1}{U}{U}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Tyler Jacobson
|
|
|
0.04
|
PRM
|
70926
|
Mystical Tutor |
{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Yongjae Choi
|
|
|
0.64
|
PRM
|
70924
|
Gifts Ungiven |
{3}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Chris Rallis
|
|
|
0.09
|
PRM
|
70922
|
Blue Elemental Blast |
{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Slawomir Maniak
|
|
|
8.74
|
PRM
|
70920
|
Brainstorm |
{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Daarken
|
|
|
1.61
|
PRM
|
69993
|
Chalice of the Void |
{X}{X}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Seb McKinnon
|
|
|
4.24
|
PRM
|
69991
|
Walking Ballista |
{X}{X}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Daniel Ljunggren
|
|
|
2.26
|
PRM
|
69989
|
Grafdigger's Cage |
{1}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Nils Hamm
|
|
|
1.58
|
PRM
|
69987
|
Hostage Taker |
{2}{U}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Wayne Reynolds
|
|
|
0.03
|
PRM
|
69985
|
Flusterstorm |
{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Chris Rallis
|
|
|
3.90
|
PRM
|
69983
|
Ash Barrens |
|
Land
|
C
|
EN
|
John Avon
|
|
|
0.37
|
PRM
|
69981
|
Pyroblast |
{R}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Joseph Meehan
|
|
|
10.04
|
PRM
|
69979
|
Hydroblast |
{U}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Joseph Meehan
|
|
|
9.74
|
PRM
|
69953
|
Boros Challenger |
{R}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Lucas Graciano
|
|
|
0.11
|
PRM
|
69951
|
Emmara, Soul of the Accord |
{G}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Randy Vargas
|
|
|
0.03
|
PRM
|
69949
|
Firemind's Research |
{U}{R}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Robbie Trevino
|
|
|
0.03
|
PRM
|
69947
|
Food Chain |
{2}{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Craig J Spearing
|
|
|
|
PRM
|
69945
|
Lord of Atlantis |
{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Gabor Szikszai
|
|
|
|
PRM
|
69943
|
Rhystic Study |
{2}{U}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Paul Scott Canavan
|
|
|
3.68
|
PRM
|
69268
|
True-Name Nemesis |
{1}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Howard Lyon
|
|
|
1.65
|
PRM
|
69266
|
Urza's Tower |
|
Land
|
C
|
EN
|
Ralph Horsley
|
|
|
0.05
|
PRM
|
69264
|
Urza's Power Plant |
|
Land
|
C
|
EN
|
Ralph Horsley
|
|
|
0.05
|
PRM
|
69262
|
Urza's Mine |
|
Land
|
C
|
EN
|
Ralph Horsley
|
|
|
0.05
|
PRM
|
69260
|
Militia Bugler |
{2}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
David Gaillet
|
|
|
|
PRM
|
69258
|
Elvish Rejuvenator |
{2}{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Winona Nelson
|
|
|
|
PRM
|
69256
|
Murder |
{1}{B}{B}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Tyler Jacobson
|
|
|
|
PRM
|
69254
|
Death Baron |
{1}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Slawomir Maniak
|
|
|
0.03
|
PRM
|
69252
|
Flooded Strand |
|
Land
|
R
|
EN
|
Zack Stella
|
|
|
15.92
|
PRM
|
69250
|
Reliquary Tower |
|
Land
|
U
|
EN
|
Mark Poole
|
|
|
0.05
|
PRM
|
69248
|
Guttersnipe |
{2}{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Izzy
|
|
|
0.05
|
PRM
|
69246
|
Demon of Catastrophes |
{2}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Igor Kieryluk
|
|
|
0.03
|
PRM
|
69244
|
Desecrated Tomb |
{3}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Mark Poole
|
|
|
0.03
|
PRM
|
69242
|
Traxos, Scourge of Kroog |
{4}
|
Lgd. Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Titus Lunter
|
|
|
0.09
|
PRM
|
68055
|
Merchant Scroll |
{1}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Scott Murphy
|
|
|
|
PRM
|
68053
|
Vampiric Tutor |
{B}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Lucas Graciano
|
|
|
|
PRM
|
68051
|
Shanna, Sisay's Legacy |
{G}{W}
|
Lgd. Creature
|
U
|
EN
|
Magali Villeneuve
|
|
|
|
PRM
|
68049
|
Cast Down |
{1}{B}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Bastien L. Deharme
|
|
|
|
PRM
|
68047
|
Opt |
{U}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Tyler Jacobson
|
|
|
|
PRM
|
68045
|
Steel Leaf Champion |
{G}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Simon Dominic
|
|
|
|
PRM
|
68043
|
Zhalfirin Void |
|
Land
|
U
|
EN
|
John Avon
|
|
|
|
PRM
|
68041
|
Zahid, Djinn of the Lamp |
{4}{U}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Tyler Jacobson
|
|
|
0.03
|
PRM
|
68039
|
Llanowar Elves |
{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Victor Adame Minguez
|
|
|
0.05
|
PRM
|
66898
|
Scapeshift |
{2}{G}{G}
|
Sorcery
|
M
|
EN
|
Daniel Ljunggren
|
|
|
|
PRM
|
66896
|
Ghalta, Primal Hunger |
{10}{G}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Johann Bodin
|
|
|
0.03
|
PRM
|
66894
|
Noble Hierarch |
{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Matt Stewart
|
|
|
0.50
|
PRM
|
66892
|
Silvergill Adept |
{1}{U}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Slawomir Maniak
|
|
|
0.05
|
PRM
|
66888
|
Mutavault |
|
Land
|
R
|
EN
|
John Avon
|
|
|
|
PRM
|
66886
|
Brass's Bounty |
{6}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Dimitar Marinski
|
|
|
0.03
|
PRM
|
66884
|
Captain's Hook |
{3}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
|
PRM
|
65666
|
Walk the Plank |
{B}{B}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Christopher Moeller
|
|
|
0.20
|
PRM
|
65664
|
Burning Sun's Avatar |
{3}{R}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
0.03
|
PRM
|
65662
|
Bishop of Rebirth |
{3}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Matt Stewart
|
|
|
0.03
|
PRM
|
65660
|
Pendelhaven |
|
Lgd. Land
|
R
|
EN
|
Dimitar Marinski
|
|
|
|
PRM
|
65658
|
Doran, the Siege Tower |
{W}{B}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Rob Alexander
|
|
|
|
PRM
|
65656
|
Gauntlet of Might |
{4}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Daniel Ljunggren
|
|
|
0.42
|
PRM
|
65654
|
Elvish Spirit Guide |
{2}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Anna Steinbauer
|
|
|
1.10
|
PRM
|
65652
|
Cuombajj Witches |
{B}{B}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Seb McKinnon
|
|
|
0.05
|
PRM
|
65650
|
Copy Artifact |
{1}{U}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Magali Villeneuve
|
|
|
5.94
|
PRM
|
65648
|
Stasis |
{1}{U}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Seb McKinnon
|
|
|
2.00
|
PRM
|
65646
|
Chains of Mephistopheles |
{1}{B}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Daarken
|
|
|
0.13
|
PRM
|
65644
|
Transmute Artifact |
{U}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Jason Felix
|
|
|
7.36
|
PRM
|
65642
|
Helm of Obedience |
{4}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
8.96
|
PRM
|
65009
|
Nicol Bolas, Planeswalker |
{4}{U}{B}{B}{R}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Chris Rahn
|
|
|
0.03
|
PRM
|
65007
|
Chandra, Pyromaster |
{2}{R}{R}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Chris Rahn
|
|
|
0.03
|
PRM
|
65005
|
Nissa, Worldwaker |
{3}{G}{G}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Chris Rahn
|
|
|
0.03
|
PRM
|
65003
|
Gideon Jura |
{3}{W}{W}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Chris Rahn
|
|
|
0.03
|
PRM
|
65001
|
Abrade |
{1}{R}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Florian de Gesincourt
|
|
|
0.05
|
PRM
|
64999
|
Renegade Rallier |
{1}{G}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
David Palumbo
|
|
|
0.05
|
PRM
|
64997
|
Fatal Push |
{B}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Alex Konstad
|
|
|
0.71
|
PRM
|
64995
|
Reverse Engineer |
{3}{U}{U}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Jason Kang
|
|
|
0.05
|
PRM
|
64993
|
Adorned Pouncer |
{1}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
0.03
|
PRM
|
64991
|
Ramunap Excavator |
{2}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Joe Slucher
|
|
|
0.03
|
PRM
|
64989
|
Wildfire Eternal |
{3}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Yongjae Choi
|
|
|
|
PRM
|
64436
|
Avacyn, Angel of Hope |
{5}{W}{W}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Howard Lyon
|
|
|
|
PRM
|
64434
|
Oracle's Vault |
{4}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Cliff Childs
|
|
|
0.03
|
PRM
|
64432
|
Aether Hub |
|
Land
|
U
|
EN
|
Jonas De Ro
|
|
|
0.05
|
PRM
|
64430
|
Unlicensed Disintegration |
{1}{B}{R}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Florian de Gesincourt
|
|
|
0.06
|
PRM
|
64428
|
Servo Exhibition |
{1}{W}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Vincent Proce
|
|
|
0.08
|
PRM
|
64426
|
Glorybringer |
{3}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Grzegorz Rutkowski
|
|
|
0.03
|
PRM
|
64424
|
Trueheart Duelist |
{1}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Magali Villeneuve
|
|
|
0.07
|
PRM
|
64422
|
Archfiend of Ifnir |
{3}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Slawomir Maniak
|
|
|
0.03
|
PRM
|
64420
|
Capture of Jingzhou |
{3}{U}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Jack Wei
|
|
|
|
PRM
|
64418
|
Gaddock Teeg |
{G}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Matt Stewart
|
|
|
|
PRM
|
63003
|
Trophy Mage |
{2}{U}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Anna Steinbauer
|
|
|
0.05
|
PRM
|
63001
|
Emrakul, the Aeons Torn |
{15}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Vincent Proce
|
|
|
3.60
|
PRM
|
62999
|
Inkmoth Nexus |
|
Land
|
R
|
EN
|
Sung Choi
|
|
|
|
PRM
|
62997
|
Scrap Trawler |
{3}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Daniel Ljunggren
|
|
|
0.03
|
PRM
|
62995
|
Noose Constrictor |
{1}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
0.05
|
PRM
|
62993
|
Quicksmith Rebel |
{3}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Raymond Swanland
|
|
|
|
PRM
|
62991
|
Incendiary Flow |
{1}{R}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Slawomir Maniak
|
|
|
0.11
|
PRM
|
62989
|
Yahenni's Expertise |
{2}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Jason A. Engle
|
|
|
0.03
|
PRM
|
62987
|
Fortune's Favor |
{3}{U}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Grzegorz Rutkowski
|
|
|
0.32
|
PRM
|
62535
|
Shivan Dragon |
{4}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
|
PRM
|
62533
|
Spellskite |
{2}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
0.49
|
PRM
|
62531
|
Candelabra of Tawnos |
{1}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Clint Cearley
|
|
|
3.84
|
PRM
|
62529
|
Windfall |
{2}{U}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Scott Murphy
|
|
|
0.79
|
PRM
|
62527
|
Wood Elves |
{2}{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Josh Hass
|
|
|
|
PRM
|
62525
|
Doom Blade |
{1}{B}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Raymond Swanland
|
|
|
0.05
|
PRM
|
62523
|
Ambition's Cost |
{3}{B}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Zezhou Chen
|
|
|
0.05
|
PRM
|
62521
|
Crop Rotation |
{G}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Daniel Ljunggren
|
|
|
1.64
|
PRM
|
62519
|
Beacon of Unrest |
{3}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Joseph Meehan
|
|
|
|
PRM
|
62517
|
Reins of Power |
{2}{U}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
John Severin Brassell
|
|
|
0.03
|
PRM
|
62515
|
Wave of Reckoning |
{4}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Josh Hass
|
|
|
1.21
|
PRM
|
62513
|
Chain of Vapor |
{U}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
0.05
|
PRM
|
62511
|
Nissa, Voice of Zendikar |
{1}{G}{G}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Raymond Swanland
|
|
|
0.34
|
PRM
|
62509
|
Ob Nixilis Reignited |
{3}{B}{B}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Raymond Swanland
|
|
|
0.14
|
PRM
|
62507
|
Burgeoning |
{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Titus Lunter
|
|
|
6.45
|
PRM
|
62505
|
Azusa, Lost but Seeking |
{2}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Winona Nelson
|
|
|
0.03
|
PRM
|
62503
|
Exquisite Firecraft |
{1}{R}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Ryan Yee
|
|
|
|
PRM
|
62501
|
Abbot of Keral Keep |
{1}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Anna Steinbauer
|
|
|
0.03
|
PRM
|
62499
|
Stoneforge Mystic |
{1}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Johannes Voss
|
|
|
0.30
|
PRM
|
62497
|
Silkwrap |
{1}{W}
|
Enchantment
|
U
|
EN
|
Adam Paquette
|
|
|
|
PRM
|
62495
|
Stone Haven Outfitter |
{1}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
James Ryman
|
|
|
0.03
|
PRM
|
62493
|
Kozilek, the Great Distortion |
{8}{C}{C}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Jaime Jones
|
|
|
0.14
|
PRM
|
62491
|
Consume the Meek |
{3}{B}{B}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Richard Wright
|
|
|
|
PRM
|
62489
|
Primal Command |
{3}{G}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Magali Villeneuve
|
|
|
0.03
|
PRM
|
62487
|
Reflecting Pool |
|
Land
|
R
|
EN
|
Peter Mohrbacher
|
|
|
0.17
|
PRM
|
62485
|
Contagion |
{3}{B}{B}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Chris Rallis
|
|
|
0.63
|
PRM
|
62483
|
Tinder Wall |
{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Jonas De Ro
|
|
|
0.05
|
PRM
|
62481
|
Elvish Pioneer |
{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Christopher Moeller
|
|
|
|
PRM
|
62479
|
Abu Ja'far |
{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Ryan Alexander Lee
|
|
|
0.07
|
PRM
|
62477
|
Exclude |
{2}{U}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Greg Staples
|
|
|
0.05
|
PRM
|
62475
|
Triumph of Ferocity |
{2}{G}
|
Enchantment
|
U
|
EN
|
Karl Kopinski
|
|
|
|
PRM
|
62473
|
Blasting Station |
{3}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
|
PRM
|
62471
|
Soul of Theros |
{4}{W}{W}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Lucas Graciano
|
|
|
|
PRM
|
62469
|
False Prophet |
{2}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Yohann Schepacz
|
|
|
0.03
|
PRM
|
62467
|
Sterling Grove |
{G}{W}
|
Enchantment
|
U
|
EN
|
Seb McKinnon
|
|
|
0.05
|
PRM
|
62465
|
Rout |
{3}{W}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Igor Kieryluk
|
|
|
0.36
|
PRM
|
62463
|
Exploration |
{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Florian de Gesincourt
|
|
|
8.11
|
PRM
|
62461
|
Misdirection |
{3}{U}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Mathias Kollros
|
|
|
11.96
|
PRM
|
62459
|
Decimate |
{2}{R}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Zoltan Boros
|
|
|
0.32
|
PRM
|
62457
|
Fire-Lit Thicket |
|
Land
|
R
|
EN
|
Yeong-Hao Han
|
|
|
0.13
|
PRM
|
62455
|
Twilight Mire |
|
Land
|
R
|
EN
|
John Avon
|
|
|
0.42
|
PRM
|
62453
|
Aether Storm |
{3}{U}
|
Enchantment
|
U
|
EN
|
Philip Straub
|
|
|
0.07
|
PRM
|
62451
|
Scavenging Ooze |
{1}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
0.23
|
PRM
|
62449
|
Hoodwink |
{1}{U}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
0.40
|
PRM
|
62447
|
Epic Struggle |
{2}{G}{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Chris Rahn
|
|
|
|
PRM
|
62445
|
Chittering Rats |
{1}{B}{B}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Yeong-Hao Han
|
|
|
0.05
|
PRM
|
62443
|
Quirion Ranger |
{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Allen Williams
|
|
|
0.30
|
PRM
|
62441
|
Snap |
{1}{U}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Véronique Meignaud
|
|
|
0.05
|
PRM
|
62439
|
Inferno |
{5}{R}{R}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Vance Kovacs
|
|
|
|
PRM
|
62437
|
Selesnya Signet |
{2}
|
Artifact
|
C
|
EN
|
Raoul Vitale
|
|
|
|
PRM
|
62435
|
Dimir Signet |
{2}
|
Artifact
|
C
|
EN
|
Raoul Vitale
|
|
|
|
PRM
|
62433
|
Thran Golem |
{5}
|
Artifact Creature
|
U
|
EN
|
Mathias Kollros
|
|
|
|
PRM
|
62431
|
Scryb Sprites |
{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Brian Snõddy
|
|
|
0.11
|
PRM
|
62429
|
Disintegrate |
{X}{R}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Dave Kendall
|
|
|
|
PRM
|
62427
|
Mind Twist |
{X}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Seb McKinnon
|
|
|
1.33
|
PRM
|
62425
|
Stunted Growth |
{3}{G}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Dave Kendall
|
|
|
|
PRM
|
62423
|
Grindstone |
{1}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Yeong-Hao Han
|
|
|
4.39
|
PRM
|
62421
|
Erratic Portal |
{4}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Ioan Dumitrescu
|
|
|
0.03
|
PRM
|
62419
|
Wild Pair |
{4}{G}{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Lars Grant-West
|
|
|
|
PRM
|
62417
|
Rupture |
{2}{R}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
BD
|
|
|
|
PRM
|
62415
|
Lowland Oaf |
{3}{R}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Nic Klein
|
|
|
|
PRM
|
62413
|
Diabolic Edict |
{1}{B}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Franz Vohwinkel
|
|
|
0.15
|
PRM
|
62411
|
Wheel and Deal |
{3}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Dave Kendall
|
|
|
|
PRM
|
62409
|
Forbidden Orchard |
|
Land
|
R
|
EN
|
Daniel Ljunggren
|
|
|
0.28
|
PRM
|
62407
|
Razorfin Hunter |
{U}{R}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Steve Prescott
|
|
|
0.05
|
PRM
|
62405
|
Inferno Titan |
{4}{R}{R}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Sam Burley
|
|
|
0.03
|
PRM
|
62403
|
Grave Titan |
{4}{B}{B}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Lucas Graciano
|
|
|
0.03
|
PRM
|
62401
|
Gruul Signet |
{2}
|
Artifact
|
C
|
EN
|
Efrem Palacios
|
|
|
|
PRM
|
62399
|
Orzhov Signet |
{2}
|
Artifact
|
C
|
EN
|
Martina Pilcerova
|
|
|
|
PRM
|
62397
|
Golgari Signet |
{2}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Raoul Vitale
|
|
|
|
PRM
|
62395
|
Azorius Signet |
{2}
|
Artifact
|
C
|
EN
|
Raoul Vitale
|
|
|
|
PRM
|
62393
|
Boros Signet |
{2}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Mike Sass
|
|
|
|
PRM
|
62391
|
Simic Signet |
{2}
|
Artifact
|
C
|
EN
|
Mike Sass
|
|
|
|
PRM
|
62389
|
Rakdos Signet |
{2}
|
Artifact
|
C
|
EN
|
Martina Pilcerova
|
|
|
|
PRM
|
62387
|
Izzet Signet |
{2}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Raoul Vitale
|
|
|
|
PRM
|
62385
|
The Rack |
{1}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Nic Klein
|
|
|
8.34
|
PRM
|
62383
|
Goblin Vandal |
{R}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Thomas M. Baxa
|
|
|
|
PRM
|
62381
|
Skyship Weatherlight |
{4}
|
Lgd. Artifact
|
R
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
|
PRM
|
62221
|
Time Spiral |
{4}{U}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Clint Cearley
|
|
|
2.74
|
PRM
|
62219
|
Cultivator of Blades |
{3}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Josu Hernaiz
|
|
|
0.57
|
PRM
|
62217
|
Fiery Temper |
{1}{R}{R}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Eric Deschamps
|
|
|
0.03
|
PRM
|
62215
|
Skyship Stalker |
{2}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Tyler Jacobson
|
|
|
|
PRM
|
62213
|
Call the Bloodline |
{1}{B}
|
Enchantment
|
U
|
EN
|
Magali Villeneuve
|
|
|
0.20
|
PRM
|
62211
|
Essence Extraction |
{1}{B}{B}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Tomasz Jedruszek
|
|
|
0.05
|
PRM
|
62209
|
Rise from the Tides |
{5}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Lucas Graciano
|
|
|
0.03
|
PRM
|
62207
|
Saheeli's Artistry |
{4}{U}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Wesley Burt
|
|
|
|
PRM
|
61567
|
Grim Monolith |
{2}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Emrah Elmasli
|
|
|
12.33
|
PRM
|
61565
|
Crumbling Vestige |
|
Land
|
C
|
EN
|
Jonas De Ro
|
|
|
0.05
|
PRM
|
61563
|
Heron's Grace Champion |
{2}{G}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Viktor Titov
|
|
|
0.29
|
PRM
|
61561
|
Flaying Tendrils |
{1}{B}{B}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
0.05
|
PRM
|
61559
|
Identity Thief |
{2}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
0.03
|
PRM
|
61557
|
Unsubstantiate |
{1}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
0.03
|
PRM
|
61555
|
Spatial Contortion |
{1}{C}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Joseph Meehan
|
|
|
0.05
|
PRM
|
61553
|
Ulvenwald Observer |
{4}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Adam Paquette
|
|
|
|
PRM
|
61551
|
Assembled Alphas |
{5}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
|
PRM
|
61549
|
Noosegraf Mob |
{4}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Winona Nelson
|
|
|
|
PRM
|
61547
|
Niblis of Frost |
{2}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Igor Kieryluk
|
|
|
|
PRM
|
61545
|
Thalia, Heretic Cathar |
{2}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Johannes Voss
|
|
|
|
PRM
|
61543
|
Sanctifier of Souls |
{3}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
David Palumbo
|
|
|
|
PRM
|
61062
|
Undiscovered Paradise |
|
Land
|
R
|
EN
|
Grzegorz Rutkowski
|
|
|
12.38
|
PRM
|
61060
|
Gorilla Shaman |
{R}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Filip Burburan
|
|
|
1.33
|
PRM
|
61058
|
Doomsday |
{B}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Joseph Meehan
|
|
|
7.76
|
PRM
|
61056
|
Gush |
{4}{U}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Franz Vohwinkel
|
|
|
0.05
|
PRM
|
60486
|
Ravenous Bloodseeker |
{1}{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Anna Steinbauer
|
|
|
0.05
|
PRM
|
60484
|
Geist of Saint Traft |
{1}{W}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Daarken
|
|
|
|
PRM
|
60482
|
Dread Return |
{2}{B}{B}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
|
PRM
|
60480
|
Mindwrack Demon |
{2}{B}{B}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Daarken
|
|
|
|
PRM
|
60478
|
Momentary Blink |
{1}{W}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Evan Shipard
|
|
|
|
PRM
|
60476
|
Sylvan Scrying |
{1}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Christine Choi
|
|
|
0.03
|
PRM
|
60474
|
Angel of Deliverance |
{6}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Chris Rahn
|
|
|
0.03
|
PRM
|
60472
|
Elusive Tormentor // Insidious Mist |
{2}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Anna Steinbauer
|
|
|
|
PRM
|
60470
|
Incorrigible Youths |
{3}{R}{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Jason A. Engle
|
|
|
0.05
|
PRM
|
60466
|
Drogskol Cavalry |
{5}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Johann Bodin
|
|
|
|
PRM
|
60464
|
Blighted Fen |
|
Land
|
R
|
EN
|
Jason Felix
|
|
|
0.03
|
PRM
|
60462
|
Anguished Unmaking |
{1}{W}{B}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Viktor Titov
|
|
|
0.10
|
PRM
|
60460
|
Soul Swallower |
{2}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Izzy
|
|
|
0.03
|
PRM
|
60458
|
Nephalia Moondrakes |
{5}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Chris Rahn
|
|
|
|
PRM
|
60456
|
Markov Dreadknight |
{3}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Cynthia Sheppard
|
|
|
|
PRM
|
60454
|
Flameblade Angel |
{4}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Howard Lyon
|
|
|
|
PRM
|
60452
|
Goblin Warchief |
{1}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Mark Zug
|
|
|
0.03
|
PRM
|
60450
|
The Tabernacle at Pendrell Vale |
|
Lgd. Land
|
R
|
EN
|
Richard Wright
|
|
|
10.19
|
PRM
|
59685
|
Snapcaster Mage |
{1}{U}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Joseph Meehan
|
|
|
2.85
|
PRM
|
59683
|
Sword of Feast and Famine |
{3}
|
Artifact
|
M
|
EN
|
Efrem Palacios
|
|
|
|
PRM
|
59681
|
Abrupt Decay |
{B}{G}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Seb McKinnon
|
|
|
0.59
|
PRM
|
59679
|
Jori En, Ruin Diver |
{1}{U}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Matt Stewart
|
|
|
0.13
|
PRM
|
59677
|
Nissa's Pilgrimage |
{2}{G}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Christine Choi
|
|
|
0.05
|
PRM
|
59675
|
Smash to Smithereens |
{1}{R}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Darek Zabrocki
|
|
|
0.05
|
PRM
|
59673
|
Goblin Dark-Dwellers |
{3}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Karl Kopinski
|
|
|
0.03
|
PRM
|
59671
|
Clash of Wills |
{X}{U}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Anna Steinbauer
|
|
|
0.07
|
PRM
|
59669
|
Immolating Glare |
{1}{W}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Ryan Alexander Lee
|
|
|
0.07
|
PRM
|
59667
|
Endbringer |
{5}{C}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Adam Paquette
|
|
|
0.03
|
PRM
|
59665
|
Dread Defiler |
{6}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Joseph Meehan
|
|
|
|
PRM
|
59663
|
Deepfathom Skulker |
{5}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Raymond Swanland
|
|
|
|
PRM
|
59661
|
Gladehart Cavalry |
{5}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
|
PRM
|
59659
|
Munda's Vanguard |
{4}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Deruchenko Alexander
|
|
|
|
PRM
|
59657
|
Tyrant of Valakut |
{5}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Steven Belledin
|
|
|
|
PRM
|
59655
|
Gaea's Cradle |
|
Lgd. Land
|
M
|
EN
|
Filip Burburan
|
|
|
10.81
|
PRM
|
59653
|
Temple of the False God |
|
Land
|
U
|
EN
|
James Zapata
|
|
|
|
PRM
|
59651
|
Kiora, the Crashing Wave |
{2}{G}{U}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Tyler Jacobson
|
|
|
|
PRM
|
59649
|
Mother of Runes |
{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Terese Nielsen
|
|
|
0.34
|
PRM
|
59647
|
Elspeth, Sun's Champion |
{4}{W}{W}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Tyler Jacobson
|
|
|
0.25
|
PRM
|
59645
|
Decree of Justice |
{X}{X}{2}{W}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Lius Lasahido
|
|
|
0.23
|
PRM
|
59643
|
Explore |
{1}{G}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Johann Bodin
|
|
|
|
PRM
|
59641
|
Accumulated Knowledge |
{1}{U}
|
Instant
|
C
|
EN
|
David Palumbo
|
|
|
0.05
|
PRM
|
59639
|
Icatian Javelineers |
{W}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Michael Phillippi
|
|
|
0.05
|
PRM
|
58895
|
Avenger of Zendikar |
{5}{G}{G}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Aleksi Briclot
|
|
|
0.14
|
PRM
|
58893
|
Oblivion Sower |
{6}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Aleksi Briclot
|
|
|
|
PRM
|
58277
|
Radiant Flames |
{2}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Ryan Barger
|
|
|
0.04
|
PRM
|
58275
|
Stasis Snare |
{1}{W}{W}
|
Enchantment
|
U
|
EN
|
Slawomir Maniak
|
|
|
0.05
|
PRM
|
58273
|
Ruinous Path |
{1}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Aaron Miller
|
|
|
0.03
|
PRM
|
58271
|
Scythe Leopard |
{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Winona Nelson
|
|
|
0.05
|
PRM
|
58269
|
Ultimate Price |
{1}{B}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Scott Murphy
|
|
|
0.05
|
PRM
|
58267
|
Anticipate |
{1}{U}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
0.08
|
PRM
|
58265
|
Blight Herder |
{5}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jaime Jones
|
|
|
|
PRM
|
58263
|
Roast |
{1}{R}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Zoltan Boros
|
|
|
0.05
|
PRM
|
58261
|
Forest |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Rebecca Guay
|
|
|
|
PRM
|
58259
|
Mountain |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Rebecca Guay
|
|
|
|
PRM
|
58257
|
Swamp |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Rebecca Guay
|
|
|
|
PRM
|
58255
|
Island |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Rebecca Guay
|
|
|
|
PRM
|
58253
|
Plains |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Rebecca Guay
|
|
|
|
PRM
|
58251
|
Oran-Rief Hydra |
{4}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Zack Stella
|
|
|
|
PRM
|
58249
|
Barrage Tyrant |
{4}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Slawomir Maniak
|
|
|
|
PRM
|
58247
|
Defiant Bloodlord |
{5}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Ben Maier
|
|
|
|
PRM
|
58245
|
Drowner of Hope |
{5}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
James Zapata
|
|
|
|
PRM
|
58243
|
Hero of Goma Fada |
{4}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Willian Murai
|
|
|
|
PRM
|
58241
|
Mana Flare |
{2}{R}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Carl Critchlow
|
|
|
0.03
|
PRM
|
58239
|
Noble Hierarch |
{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Mark Zug
|
|
|
3.96
|
PRM
|
57608
|
Mizzium Meddler |
{2}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Chris Rallis
|
|
|
0.03
|
PRM
|
57606
|
Sandsteppe Citadel |
|
Land
|
U
|
EN
|
John Avon
|
|
|
|
PRM
|
57604
|
Dromoka, the Eternal |
{3}{G}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Slawomir Maniak
|
|
|
|
PRM
|
57602
|
Siege Rhino |
{1}{W}{B}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
|
PRM
|
57600
|
Dwynen, Gilt-Leaf Daen |
{2}{G}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Steven Belledin
|
|
|
|
PRM
|
57598
|
Honored Hierarch |
{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Magali Villeneuve
|
|
|
0.03
|
PRM
|
57596
|
Conclave Naturalists |
{4}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Howard Lyon
|
|
|
0.05
|
PRM
|
57594
|
Pia and Kiran Nalaar |
{2}{R}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Tyler Jacobson
|
|
|
|
PRM
|
57592
|
Languish |
{2}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Jeff Simpson
|
|
|
0.29
|
PRM
|
57590
|
Kothophed, Soul Hoarder |
{4}{B}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Tianhua X
|
|
|
|
PRM
|
57588
|
Alhammarret, High Arbiter |
{5}{U}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Richard Wright
|
|
|
|
PRM
|
57586
|
Serum Visions |
{U}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
0.05
|
PRM
|
57584
|
Hixus, Prison Warden |
{3}{W}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Magali Villeneuve
|
|
|
|
PRM
|
57582
|
Valorous Stance |
{1}{W}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Victor Adame Minguez
|
|
|
|
PRM
|
57580
|
Path to Exile |
{W}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Raf Sarmento
|
|
|
0.05
|
PRM
|
57578
|
Orator of Ojutai |
{1}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
David Gaillet
|
|
|
0.06
|
PRM
|
57576
|
Seeker of the Way |
{1}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Magali Villeneuve
|
|
|
|
PRM
|
57574
|
Relic Seeker |
{1}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Deruchenko Alexander
|
|
|
0.03
|
PRM
|
57004
|
Harbinger of the Hunt |
{3}{R}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Chris Rahn
|
|
|
|
PRM
|
57002
|
Pristine Skywise |
{4}{W}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
|
PRM
|
57000
|
Necromaster Dragon |
{3}{U}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Peter Mohrbacher
|
|
|
0.03
|
PRM
|
56998
|
Boltwing Marauder |
{3}{B}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Daarken
|
|
|
|
PRM
|
56996
|
Arashin Sovereign |
{5}{G}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
David Palumbo
|
|
|
|
PRM
|
55898
|
Dragon Fodder |
{1}{R}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
|
PRM
|
55896
|
Sunscorch Regent |
{3}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Todd Lockwood
|
|
|
0.03
|
PRM
|
55894
|
Deathbringer Regent |
{5}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Chris Rallis
|
|
|
0.03
|
PRM
|
55892
|
Thunderbreak Regent |
{2}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jason Rainville
|
|
|
|
PRM
|
55890
|
Foe-Razer Regent |
{5}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
|
PRM
|
55888
|
Abzan Beastmaster |
{2}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Scott Murphy
|
|
|
0.08
|
PRM
|
55886
|
Frost Walker |
{1}{U}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Peter Mohrbacher
|
|
|
0.07
|
PRM
|
55884
|
Dragonlord's Servant |
{1}{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Carl Frank
|
|
|
0.18
|
PRM
|
55882
|
Scaleguard Sentinels |
{G}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
David Gaillet
|
|
|
0.05
|
PRM
|
55880
|
Evolving Wilds |
|
Land
|
C
|
EN
|
Noah Bradley
|
|
|
|
PRM
|
55878
|
Ojutai's Command |
{2}{W}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Craig J Spearing
|
|
|
0.03
|
PRM
|
55876
|
Suspension Field |
{1}{W}
|
Enchantment
|
U
|
EN
|
Seb McKinnon
|
|
|
0.06
|
PRM
|
55874
|
Wasteland |
|
Land
|
U
|
EN
|
Steven Belledin
|
|
|
22.31
|
PRM
|
55872
|
Feldon of the Third Path |
{1}{R}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Chase Stone
|
|
|
|
PRM
|
55870
|
Genesis Hydra |
{X}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Peter Mohrbacher
|
|
|
|
PRM
|
55868
|
Dualcaster Mage |
{1}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Matt Stewart
|
|
|
|
PRM
|
55866
|
Liliana of the Veil |
{1}{B}{B}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Steve Argyle
|
|
|
36.91
|
PRM
|
55864
|
Ravages of War |
{3}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Fang Yue
|
|
|
|
PRM
|
55862
|
Damnation |
{2}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
|
PRM
|
55793
|
Dragonscale Boon |
{3}{G}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Mark Winters
|
|
|
0.07
|
PRM
|
55791
|
Arc Lightning |
{2}{R}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Seb McKinnon
|
|
|
0.05
|
PRM
|
55789
|
Grim Haruspex |
{2}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Seb McKinnon
|
|
|
0.03
|
PRM
|
55787
|
Altar of the Brood |
{1}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Erica Yang
|
|
|
0.03
|
PRM
|
55785
|
Disdainful Stroke |
{1}{U}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
0.06
|
PRM
|
55783
|
Hordeling Outburst |
{1}{R}{R}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Zoltan Boros
|
|
|
0.05
|
PRM
|
55781
|
Briber's Purse |
{X}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Steve Argyle
|
|
|
0.05
|
PRM
|
55779
|
Ainok Tracker |
{5}{R}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Evan Shipard
|
|
|
0.07
|
PRM
|
55777
|
Ghostfire Blade |
{1}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Cyril Van Der Haegen
|
|
|
0.03
|
PRM
|
55775
|
Mystic of the Hidden Way |
{4}{U}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Ryan Alexander Lee
|
|
|
0.07
|
PRM
|
55773
|
Watcher of the Roost |
{2}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Jack Wang
|
|
|
0.07
|
PRM
|
55771
|
Jeering Instigator |
{1}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Willian Murai
|
|
|
0.03
|
PRM
|
55769
|
Smite the Monstrous |
{3}{W}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Greg Staples
|
|
|
0.15
|
PRM
|
55767
|
Ruthless Ripper |
{B}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Clint Cearley
|
|
|
0.05
|
PRM
|
55765
|
Debilitating Injury |
{1}{B}
|
Enchantment
|
C
|
EN
|
Slawomir Maniak
|
|
|
0.05
|
PRM
|
55763
|
Ugin, the Spirit Dragon |
{8}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Chris Rahn
|
|
|
0.13
|
PRM
|
55761
|
Ugin's Construct |
{4}
|
Artifact Creature
|
U
|
EN
|
Peter Mohrbacher
|
|
|
0.06
|
PRM
|
55759
|
Reality Shift |
{1}{U}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Howard Lyon
|
|
|
0.05
|
PRM
|
55757
|
Jeskai Infiltrator |
{2}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Cynthia Sheppard
|
|
|
0.03
|
PRM
|
55755
|
Write into Being |
{2}{U}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Yeong-Hao Han
|
|
|
0.08
|
PRM
|
55753
|
Sultai Emissary |
{1}{B}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Mathias Kollros
|
|
|
0.11
|
PRM
|
55751
|
Soul Summons |
{1}{W}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Johann Bodin
|
|
|
0.05
|
PRM
|
55749
|
Wildcall |
{X}{G}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Adam Paquette
|
|
|
0.03
|
PRM
|
55747
|
Formless Nurturing |
{3}{G}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Cliff Childs
|
|
|
0.07
|
PRM
|
55745
|
Hewed Stone Retainers |
{3}
|
Artifact Creature
|
U
|
EN
|
David Seguin
|
|
|
0.07
|
PRM
|
55743
|
Fierce Invocation |
{4}{R}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Tyler Jacobson
|
|
|
0.06
|
PRM
|
55741
|
Arashin War Beast |
{5}{G}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Eric Deschamps
|
|
|
0.07
|
PRM
|
55739
|
Rishadan Port |
|
Land
|
R
|
EN
|
Jonas De Ro
|
|
|
4.59
|
PRM
|
55737
|
Reaper of the Wilds |
{2}{B}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jeff Simpson
|
|
|
|
PRM
|
55735
|
Courser of Kruphix |
{1}{G}{G}
|
Enchantment Creature
|
R
|
EN
|
Slawomir Maniak
|
|
|
0.22
|
PRM
|
55733
|
Whip of Erebos |
{2}{B}{B}
|
Lgd. Enchantment Artifact
|
R
|
EN
|
Marco Nelor
|
|
|
|
PRM
|
55731
|
Hero's Downfall |
{1}{B}{B}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Johannes Voss
|
|
|
0.03
|
PRM
|
55729
|
Necropolis Fiend |
{7}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
0.03
|
PRM
|
55727
|
Griselbrand |
{4}{B}{B}{B}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Jaime Jones
|
|
|
0.40
|
PRM
|
55725
|
Temporal Manipulation |
{3}{U}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Franz Vohwinkel
|
|
|
0.85
|
PRM
|
55723
|
Supplant Form |
{4}{U}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Mike Bierek
|
|
|
|
PRM
|
55721
|
Sandsteppe Mastodon |
{5}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
|
PRM
|
55719
|
Shamanic Revelation |
{3}{G}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Matt Stewart
|
|
|
0.03
|
PRM
|
55717
|
Mardu Shadowspear |
{B}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
0.05
|
PRM
|
55715
|
Temur War Shaman |
{4}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Raymond Swanland
|
|
|
|
PRM
|
55713
|
Flamerush Rider |
{4}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Viktor Titov
|
|
|
|
PRM
|
55711
|
Archfiend of Depravity |
{3}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
|
PRM
|
55709
|
Sage-Eye Avengers |
{4}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Viktor Titov
|
|
|
0.03
|
PRM
|
55707
|
Dragonscale General |
{3}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Willian Murai
|
|
|
|
PRM
|
55705
|
Mastery of the Unseen |
{1}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Daniel Ljunggren
|
|
|
0.03
|
PRM
|
55703
|
Frenzied Goblin |
{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
0.05
|
PRM
|
55701
|
Sultai Ascendancy |
{B}{G}{U}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Karl Kopinski
|
|
|
|
PRM
|
55699
|
Thalia, Guardian of Thraben |
{1}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Steve Argyle
|
|
|
0.03
|
PRM
|
55697
|
Shardless Agent |
{1}{G}{U}
|
Artifact Creature
|
U
|
EN
|
Izzy
|
|
|
0.05
|
PRM
|
55314
|
Shadowmage Infiltrator |
{1}{U}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Tomasz Jedruszek
|
|
|
|
PRM
|
54565
|
Dragon Throne of Tarkir |
{4}
|
Lgd. Artifact
|
R
|
EN
|
Daarken
|
|
|
|
PRM
|
54563
|
Utter End |
{2}{W}{B}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Jack Wang
|
|
|
|
PRM
|
54561
|
Sultai Charm |
{B}{G}{U}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Ryan Yee
|
|
|
0.06
|
PRM
|
54559
|
Fanatic of Xenagos |
{1}{R}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Zoltan Boros
|
|
|
0.07
|
PRM
|
54557
|
Rattleclaw Mystic |
{1}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Min Yum
|
|
|
0.03
|
PRM
|
54555
|
Heir of the Wilds |
{1}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
David Palumbo
|
|
|
0.07
|
PRM
|
54553
|
Stoke the Flames |
{2}{R}{R}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Mathias Kollros
|
|
|
0.05
|
PRM
|
54551
|
Brain Maggot |
{1}{B}
|
Enchantment Creature
|
U
|
EN
|
Dave Kendall
|
|
|
0.05
|
PRM
|
54549
|
Zurgo Helmsmasher |
{2}{R}{W}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Ryan Alexander Lee
|
|
|
|
PRM
|
54547
|
Arcanis the Omnipotent |
{3}{U}{U}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Ryan Alexander Lee
|
|
|
0.03
|
PRM
|
54545
|
Goblin Bombardment |
{1}{R}
|
Enchantment
|
U
|
EN
|
Dave Kendall
|
|
|
0.05
|
PRM
|
54543
|
Repeal |
{X}{U}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Anthony Palumbo
|
|
|
0.05
|
PRM
|
54518
|
Sage of the Inward Eye |
{2}{U}{R}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Anastasia Ovchinnikova
|
|
|
|
PRM
|
54516
|
Rakshasa Vizier |
{2}{B}{G}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Peter Mohrbacher
|
|
|
0.03
|
PRM
|
54514
|
Avalanche Tusker |
{2}{G}{U}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Eric Deschamps
|
|
|
|
PRM
|
54512
|
Ankle Shanker |
{2}{R}{W}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Steven Belledin
|
|
|
|
PRM
|
54510
|
Ivorytusk Fortress |
{2}{W}{B}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Matt Stewart
|
|
|
|
PRM
|
53883
|
Swamp |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Terese Nielsen
|
|
|
|
PRM
|
53881
|
Island |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Terese Nielsen
|
|
|
|
PRM
|
53879
|
Plains |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Terese Nielsen
|
|
|
|
PRM
|
53877
|
Mountain |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Terese Nielsen
|
|
|
|
PRM
|
53875
|
Forest |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Terese Nielsen
|
|
|
|
PRM
|
53850
|
Hydra Broodmaster |
{4}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Vincent Proce
|
|
|
0.03
|
PRM
|
53848
|
Font of Fertility |
{G}
|
Enchantment
|
C
|
EN
|
Jung Park
|
|
|
0.18
|
PRM
|
53846
|
Temple of Mystery |
|
Land
|
R
|
EN
|
Adam Paquette
|
|
|
0.03
|
PRM
|
53844
|
Prophet of Kruphix |
{3}{G}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Anastasia Ovchinnikova
|
|
|
0.03
|
PRM
|
53842
|
Prognostic Sphinx |
{3}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
0.03
|
PRM
|
53840
|
Banishing Light |
{2}{W}
|
Enchantment
|
U
|
EN
|
Wesley Burt
|
|
|
0.11
|
PRM
|
53838
|
Bile Blight |
{B}{B}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Nils Hamm
|
|
|
0.05
|
PRM
|
53836
|
Reclamation Sage |
{2}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Clint Cearley
|
|
|
0.05
|
PRM
|
53834
|
Siege Dragon |
{5}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Steve Prescott
|
|
|
|
PRM
|
53832
|
Goblin Rabblemaster |
{2}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Zoltan Boros
|
|
|
0.37
|
PRM
|
53830
|
Phytotitan |
{4}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Marco Nelor
|
|
|
|
PRM
|
53828
|
In Garruk's Wake |
{7}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Brad Rigney
|
|
|
0.13
|
PRM
|
53826
|
Mercurial Pretender |
{4}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Karla Ortiz
|
|
|
|
PRM
|
53824
|
Chief Engineer |
{1}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Ryan Barger
|
|
|
0.30
|
PRM
|
53822
|
Indulgent Tormentor |
{3}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Karl Kopinski
|
|
|
|
PRM
|
53820
|
Resolute Archangel |
{5}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Winona Nelson
|
|
|
|
PRM
|
53818
|
Fated Intervention |
{2}{G}{G}{G}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Eric Deschamps
|
|
|
0.03
|
PRM
|
52593
|
Magister of Worth |
{4}{W}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
rk post
|
|
|
0.03
|
PRM
|
52340
|
Hall of Triumph |
{3}
|
Lgd. Artifact
|
R
|
EN
|
Chuck Lukacs
|
|
|
0.03
|
PRM
|
52338
|
Magma Spray |
{R}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Mathias Kollros
|
|
|
0.04
|
PRM
|
52336
|
Dissolve |
{1}{U}{U}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Jeff Simpson
|
|
|
0.07
|
PRM
|
52334
|
Dictate of the Twin Gods |
{3}{R}{R}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Chase Stone
|
|
|
|
PRM
|
52332
|
Dawnbringer Charioteers |
{2}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
|
PRM
|
52330
|
Squelching Leeches |
{2}{B}{B}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Tomasz Jedruszek
|
|
|
0.07
|
PRM
|
52328
|
Heroes' Bane |
{3}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
|
PRM
|
52326
|
Dictate of Kruphix |
{1}{U}{U}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Ryan Barger
|
|
|
0.03
|
PRM
|
52324
|
Scourge of Fleets |
{5}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Adam Paquette
|
|
|
|
PRM
|
52322
|
Doomwake Giant |
{4}{B}
|
Enchantment Creature
|
R
|
EN
|
Nils Hamm
|
|
|
|
PRM
|
52320
|
Spawn of Thraxes |
{5}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jason Rainville
|
|
|
|
PRM
|
52318
|
Eidolon of Blossoms |
{2}{G}{G}
|
Enchantment Creature
|
R
|
EN
|
Seb McKinnon
|
|
|
0.03
|
PRM
|
52316
|
Oloro, Ageless Ascetic |
{3}{W}{U}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Eric Deschamps
|
|
|
|
PRM
|
52314
|
Nekusar, the Mindrazer |
{2}{U}{B}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Mark Winters
|
|
|
0.05
|
PRM
|
52312
|
Xathrid Necromancer |
{2}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Maciej Kuciara
|
|
|
|
PRM
|
52310
|
Stealer of Secrets |
{2}{U}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Michael C. Hayes
|
|
|
|
PRM
|
52308
|
Hanna, Ship's Navigator |
{1}{W}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Terese Nielsen
|
|
|
0.41
|
PRM
|
52306
|
Elesh Norn, Grand Cenobite |
{5}{W}{W}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Igor Kieryluk
|
|
|
0.34
|
PRM
|
52304
|
Sword of Feast and Famine |
{3}
|
Artifact
|
M
|
EN
|
Chris Rahn
|
|
|
0.13
|
PRM
|
51936
|
Lion's Eye Diamond |
{0}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Lindsey Look
|
|
|
5.17
|
PRM
|
51934
|
Tormented Hero |
{B}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Wesley Burt
|
|
|
0.07
|
PRM
|
51932
|
Encroaching Wastes |
|
Land
|
U
|
EN
|
Richard Wright
|
|
|
0.05
|
PRM
|
51930
|
Batterskull |
{5}
|
Artifact
|
M
|
EN
|
Igor Kieryluk
|
|
|
0.22
|
PRM
|
51928
|
Geist of Saint Traft |
{1}{W}{U}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Izzy
|
|
|
0.17
|
PRM
|
51926
|
Kiora's Follower |
{G}{U}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Steve Prescott
|
|
|
0.05
|
PRM
|
51924
|
Nessian Wilds Ravager |
{4}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
|
PRM
|
51922
|
Fated Conflagration |
{1}{R}{R}{R}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Clint Cearley
|
|
|
0.03
|
PRM
|
51920
|
Forgestoker Dragon |
{4}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Lucas Graciano
|
|
|
|
PRM
|
51918
|
Eater of Hope |
{5}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Mathias Kollros
|
|
|
|
PRM
|
51916
|
Pain Seer |
{1}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Mark Winters
|
|
|
0.03
|
PRM
|
51914
|
Tromokratis |
{5}{U}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Jaime Jones
|
|
|
0.03
|
PRM
|
51912
|
Arbiter of the Ideal |
{4}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Johann Bodin
|
|
|
|
PRM
|
51910
|
Silent Sentinel |
{5}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
|
PRM
|
51908
|
Banisher Priest |
{1}{W}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
James Zapata
|
|
|
0.05
|
PRM
|
51542
|
Greater Good |
{2}{G}{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Mathias Kollros
|
|
|
0.03
|
PRM
|
51540
|
Warleader's Helix |
{2}{R}{W}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Wesley Burt
|
|
|
0.05
|
PRM
|
51538
|
Elvish Mystic |
{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Winona Nelson
|
|
|
0.05
|
PRM
|
51536
|
Riku of Two Reflections |
{2}{G}{U}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Izzy
|
|
|
0.03
|
PRM
|
51534
|
Karador, Ghost Chieftain |
{5}{W}{B}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Todd Lockwood
|
|
|
0.03
|
PRM
|
51532
|
Entomb |
{B}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Ron Spears
|
|
|
9.60
|
PRM
|
50130
|
Ember Swallower |
{2}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Vincent Proce
|
|
|
|
PRM
|
50128
|
Celestial Archon |
{3}{W}{W}
|
Enchantment Creature
|
R
|
EN
|
Wesley Burt
|
|
|
|
PRM
|
50126
|
Abhorrent Overlord |
{5}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Dave Kendall
|
|
|
|
PRM
|
50124
|
Anthousa, Setessan Hero |
{3}{G}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Howard Lyon
|
|
|
|
PRM
|
50122
|
Nighthowler |
{1}{B}{B}
|
Enchantment Creature
|
R
|
EN
|
Seb McKinnon
|
|
|
0.03
|
PRM
|
50120
|
Sylvan Caryatid |
{1}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Lars Grant-West
|
|
|
0.03
|
PRM
|
50118
|
Karametra's Acolyte |
{3}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
|
PRM
|
50116
|
Phalanx Leader |
{W}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Raymond Swanland
|
|
|
|
PRM
|
50114
|
Bident of Thassa |
{2}{U}{U}
|
Lgd. Enchantment Artifact
|
R
|
EN
|
Ryan Yee
|
|
|
0.03
|
PRM
|
50112
|
Sin Collector |
{1}{W}{B}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Izzy
|
|
|
0.05
|
PRM
|
50110
|
Ghor-Clan Rampager |
{2}{R}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Dave Kendall
|
|
|
0.05
|
PRM
|
50108
|
Grisly Salvage |
{B}{G}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Maciej Kuciara
|
|
|
0.05
|
PRM
|
50106
|
Shipbreaker Kraken |
{4}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
|
PRM
|
49846
|
Crucible of Worlds |
{3}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Ron Spencer
|
|
|
0.34
|
PRM
|
49844
|
Vengevine |
{2}{G}{G}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Trevor Claxton
|
|
|
1.25
|
PRM
|
49842
|
Rakdos Cackler |
{B/R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Dave Kendall
|
|
|
0.07
|
PRM
|
49840
|
Dimir Charm |
{U}{B}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Zoltan Boros
|
|
|
0.05
|
PRM
|
49838
|
Experiment One |
{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Jack Wang
|
|
|
0.05
|
PRM
|
49836
|
Ratchet Bomb |
{2}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
0.39
|
PRM
|
49834
|
Colossal Whale |
{5}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Erica Yang
|
|
|
0.03
|
PRM
|
49832
|
Goblin Diplomats |
{1}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
0.03
|
PRM
|
49830
|
Megantic Sliver |
{5}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Lucas Graciano
|
|
|
0.03
|
PRM
|
49828
|
Hive Stirrings |
{2}{W}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Johann Bodin
|
|
|
|
PRM
|
48586
|
Breaking // Entering |
{U}{B} // {4}{B}{R}
|
Sorcery // Sorcery
|
R
|
EN
|
Igor Kieryluk
|
|
|
|
PRM
|
48582
|
Plains |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Eric Deschamps
|
|
|
|
PRM
|
48578
|
Melek, Izzet Paragon |
{4}{U}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Johann Bodin
|
|
|
|
PRM
|
48576
|
Render Silent |
{W}{U}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
|
PRM
|
48574
|
Trostani's Summoner |
{5}{G}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Nils Hamm
|
|
|
|
PRM
|
48572
|
Maze's End |
|
Land
|
M
|
EN
|
Cliff Childs
|
|
|
0.03
|
PRM
|
48194
|
Judge's Familiar |
{W/U}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Ryan Yee
|
|
|
0.08
|
PRM
|
48192
|
Izzet Charm |
{U}{R}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Zoltan Boros
|
|
|
0.08
|
PRM
|
48190
|
Call of the Conclave |
{G}{W}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Anthony Palumbo
|
|
|
0.05
|
PRM
|
48007
|
Reliquary Tower |
|
Land
|
U
|
EN
|
Drew Baker
|
|
|
0.05
|
PRM
|
48005
|
Farseek |
{1}{G}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Michael Komarck
|
|
|
0.05
|
PRM
|
48003
|
Searing Spear |
{1}{R}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Christopher Moeller
|
|
|
0.06
|
PRM
|
48001
|
Fathom Mage |
{2}{G}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
|
PRM
|
47999
|
Treasury Thrull |
{4}{W}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Lucas Graciano
|
|
|
|
PRM
|
47997
|
Consuming Aberration |
{3}{U}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
|
PRM
|
47995
|
Nightveil Specter |
{U/B}{U/B}{U/B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Steven Belledin
|
|
|
0.03
|
PRM
|
47993
|
Foundry Champion |
{4}{R}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
James Ryman
|
|
|
|
PRM
|
47991
|
Firemane Avenger |
{2}{R}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Ryan Barger
|
|
|
0.03
|
PRM
|
47989
|
Skarrg Goliath |
{6}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Karl Kopinski
|
|
|
0.20
|
PRM
|
47987
|
Zameck Guildmage |
{G}{U}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Raymond Swanland
|
|
|
0.15
|
PRM
|
47985
|
Decree of Pain |
{6}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Mathias Kollros
|
|
|
|
PRM
|
47983
|
Duplicant |
{6}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Marco Nelor
|
|
|
0.03
|
PRM
|
47981
|
Mind's Eye |
{5}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Karl Kopinski
|
|
|
0.34
|
PRM
|
47979
|
Command Tower |
|
Land
|
C
|
EN
|
Adam Paquette
|
|
|
0.07
|
PRM
|
47977
|
Rubblehulk |
{4}{R}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Cliff Childs
|
|
|
|
PRM
|
47975
|
Rhystic Study |
{2}{U}
|
Enchantment
|
C
|
EN
|
Terese Nielsen
|
|
|
|
PRM
|
47973
|
Loyal Retainers |
{2}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Solomon Au Yeung
|
|
|
|
PRM
|
47971
|
Diaochan, Artful Beauty |
{3}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Miao Aili
|
|
|
|
PRM
|
47969
|
Scroll Rack |
{2}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Heather Hudson
|
|
|
|
PRM
|
47967
|
Desertion |
{3}{U}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Richard Kane Ferguson
|
|
|
0.03
|
PRM
|
46954
|
Ancestral Recall |
{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Mark Poole
|
|
|
|
PRM
|
46952
|
Mox Ruby |
{0}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
|
PRM
|
46950
|
Metalworker |
{3}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Jasper Sandner
|
|
|
1.55
|
PRM
|
46948
|
Moat |
{2}{W}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Noah Bradley
|
|
|
0.28
|
PRM
|
46946
|
Eureka |
{2}{G}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Ryan Pancoast
|
|
|
|
PRM
|
46944
|
Mishra's Workshop |
|
Land
|
R
|
EN
|
Sam Burley
|
|
|
|
PRM
|
46942
|
Mana Vault |
{1}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Christine Choi
|
|
|
|
PRM
|
46940
|
Library of Alexandria |
|
Land
|
R
|
EN
|
Drew Baker
|
|
|
|
PRM
|
46938
|
The Abyss |
{3}{B}
|
World Enchantment
|
R
|
EN
|
Jason A. Engle
|
|
|
|
PRM
|
46936
|
Nether Void |
{3}{B}
|
World Enchantment
|
R
|
EN
|
Véronique Meignaud
|
|
|
0.73
|
PRM
|
46934
|
Mana Drain |
{U}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Mike Bierek
|
|
|
|
PRM
|
46932
|
Black Lotus |
{0}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Chris Rahn
|
|
|
|
PRM
|
46930
|
Show and Tell |
{2}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Zack Stella
|
|
|
9.28
|
PRM
|
46928
|
Bribery |
{3}{U}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Cynthia Sheppard
|
|
|
0.23
|
PRM
|
46926
|
Selesnya Signet |
{2}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Raoul Vitale
|
|
|
|
PRM
|
46924
|
Dimir Signet |
{2}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Raoul Vitale
|
|
|
|
PRM
|
46922
|
Winter Orb |
{2}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Brian Snõddy
|
|
|
|
PRM
|
46920
|
Mind Twist |
{X}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Seb McKinnon
|
|
|
1.30
|
PRM
|
46918
|
Timetwister |
{2}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Matt Stewart
|
|
|
|
PRM
|
46916
|
Goblin Vandal |
{R}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Thomas M. Baxa
|
|
|
|
PRM
|
46914
|
Gruul Signet |
{2}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Efrem Palacios
|
|
|
|
PRM
|
46912
|
Time Walk |
{1}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Chris Rahn
|
|
|
|
PRM
|
46910
|
Orzhov Signet |
{2}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Martina Pilcerova
|
|
|
|
PRM
|
46908
|
Mana Crypt |
{0}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Matt Stewart
|
|
|
|
PRM
|
46906
|
Azorius Signet |
{2}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Raoul Vitale
|
|
|
|
PRM
|
46904
|
Boros Signet |
{2}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Mike Sass
|
|
|
|
PRM
|
46902
|
Mox Sapphire |
{0}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
|
PRM
|
46900
|
Simic Signet |
{2}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Mike Sass
|
|
|
|
PRM
|
46898
|
Rakdos Signet |
{2}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Martina Pilcerova
|
|
|
|
PRM
|
46896
|
Mox Emerald |
{0}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
|
PRM
|
46894
|
Mox Jet |
{0}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
|
PRM
|
46892
|
Mox Pearl |
{0}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
|
PRM
|
46889
|
Grove of the Guardian |
|
Land
|
R
|
EN
|
Yeong-Hao Han
|
|
|
|
PRM
|
46887
|
Corpsejack Menace |
{2}{B}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Vincent Proce
|
|
|
|
PRM
|
46885
|
Carnival Hellsteed |
{4}{B}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Min Yum
|
|
|
|
PRM
|
46883
|
Cryptborn Horror |
{1}{B/R}{B/R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Nils Hamm
|
|
|
0.03
|
PRM
|
46881
|
Hypersonic Dragon |
{3}{U}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
|
PRM
|
46879
|
Supreme Verdict |
{1}{W}{W}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
John Avon
|
|
|
1.30
|
PRM
|
46877
|
Archon of the Triumvirate |
{5}{W}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
|
PRM
|
46875
|
Deadbridge Goliath |
{2}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Nils Hamm
|
|
|
0.43
|
PRM
|
46873
|
Dryad Militant |
{G/W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Ryan Pancoast
|
|
|
0.05
|
PRM
|
46871
|
Pillar of Flame |
{R}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Dave Kendall
|
|
|
0.05
|
PRM
|
46869
|
Gitaxian Probe |
{U/P}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Trevor Claxton
|
|
|
0.05
|
PRM
|
46267
|
Dryad Militant |
{G/W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Terese Nielsen
|
|
|
|
PRM
|
46265
|
Evolving Wilds |
|
Land
|
C
|
EN
|
Sam Burley
|
|
|
0.05
|
PRM
|
45215
|
Cathedral of War |
|
Land
|
R
|
EN
|
Franz Vohwinkel
|
|
|
0.03
|
PRM
|
45213
|
Staff of Nin |
{6}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Brad Rigney
|
|
|
0.57
|
PRM
|
45211
|
Mwonvuli Beast Tracker |
{1}{G}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Jason A. Engle
|
|
|
|
PRM
|
45209
|
Avacyn's Pilgrim |
{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Greg Staples
|
|
|
0.07
|
PRM
|
45207
|
Magmaquake |
{X}{R}{R}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Sam Burley
|
|
|
0.03
|
PRM
|
45205
|
Xathrid Gorgon |
{5}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Wesley Burt
|
|
|
0.03
|
PRM
|
45203
|
Forbidden Alchemy |
{2}{U}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Randy Gallegos
|
|
|
0.05
|
PRM
|
45201
|
Lingering Souls |
{2}{W}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
John Stanko
|
|
|
0.05
|
PRM
|
45199
|
Acidic Slime |
{3}{G}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Brad Rigney
|
|
|
0.05
|
PRM
|
44350
|
Stairs to Infinity |
|
Plane
|
R
|
EN
|
Steven Belledin
|
|
|
|
PRM
|
44348
|
Celestine Reef |
|
Plane
|
R
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
|
PRM
|
44346
|
Horizon Boughs |
|
Plane
|
R
|
EN
|
Jean-Sébastien Rossbach
|
|
|
|
PRM
|
44344
|
Mirrored Depths |
|
Plane
|
R
|
EN
|
Chippy
|
|
|
|
PRM
|
44342
|
Tember City |
|
Plane
|
R
|
EN
|
Ben Thompson
|
|
|
|
PRM
|
44340
|
Tazeem |
|
Plane
|
R
|
EN
|
Vincent Proce
|
|
|
|
PRM
|
44321
|
Lotus Cobra |
{1}{G}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Terese Nielsen
|
|
|
0.03
|
PRM
|
44319
|
Killing Wave |
{X}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Michael Komarck
|
|
|
|
PRM
|
44317
|
Restoration Angel |
{3}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Wesley Burt
|
|
|
0.03
|
PRM
|
44315
|
Latch Seeker |
{1}{U}{U}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Eytan Zana
|
|
|
|
PRM
|
44313
|
Silverblade Paladin |
{1}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Todd Lockwood
|
|
|
0.03
|
PRM
|
44311
|
Moonsilver Spear |
{4}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Nic Klein
|
|
|
0.03
|
PRM
|
44309
|
Goblin Guide |
{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Steve Prescott
|
|
|
0.22
|
PRM
|
43646
|
Voidmage Prodigy |
{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Christopher Moeller
|
|
|
|
PRM
|
43644
|
Old Man of the Sea |
{1}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Greg Staples
|
|
|
|
PRM
|
43642
|
Stunted Growth |
{3}{G}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Dave Kendall
|
|
|
|
PRM
|
43640
|
Pyrokinesis |
{4}{R}{R}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Igor Kieryluk
|
|
|
7.63
|
PRM
|
43638
|
Orcish Lumberjack |
{R}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Steve Prescott
|
|
|
|
PRM
|
43636
|
Sylvan Library |
{1}{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Yeong-Hao Han
|
|
|
0.03
|
PRM
|
43634
|
Hymn to Tourach |
{B}{B}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Greg Staples
|
|
|
0.05
|
PRM
|
43632
|
Fyndhorn Elves |
{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Igor Kieryluk
|
|
|
|
PRM
|
43630
|
Lake of the Dead |
|
Land
|
R
|
EN
|
Eytan Zana
|
|
|
|
PRM
|
43628
|
Kjeldoran Outpost |
|
Land
|
R
|
EN
|
Noah Bradley
|
|
|
|
PRM
|
43626
|
Volcanic Island |
|
Land
|
R
|
EN
|
Noah Bradley
|
|
|
|
PRM
|
43624
|
Underground Sea |
|
Land
|
R
|
EN
|
Cliff Childs
|
|
|
35.48
|
PRM
|
43622
|
Tundra |
|
Land
|
R
|
EN
|
Lars Grant-West
|
|
|
|
PRM
|
43620
|
Tropical Island |
|
Land
|
R
|
EN
|
Franz Vohwinkel
|
|
|
20.03
|
PRM
|
43618
|
Taiga |
|
Land
|
R
|
EN
|
Sam Burley
|
|
|
|
PRM
|
43616
|
Scrubland |
|
Land
|
R
|
EN
|
Eytan Zana
|
|
|
3.82
|
PRM
|
43614
|
Savannah |
|
Land
|
R
|
EN
|
Charles Urbach
|
|
|
7.03
|
PRM
|
43612
|
Regrowth |
{1}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
0.39
|
PRM
|
43610
|
Red Elemental Blast |
{R}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Christopher Moeller
|
|
|
9.17
|
PRM
|
43608
|
Plateau |
|
Land
|
R
|
EN
|
Noah Bradley
|
|
|
1.69
|
PRM
|
43606
|
Blue Elemental Blast |
{U}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Christopher Moeller
|
|
|
8.33
|
PRM
|
43604
|
Bayou |
|
Land
|
R
|
EN
|
Karl Kopinski
|
|
|
4.98
|
PRM
|
43602
|
Basalt Monolith |
{3}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Yeong-Hao Han
|
|
|
0.27
|
PRM
|
43600
|
Badlands |
|
Land
|
R
|
EN
|
Daarken
|
|
|
|
PRM
|
43598
|
Fireblast |
{4}{R}{R}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Mike Bierek
|
|
|
|
PRM
|
43596
|
Future Sight |
{2}{U}{U}{U}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
|
PRM
|
43594
|
Control Magic |
{2}{U}{U}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Clint Cearley
|
|
|
0.03
|
PRM
|
43592
|
Karakas |
|
Lgd. Land
|
U
|
EN
|
Drew Baker
|
|
|
|
PRM
|
43590
|
Ancient Grudge |
{1}{R}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Wayne England
|
|
|
0.05
|
PRM
|
43588
|
Dismember |
{1}{B/P}{B/P}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Jason Felix
|
|
|
4.04
|
PRM
|
43586
|
Windswept Heath |
|
Land
|
R
|
EN
|
Anthony S. Waters
|
|
|
|
PRM
|
43584
|
Wooded Foothills |
|
Land
|
R
|
EN
|
Rob Alexander
|
|
|
|
PRM
|
43582
|
Polluted Delta |
|
Land
|
R
|
EN
|
Rob Alexander
|
|
|
|
PRM
|
43580
|
Flooded Strand |
|
Land
|
R
|
EN
|
Rob Alexander
|
|
|
13.37
|
PRM
|
43578
|
Force of Will |
{3}{U}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Matt Stewart
|
|
|
14.52
|
PRM
|
43576
|
Leatherback Baloth |
{G}{G}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Chris Rahn
|
|
|
0.05
|
PRM
|
43574
|
Kor Firewalker |
{W}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Alex Horley-Orlandelli
|
|
|
0.05
|
PRM
|
43572
|
Celestial Colonnade |
|
Land
|
R
|
EN
|
Kekai Kotaki
|
|
|
0.18
|
PRM
|
43570
|
Volcanic Fallout |
{1}{R}{R}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Jim Pavelec
|
|
|
|
PRM
|
43568
|
Infest |
{1}{B}{B}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Pete Venters
|
|
|
|
PRM
|
43566
|
Sinkhole |
{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Dave Allsop
|
|
|
1.11
|
PRM
|
43564
|
Thawing Glaciers |
|
Land
|
R
|
EN
|
Jim Nelson
|
|
|
0.37
|
PRM
|
43562
|
Ancient Ziggurat |
|
Land
|
U
|
EN
|
Randy Gallegos
|
|
|
|
PRM
|
43560
|
Tidehollow Sculler |
{W}{B}
|
Artifact Creature
|
U
|
EN
|
Carl Critchlow
|
|
|
|
PRM
|
43558
|
Hada Freeblade |
{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Cyril Van Der Haegen
|
|
|
|
PRM
|
43556
|
Mycoid Shepherd |
{1}{G}{G}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jarreau Wimberly
|
|
|
|
PRM
|
43554
|
Honor of the Pure |
{1}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Ralph Horsley
|
|
|
0.03
|
PRM
|
43552
|
Kalastria Highborn |
{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
D. Alexander Gregory
|
|
|
|
PRM
|
43550
|
Shepherd of the Lost |
{4}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Kekai Kotaki
|
|
|
|
PRM
|
43548
|
Kor Skyfisher |
{1}{W}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Dan Murayama Scott
|
|
|
0.15
|
PRM
|
43546
|
Retaliator Griffin |
{1}{R}{G}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
|
PRM
|
43544
|
Survival of the Fittest |
{1}{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Shelly Wan
|
|
|
|
PRM
|
43542
|
Burning Wish |
{1}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Ariel Olivetti
|
|
|
|
PRM
|
43540
|
Stifle |
{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Eric Fortune
|
|
|
5.79
|
PRM
|
43538
|
Ghostly Prison |
{2}{W}
|
Enchantment
|
U
|
EN
|
Wayne England
|
|
|
|
PRM
|
43536
|
Natural Order |
{2}{G}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Terese Nielsen
|
|
|
2.21
|
PRM
|
43534
|
Phyrexian Dreadnought |
{1}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Pete Venters
|
|
|
0.03
|
PRM
|
43517
|
Gravecrawler |
{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Dave Kendall
|
|
|
0.73
|
PRM
|
43515
|
Zombie Apocalypse |
{3}{B}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
|
PRM
|
43513
|
Strangleroot Geist |
{G}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Erica Yang
|
|
|
0.05
|
PRM
|
43511
|
Gather the Townsfolk |
{1}{W}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Bud Cook
|
|
|
|
PRM
|
43509
|
Nearheath Stalker |
{4}{R}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Steve Prescott
|
|
|
|
PRM
|
43507
|
Mondronen Shaman // Tovolar's Magehunter |
{3}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Anthony Palumbo
|
|
|
0.86
|
PRM
|
43503
|
Ravenous Demon // Archdemon of Greed |
{3}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
0.03
|
PRM
|
43499
|
Curse of Thirst |
{4}{B}
|
Enchantment
|
U
|
EN
|
Dave Kendall
|
|
|
0.05
|
PRM
|
43069
|
Tectonic Edge |
|
Land
|
U
|
EN
|
Eytan Zana
|
|
|
0.05
|
PRM
|
43067
|
Glistener Elf |
{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Mark Zug
|
|
|
0.43
|
PRM
|
43065
|
Despise |
{B}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Raymond Swanland
|
|
|
0.05
|
PRM
|
42882
|
Diregraf Ghoul |
{B}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Austin Hsu
|
|
|
|
PRM
|
42880
|
Elite Inquisitor |
{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Igor Kieryluk
|
|
|
|
PRM
|
42878
|
Go for the Throat |
{1}{B}
|
Instant
|
U
|
EN
|
David Rapoza
|
|
|
0.05
|
PRM
|
42876
|
Savage Lands |
|
Land
|
U
|
EN
|
John Avon
|
|
|
0.05
|
PRM
|
42874
|
Ludevic's Test Subject // Ludevic's Abomination |
{1}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Karl Kopinski
|
|
|
0.84
|
PRM
|
42870
|
Curse of the Bloody Tome |
{2}{U}
|
Enchantment
|
C
|
EN
|
John Stanko
|
|
|
|
PRM
|
42868
|
Devil's Play |
{X}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Raymond Swanland
|
|
|
|
PRM
|
42866
|
Mayor of Avabruck // Howlpack Alpha |
{1}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Ryan Pancoast
|
|
|
0.03
|
PRM
|
42862
|
Bloodcrazed Neonate |
{1}{R}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Dave Kendall
|
|
|
|
PRM
|
42860
|
Boneyard Wurm |
{1}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Austin Hsu
|
|
|
|
PRM
|
42258
|
Contagion Clasp |
{2}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Franz Vohwinkel
|
|
|
0.15
|
PRM
|
41654
|
Teetering Peaks |
|
Land
|
C
|
EN
|
Kekai Kotaki
|
|
|
0.05
|
PRM
|
41652
|
Tormented Soul |
{B}
|
Creature
|
C
|
EN
|
John Stanko
|
|
|
|
PRM
|
41650
|
Dungrove Elder |
{2}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Scott Chou
|
|
|
0.32
|
PRM
|
41648
|
Circle of Flame |
{1}{R}
|
Enchantment
|
U
|
EN
|
James Paick
|
|
|
0.06
|
PRM
|
41646
|
Chandra's Phoenix |
{1}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Steve Argyle
|
|
|
0.09
|
PRM
|
41644
|
Auramancer |
{2}{W}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Wayne Reynolds
|
|
|
0.05
|
PRM
|
41642
|
Jace's Ingenuity |
{3}{U}{U}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Steve Argyle
|
|
|
0.07
|
PRM
|
41640
|
Cultivate |
{2}{G}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
John Avon
|
|
|
0.08
|
PRM
|
41638
|
Bloodlord of Vaasgoth |
{3}{B}{B}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Min Yum
|
|
|
0.03
|
PRM
|
41636
|
Garruk's Horde |
{5}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
0.79
|
PRM
|
41108
|
Darksteel Relic |
{0}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Daniel Ljunggren
|
|
|
0.05
|
PRM
|
40100
|
Island |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
John Avon
|
|
|
0.05
|
PRM
|
40098
|
Plains |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Daren Bader
|
|
|
0.05
|
PRM
|
40096
|
Mountain |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
0.05
|
PRM
|
40094
|
Forest |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Martina Pilcerova
|
|
|
0.07
|
PRM
|
40092
|
Swamp |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Puddnhead
|
|
|
0.05
|
PRM
|
40090
|
Shrine of Burning Rage |
{2}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Nils Hamm
|
|
|
0.07
|
PRM
|
40088
|
Rhox War Monk |
{G}{W}{U}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Allen Williams
|
|
|
0.37
|
PRM
|
40086
|
Sheoldred, Whispering One |
{5}{B}{B}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Jason Felix
|
|
|
0.03
|
PRM
|
40084
|
Maul Splicer |
{6}{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Erica Yang
|
|
|
|
PRM
|
40082
|
Phyrexian Metamorph |
{3}{U/P}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Jung Park
|
|
|
0.25
|
PRM
|
40080
|
Priest of Urabrask |
{2}{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Clint Cearley
|
|
|
|
PRM
|
40078
|
Myr Superion |
{2}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Greg Staples
|
|
|
0.03
|
PRM
|
40076
|
Vault Skirge |
{1}{B/P}
|
Artifact Creature
|
C
|
EN
|
Lars Grant-West
|
|
|
|
PRM
|
40074
|
Pristine Talisman |
{3}
|
Artifact
|
C
|
EN
|
Matt Cavotta
|
|
|
0.05
|
PRM
|
40072
|
Surgical Extraction |
{B/P}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Greg Staples
|
|
|
2.47
|
PRM
|
40070
|
Suture Priest |
{1}{W}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Igor Kieryluk
|
|
|
0.05
|
PRM
|
40068
|
Swamp |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
John Avon
|
|
|
|
PRM
|
40066
|
Plains |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
John Avon
|
|
|
|
PRM
|
40064
|
Mountain |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
John Avon
|
|
|
|
PRM
|
40062
|
Island |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
John Avon
|
|
|
|
PRM
|
40060
|
Forest |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
John Avon
|
|
|
|
PRM
|
40058
|
Swamp |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Rob Alexander
|
|
|
0.07
|
PRM
|
40056
|
Plains |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Rob Alexander
|
|
|
0.05
|
PRM
|
40054
|
Mountain |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Rob Alexander
|
|
|
0.07
|
PRM
|
40052
|
Island |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Rob Alexander
|
|
|
0.05
|
PRM
|
40050
|
Forest |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Rob Alexander
|
|
|
0.05
|
PRM
|
40048
|
Swamp |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
John Avon
|
|
|
0.05
|
PRM
|
40046
|
Plains |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
John Avon
|
|
|
0.05
|
PRM
|
40044
|
Mountain |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
John Avon
|
|
|
0.05
|
PRM
|
40042
|
Island |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
John Avon
|
|
|
0.05
|
PRM
|
40040
|
Forest |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
John Avon
|
|
|
0.07
|
PRM
|
39675
|
Squadron Hawk |
{1}{W}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Martina Pilcerova
|
|
|
0.35
|
PRM
|
39673
|
Artisan of Kozilek |
{9}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Nils Hamm
|
|
|
0.62
|
PRM
|
39650
|
Sword of Fire and Ice |
{3}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Mark Zug
|
|
|
0.50
|
PRM
|
39648
|
Signal Pest |
{1}
|
Artifact Creature
|
U
|
EN
|
Chippy
|
|
|
0.05
|
PRM
|
39646
|
Hero of Bladehold |
{2}{W}{W}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Scott Chou
|
|
|
0.03
|
PRM
|
39644
|
Master's Call |
{2}{W}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Erica Yang
|
|
|
0.05
|
PRM
|
39642
|
Treasure Mage |
{2}{U}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Greg Staples
|
|
|
0.05
|
PRM
|
39640
|
Plague Myr |
{2}
|
Artifact Creature
|
U
|
EN
|
Ryan Pancoast
|
|
|
0.05
|
PRM
|
39638
|
Thopter Assembly |
{6}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
0.37
|
PRM
|
39636
|
Mirran Crusader |
{1}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Karl Kopinski
|
|
|
0.23
|
PRM
|
39634
|
Black Sun's Zenith |
{X}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
James Paick
|
|
|
0.13
|
PRM
|
39632
|
Treasure Hunt |
{1}{U}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Steve Prescott
|
|
|
0.05
|
PRM
|
39630
|
Searing Blaze |
{R}{R}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Jaime Jones
|
|
|
0.12
|
PRM
|
39628
|
Vendilion Clique |
{1}{U}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
0.17
|
PRM
|
39626
|
Bitterblossom |
{1}{B}
|
Tribal Enchantment
|
R
|
EN
|
Nils Hamm
|
|
|
0.26
|
PRM
|
39624
|
Wall of Omens |
{1}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Howard Lyon
|
|
|
0.05
|
PRM
|
39622
|
Spellstutter Sprite |
{1}{U}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Christopher Moeller
|
|
|
1.26
|
PRM
|
39620
|
Everflowing Chalice |
{0}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Charles Urbach
|
|
|
|
PRM
|
39618
|
Glissa, the Traitor |
{B}{G}{G}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Steve Argyle
|
|
|
0.03
|
PRM
|
39019
|
Peace Strider |
{4}
|
Artifact Creature
|
U
|
EN
|
Igor Kieryluk
|
|
|
0.57
|
PRM
|
39017
|
Pierce Strider |
{4}
|
Artifact Creature
|
U
|
EN
|
Igor Kieryluk
|
|
|
0.52
|
PRM
|
37875
|
Laquatus's Champion |
{4}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Greg Staples
|
|
|
|
PRM
|
37873
|
Day of Judgment |
{2}{W}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
0.03
|
PRM
|
37871
|
Memnite |
{0}
|
Artifact Creature
|
U
|
EN
|
rk post
|
|
|
0.18
|
PRM
|
37869
|
Golem's Heart |
{2}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Alan Pollack
|
|
|
|
PRM
|
37867
|
Plague Stinger |
{1}{B}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Tomasz Jedruszek
|
|
|
|
PRM
|
37865
|
Tempered Steel |
{1}{W}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
jD
|
|
|
0.55
|
PRM
|
37863
|
Memoricide |
{3}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Erica Yang
|
|
|
0.29
|
PRM
|
37861
|
Wurmcoil Engine |
{6}
|
Artifact Creature
|
M
|
EN
|
Raymond Swanland
|
|
|
1.34
|
PRM
|
37859
|
Steel Hellkite |
{6}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Jaime Jones
|
|
|
0.03
|
PRM
|
37857
|
Brave the Elements |
{W}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Kekai Kotaki
|
|
|
0.05
|
PRM
|
37855
|
Doom Blade |
{1}{B}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Carl Critchlow
|
|
|
0.05
|
PRM
|
37853
|
Gatekeeper of Malakir |
{B}{B}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Jason Felix
|
|
|
0.05
|
PRM
|
37851
|
Wild Nacatl |
{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
0.65
|
PRM
|
37849
|
Rift Bolt |
{2}{R}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Daniel Ljunggren
|
|
|
0.05
|
PRM
|
37847
|
Ajani Goldmane |
{2}{W}{W}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Christopher Moeller
|
|
|
0.19
|
PRM
|
37845
|
Maelstrom Pulse |
{1}{B}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
John Avon
|
|
|
0.27
|
PRM
|
37612
|
Harrow |
{2}{G}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Lars Grant-West
|
|
|
0.05
|
PRM
|
37610
|
Burst Lightning |
{R}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Jung Park
|
|
|
0.05
|
PRM
|
37608
|
Qasali Pridemage |
{G}{W}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Dave Allsop
|
|
|
0.07
|
PRM
|
37606
|
Anathemancer |
{1}{B}{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Mark Hyzer
|
|
|
0.05
|
PRM
|
37604
|
Krosan Grip |
{2}{G}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Franz Vohwinkel
|
|
|
0.32
|
PRM
|
37602
|
Liliana's Specter |
{1}{B}{B}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Jaime Jones
|
|
|
0.05
|
PRM
|
37600
|
Mitotic Slime |
{4}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Ron Spencer
|
|
|
0.03
|
PRM
|
37598
|
Birds of Paradise |
{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Terese Nielsen
|
|
|
0.03
|
PRM
|
37596
|
Sun Titan |
{4}{W}{W}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Chris Rahn
|
|
|
0.10
|
PRM
|
37594
|
Ancient Hellkite |
{4}{R}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Wayne Reynolds
|
|
|
0.03
|
PRM
|
37592
|
Sylvan Ranger |
{1}{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Ciruelo
|
|
|
0.05
|
PRM
|
37590
|
Fling |
{1}{R}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Daren Bader
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36889
|
Sorrow's Path |
|
Land
|
R
|
EN
|
Randy Asplund-Faith
|
|
|
0.03
|
PRM
|
36879
|
Wheel of Fortune |
{2}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
John Matson
|
|
|
1.56
|
PRM
|
36877
|
Wasteland |
|
Land
|
U
|
EN
|
Carl Critchlow
|
|
|
24.25
|
PRM
|
36875
|
Guul Draz Assassin |
{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jason A. Engle
|
|
|
0.03
|
PRM
|
36873
|
Emrakul, the Aeons Torn |
{15}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Justin Sweet
|
|
|
2.59
|
PRM
|
36871
|
Lord of Shatterskull Pass |
{3}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Igor Kieryluk
|
|
|
0.03
|
PRM
|
36869
|
Cloudpost |
|
Land
|
C
|
EN
|
Jim Nelson
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36867
|
Bloodbraid Elf |
{2}{R}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Steve Argyle
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36865
|
Elvish Visionary |
{1}{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Lucio Parrillo
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36863
|
Curse of Wizardry |
{2}{B}{B}
|
Enchantment
|
U
|
EN
|
Karl Kopinski
|
|
|
0.15
|
PRM
|
36861
|
Pathrazer of Ulamog |
{11}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Goran Josic
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36859
|
Celestial Purge |
{1}{W}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Nils Hamm
|
|
|
0.08
|
PRM
|
36857
|
Bituminous Blast |
{3}{B}{R}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Aleksi Briclot
|
|
|
0.35
|
PRM
|
36855
|
Land Tax |
{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Chuck Lukacs
|
|
|
0.87
|
PRM
|
36853
|
Deathless Angel |
{4}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Johann Bodin
|
|
|
0.03
|
PRM
|
36851
|
Staggershock |
{2}{R}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Raymond Swanland
|
|
|
0.07
|
PRM
|
36849
|
Terra Stomper |
{3}{G}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Goran Josic
|
|
|
|
PRM
|
36847
|
Morphling |
{3}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
rk post
|
|
|
|
PRM
|
36323
|
Counterspell |
{U}{U}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Dom!
|
|
|
3.69
|
PRM
|
36321
|
Fireball |
{X}{R}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Jock
|
|
|
|
PRM
|
36316
|
Sudden Shock |
{1}{R}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Vance Kovacs
|
|
|
|
PRM
|
36314
|
Serra Avenger |
{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Scott M. Fischer
|
|
|
0.03
|
PRM
|
36312
|
Jaya Ballard, Task Mage |
{1}{R}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Matt Cavotta
|
|
|
0.03
|
PRM
|
36310
|
Voidslime |
{G}{U}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Jim Murray
|
|
|
0.04
|
PRM
|
36308
|
Shard Phoenix |
{4}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Ron Spencer
|
|
|
0.03
|
PRM
|
36306
|
Pernicious Deed |
{1}{B}{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Ittoku
|
|
|
5.50
|
PRM
|
36304
|
Meddling Mage |
{W}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Nottsuo
|
|
|
0.03
|
PRM
|
36302
|
Gruul Guildmage |
{R/G}{R/G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Paolo Parente
|
|
|
0.07
|
PRM
|
36300
|
Rise from the Grave |
{4}{B}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Thomas M. Baxa
|
|
|
|
PRM
|
36298
|
Mind Control |
{3}{U}{U}
|
Enchantment
|
U
|
EN
|
Keith Garletts
|
|
|
0.52
|
PRM
|
36296
|
Skyknight Legionnaire |
{1}{R}{W}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Jim Murray
|
|
|
0.07
|
PRM
|
36294
|
Force of Nature |
{2}{G}{G}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Greg Staples
|
|
|
|
PRM
|
36292
|
Ghost-Lit Raider |
{2}{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Ittoku
|
|
|
2.87
|
PRM
|
36290
|
Okina Nightwatch |
{4}{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Heather Hudson
|
|
|
|
PRM
|
36288
|
Budoka Pupil // Ichiga, Who Topples Oaks |
{1}{G}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Shishizaru
|
|
|
|
PRM
|
36286
|
Glacial Ray |
{1}{R}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Jim Murray
|
|
|
0.07
|
PRM
|
36284
|
Genju of the Spires |
{R}
|
Enchantment
|
U
|
EN
|
Joel Thomas
|
|
|
|
PRM
|
36282
|
Sakura-Tribe Elder |
{1}{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Carl Critchlow
|
|
|
0.08
|
PRM
|
36280
|
Serum Visions |
{U}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Ben Thompson
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36278
|
Balance |
{1}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
0.09
|
PRM
|
36276
|
Darksteel Ingot |
{3}
|
Artifact
|
C
|
EN
|
Martina Pilcerova
|
|
|
|
PRM
|
36274
|
Myr Enforcer |
{7}
|
Artifact Creature
|
C
|
EN
|
Jim Murray
|
|
|
|
PRM
|
36272
|
Bonesplitter |
{1}
|
Artifact
|
C
|
EN
|
Darrell Riche
|
|
|
|
PRM
|
36270
|
Rukh Egg |
{3}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Mark Zug
|
|
|
|
PRM
|
36268
|
Soul Collector |
{3}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Matthew D. Wilson
|
|
|
|
PRM
|
36266
|
Elvish Aberration |
{5}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Matt Cavotta
|
|
|
|
PRM
|
36264
|
Carrion Feeder |
{B}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Brian Snõddy
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36262
|
Withered Wretch |
{B}{B}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Tim Hildebrandt
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36260
|
Skirk Marauder |
{1}{R}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Pete Venters
|
|
|
|
PRM
|
36258
|
Willbender |
{1}{U}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Eric Peterson
|
|
|
|
PRM
|
36256
|
Feral Throwback |
{4}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Carl Critchlow
|
|
|
|
PRM
|
36254
|
Bloodstained Mire |
|
Land
|
R
|
EN
|
Rob Alexander
|
|
|
4.81
|
PRM
|
36252
|
Silent Specter |
{4}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Daren Bader
|
|
|
|
PRM
|
36250
|
Whipcorder |
{W}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Ron Spencer
|
|
|
|
PRM
|
36248
|
Glory |
{3}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
|
PRM
|
36246
|
Arrogant Wurm |
{3}{G}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
John Avon
|
|
|
|
PRM
|
36244
|
Circular Logic |
{2}{U}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Anthony S. Waters
|
|
|
|
PRM
|
36242
|
Chainer's Edict |
{1}{B}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Ben Thompson
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36240
|
Wild Mongrel |
{1}{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Anthony S. Waters
|
|
|
0.11
|
PRM
|
36238
|
Stone-Tongue Basilisk |
{4}{G}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Wayne England
|
|
|
|
PRM
|
36236
|
Fungal Shambler |
{4}{B}{G}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jim Nelson
|
|
|
|
PRM
|
36234
|
Questing Phelddagrif |
{1}{G}{W}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Matt Cavotta
|
|
|
|
PRM
|
36232
|
Shivan Dragon |
{4}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
|
PRM
|
36230
|
Terminate |
{B}{R}
|
Instant
|
C
|
EN
|
DiTerlizzi
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36228
|
Boomerang |
{U}{U}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Rebecca Guay
|
|
|
|
PRM
|
36226
|
Sign in Blood |
{B}{B}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Alan Pollack
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36224
|
Lightning Bolt |
{R}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Véronique Meignaud
|
|
|
1.01
|
PRM
|
36222
|
Cancel |
{1}{U}{U}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Izzy
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36220
|
Day of Judgment |
{2}{W}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
0.43
|
PRM
|
36218
|
Emeria Angel |
{2}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Steve Argyle
|
|
|
0.17
|
PRM
|
36216
|
Nissa's Chosen |
{G}{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Sam Wood
|
|
|
|
PRM
|
36214
|
Vampire Nighthawk |
{1}{B}{B}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Karl Kopinski
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36212
|
Kor Duelist |
{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Kekai Kotaki
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36210
|
Umezawa's Jitte |
{2}
|
Lgd. Artifact
|
R
|
EN
|
Svetlin Velinov
|
|
|
0.87
|
PRM
|
36208
|
Avatar of Woe |
{6}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
rk post
|
|
|
0.03
|
PRM
|
36206
|
Raging Kavu |
{1}{R}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Arnie Swekel
|
|
|
|
PRM
|
36204
|
Rhox |
{4}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Mark Zug
|
|
|
0.03
|
PRM
|
36202
|
Oblivion Ring |
{2}{W}
|
Enchantment
|
C
|
EN
|
Chuck Lukacs
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36200
|
Sakura-Tribe Elder |
{1}{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Ted Galaday
|
|
|
0.32
|
PRM
|
36198
|
Browbeat |
{2}{R}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Kieran Yanner
|
|
|
|
PRM
|
36196
|
Watchwolf |
{G}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Dave Kendall
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36194
|
Lightning Greaves |
{2}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Michael Komarck
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36192
|
Murderous Redcap |
{2}{B/R}{B/R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Mark Hyzer
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36190
|
Mulldrifter |
{4}{U}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Wayne England
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36188
|
Naya Sojourners |
{2}{R}{G}{W}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Michael Bruinsma
|
|
|
|
PRM
|
36186
|
Marisi's Twinclaws |
{2}{R/W}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Dominick Domingo
|
|
|
|
PRM
|
36184
|
Disenchant |
{1}{W}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Kevin McCann
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36182
|
Accumulated Knowledge |
{1}{U}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Randy Gallegos
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36180
|
Slave of Bolas |
{3}{U/R}{B}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Karl Kopinski
|
|
|
0.11
|
PRM
|
36178
|
Garruk Wildspeaker |
{2}{G}{G}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Nils Hamm
|
|
|
0.03
|
PRM
|
36176
|
Jace Beleren |
{1}{U}{U}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Aleksi Briclot
|
|
|
0.32
|
PRM
|
36174
|
Path to Exile |
{W}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Rebecca Guay
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36172
|
Hellspark Elemental |
{1}{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Nils Hamm
|
|
|
|
PRM
|
36170
|
Maze of Ith |
|
Land
|
R
|
EN
|
Zoltan Boros & Gabor Szikszai
|
|
|
2.58
|
PRM
|
36168
|
Dark Ritual |
{B}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Mark Hyzer
|
|
|
|
PRM
|
36166
|
Kitchen Finks |
{1}{G/W}{G/W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Larry MacDougall
|
|
|
1.86
|
PRM
|
36164
|
Merrow Reejerey |
{2}{U}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Thomas M. Baxa
|
|
|
0.49
|
PRM
|
36162
|
Magma Jet |
{1}{R}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Darrell Riche
|
|
|
0.07
|
PRM
|
36160
|
Chrome Mox |
{0}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Alan Pollack
|
|
|
5.73
|
PRM
|
36158
|
Treva, the Renewer |
{3}{G}{W}{U}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Jean-Sébastien Rossbach
|
|
|
|
PRM
|
36156
|
Two-Headed Dragon |
{4}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Sam Wood
|
|
|
|
PRM
|
36154
|
Lightning Hounds |
{2}{R}{R}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Andrew Robinson
|
|
|
0.07
|
PRM
|
36152
|
Warmonger |
{3}{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Heather Hudson
|
|
|
0.07
|
PRM
|
36150
|
Scent of Cinder |
{1}{R}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Carl Critchlow
|
|
|
0.85
|
PRM
|
36148
|
Broodmate Dragon |
{3}{B}{R}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Vance Kovacs
|
|
|
|
PRM
|
36146
|
Powder Keg |
{2}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Dan Frazier
|
|
|
|
PRM
|
36144
|
Phyrexian Negator |
{2}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
John Zeleznik
|
|
|
|
PRM
|
36142
|
Char |
{2}{R}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Dave Dorman
|
|
|
0.09
|
PRM
|
36140
|
Mother of Runes |
{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Scott M. Fischer
|
|
|
|
PRM
|
36138
|
Wren's Run Vanquisher |
{1}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
|
PRM
|
36136
|
Resurrection |
{2}{W}{W}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Michael Komarck
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36134
|
Avalanche Riders |
{3}{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Edward P. Beard, Jr.
|
|
|
|
PRM
|
36132
|
Deranged Hermit |
{3}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
|
PRM
|
36130
|
Lu Bu, Master-at-Arms |
{5}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Gao Jianzhang
|
|
|
0.03
|
PRM
|
36128
|
Thran Quarry |
|
Land
|
R
|
EN
|
Michael Sutfin
|
|
|
|
PRM
|
36126
|
Skittering Skirge |
{B}{B}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Ron Spencer
|
|
|
|
PRM
|
36124
|
Rewind |
{2}{U}{U}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Dermot Power
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36122
|
Albino Troll |
{1}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Paolo Parente
|
|
|
|
PRM
|
36120
|
Priest of Titania |
{1}{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Rebecca Guay
|
|
|
1.10
|
PRM
|
36118
|
Elvish Lyrist |
{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Rebecca Guay
|
|
|
|
PRM
|
36116
|
Arc Lightning |
{2}{R}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Andrew Goldhawk
|
|
|
|
PRM
|
36114
|
Stroke of Genius |
{X}{2}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Stephen Daniele
|
|
|
|
PRM
|
36112
|
Gaea's Cradle |
|
Lgd. Land
|
R
|
EN
|
Mark Zug
|
|
|
13.80
|
PRM
|
36110
|
Pouncing Jaguar |
{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Daren Bader
|
|
|
|
PRM
|
36108
|
Call of the Herd |
{2}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Lars Grant-West
|
|
|
0.03
|
PRM
|
36106
|
Karn, Silver Golem |
{5}
|
Lgd. Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Mark Zug
|
|
|
|
PRM
|
36104
|
Argothian Enchantress |
{1}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Daren Bader
|
|
|
|
PRM
|
36102
|
Volcanic Hammer |
{1}{R}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Christopher Rush
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36100
|
Carnophage |
{B}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Pete Venters
|
|
|
|
PRM
|
36098
|
Dauntless Dourbark |
{3}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jeremy Jarvis
|
|
|
|
PRM
|
36096
|
Brion Stoutarm |
{2}{R}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Zoltan Boros & Gabor Szikszai
|
|
|
|
PRM
|
36094
|
Wood Elves |
{2}{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Rebecca Guay
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36092
|
Oath of Druids |
{1}{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Daren Bader
|
|
|
|
PRM
|
36090
|
Faerie Conclave |
|
Land
|
U
|
EN
|
Stephan Martiniere
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36088
|
Kamahl, Pit Fighter |
{4}{R}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
|
PRM
|
36086
|
Reya Dawnbringer |
{6}{W}{W}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Matthew D. Wilson
|
|
|
|
PRM
|
36084
|
Wall of Blossoms |
{1}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Heather Hudson
|
|
|
|
PRM
|
36082
|
Spike Feeder |
{1}{G}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Heather Hudson
|
|
|
|
PRM
|
36080
|
Hermit Druid |
{1}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Heather Hudson
|
|
|
0.04
|
PRM
|
36078
|
Forbid |
{1}{U}{U}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Scott Kirschner
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36076
|
Fling |
{1}{R}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Daren Bader
|
|
|
|
PRM
|
36074
|
Fling |
{1}{R}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Paolo Parente
|
|
|
|
PRM
|
36072
|
Groundbreaker |
{G}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Matt Cavotta
|
|
|
0.25
|
PRM
|
36070
|
Crystalline Sliver |
{W}{U}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Allen Williams
|
|
|
|
PRM
|
36068
|
Yixlid Jailer |
{1}{B}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Alex Horley-Orlandelli
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36066
|
Zoetic Cavern |
|
Land
|
U
|
EN
|
Martina Pilcerova
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36064
|
Staunch Defenders |
{3}{W}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Mark Poole
|
|
|
|
PRM
|
36062
|
Chill |
{1}{U}
|
Enchantment
|
U
|
EN
|
Greg Simanson
|
|
|
|
PRM
|
36060
|
Dismiss |
{2}{U}{U}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
|
PRM
|
36058
|
Goblin Bombardment |
{1}{R}
|
Enchantment
|
U
|
EN
|
Brian Snõddy
|
|
|
2.28
|
PRM
|
36056
|
Jackal Pup |
{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Susan Van Camp
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36054
|
Scragnoth |
{4}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Jeff Laubenstein
|
|
|
|
PRM
|
36052
|
Reanimate |
{B}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Robert Bliss
|
|
|
|
PRM
|
36050
|
Bottle Gnomes |
{3}
|
Artifact Creature
|
U
|
EN
|
Kaja Foglio
|
|
|
|
PRM
|
36048
|
Tradewind Rider |
{3}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
John Matson
|
|
|
|
PRM
|
36046
|
Intuition |
{2}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
April Lee
|
|
|
3.69
|
PRM
|
36044
|
Time Warp |
{3}{U}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Pete Venters
|
|
|
0.23
|
PRM
|
36042
|
Living Death |
{3}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Charles Gillespie
|
|
|
|
PRM
|
36040
|
Capsize |
{1}{U}{U}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Tom Wänerstrand
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36038
|
Fireslinger |
{1}{R}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Jeff Reitz
|
|
|
|
PRM
|
36036
|
Mogg Fanatic |
{R}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Brom
|
|
|
|
PRM
|
36034
|
Muscle Sliver |
{1}{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Richard Kane Ferguson
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36032
|
Dauthi Slayer |
{B}{B}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Dermot Power
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36030
|
Aura of Silence |
{1}{W}{W}
|
Enchantment
|
U
|
EN
|
D. Alexander Gregory
|
|
|
|
PRM
|
36028
|
Gemstone Mine |
|
Land
|
U
|
EN
|
Brom
|
|
|
|
PRM
|
36026
|
Gaea's Blessing |
{1}{G}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Rebecca Guay
|
|
|
0.05
|
PRM
|
36024
|
Empyrial Armor |
{1}{W}{W}
|
Enchantment
|
C
|
EN
|
D. Alexander Gregory
|
|
|
|
PRM
|
36022
|
Ophidian |
{2}{U}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Cliff Nielsen
|
|
|
|
PRM
|
36020
|
Storm Entity |
{1}{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Lucio Parrillo
|
|
|
|
PRM
|
36018
|
Vampiric Tutor |
{B}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Gary Leach
|
|
|
0.10
|
PRM
|
36016
|
Uktabi Orangutan |
{2}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Una Fricker
|
|
|
|
PRM
|
36014
|
River Boa |
{1}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Steve White
|
|
|
|
PRM
|
36012
|
Quirion Ranger |
{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Tom Kyffin
|
|
|
0.39
|
PRM
|
36010
|
Man-o'-War |
{2}{U}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Jon J Muth
|
|
|
|
PRM
|
36008
|
Longbow Archer |
{W}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Eric Peterson
|
|
|
|
PRM
|
36006
|
Impulse |
{1}{U}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Bryan Talbot
|
|
|
6.48
|
PRM
|
36004
|
Volcanic Geyser |
{X}{R}{R}
|
Instant
|
U
|
EN
|
David O'Connor
|
|
|
|
PRM
|
36002
|
Stupor |
{2}{B}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Mike Kimble
|
|
|
|
PRM
|
36000
|
Hammer of Bogardan |
{1}{R}{R}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Ron Spencer
|
|
|
|
PRM
|
35998
|
Enlightened Tutor |
{W}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Dan Frazier
|
|
|
|
PRM
|
35996
|
Dissipate |
{1}{U}{U}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Richard Kane Ferguson
|
|
|
0.05
|
PRM
|
35994
|
Pillage |
{1}{R}{R}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Richard Kane Ferguson
|
|
|
|
PRM
|
35992
|
Balduvian Horde |
{2}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Brian Snõddy
|
|
|
|
PRM
|
35990
|
Reckless Wurm |
{3}{R}{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Greg Staples
|
|
|
|
PRM
|
35988
|
Calciderm |
{2}{W}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Dave Kendall
|
|
|
0.07
|
PRM
|
35986
|
Memory Lapse |
{1}{U}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Mark Tedin
|
|
|
|
PRM
|
35984
|
Blood Knight |
{R}{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Matt Cavotta
|
|
|
0.05
|
PRM
|
35982
|
Mind Warp |
{X}{3}{B}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Liz Danforth
|
|
|
|
PRM
|
35980
|
Icatian Javelineers |
{W}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Michael Phillippi
|
|
|
0.05
|
PRM
|
35978
|
Fiery Temper |
{1}{R}{R}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Ben Wootten
|
|
|
|
PRM
|
35976
|
Spiritmonger |
{3}{B}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
0.75
|
PRM
|
35974
|
Elves of Deep Shadow |
{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Jesper Myrfors
|
|
|
0.05
|
PRM
|
35972
|
Ball Lightning |
{R}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Quinton Hoover
|
|
|
|
PRM
|
35970
|
Underworld Dreams |
{B}{B}{B}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Julie Baroh
|
|
|
|
PRM
|
35968
|
Hedge Troll |
{2}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Paolo Parente
|
|
|
|
PRM
|
35966
|
Windseeker Centaur |
{1}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Anson Maddocks
|
|
|
0.03
|
PRM
|
35964
|
Sewers of Estark |
{2}{B}{B}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Melissa A. Benson
|
|
|
|
PRM
|
35962
|
Mana Crypt |
{0}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Mark Tedin
|
|
|
|
PRM
|
35960
|
Giant Badger |
{1}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Liz Danforth
|
|
|
0.03
|
PRM
|
35958
|
Arena |
|
Land
|
R
|
EN
|
Rob Alexander
|
|
|
|
PRM
|
35956
|
Nalathni Dragon |
{2}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Michael Whelan
|
|
|
0.03
|
PRM
|
35954
|
Mishra's Factory |
|
Land
|
U
|
EN
|
Kaja Foglio & Phil Foglio
|
|
|
0.48
|
PRM
|
35952
|
City of Brass |
|
Land
|
R
|
EN
|
Mark Tedin
|
|
|
|
PRM
|
35950
|
White Knight |
{W}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Daniel Gelon
|
|
|
|
PRM
|
35948
|
Terror |
{1}{B}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Ron Spencer
|
|
|
|
PRM
|
35946
|
Stone Rain |
{2}{R}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Daniel Gelon
|
|
|
|
PRM
|
35944
|
Sol Ring |
{1}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Mark Tedin
|
|
|
1.34
|
PRM
|
35942
|
Serra Angel |
{3}{W}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Douglas Shuler
|
|
|
|
PRM
|
35940
|
Regrowth |
{1}{G}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Dameon Willich
|
|
|
|
PRM
|
35938
|
Prodigal Sorcerer |
{2}{U}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Douglas Shuler
|
|
|
1.42
|
PRM
|
35936
|
Lord of Atlantis |
{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Melissa A. Benson
|
|
|
1.93
|
PRM
|
35934
|
Llanowar Elves |
{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Anson Maddocks
|
|
|
0.05
|
PRM
|
35932
|
Lightning Bolt |
{R}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Christopher Rush
|
|
|
|
PRM
|
35930
|
Giant Growth |
{G}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Sandra Everingham
|
|
|
|
PRM
|
35928
|
Drain Life |
{X}{1}{B}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Douglas Shuler
|
|
|
0.05
|
PRM
|
35926
|
Crusade |
{W}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Mark Poole
|
|
|
|
PRM
|
35924
|
Blue Elemental Blast |
{U}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Richard Thomas
|
|
|
8.61
|
PRM
|
35922
|
Black Knight |
{B}{B}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Jeff A. Menges
|
|
|
0.05
|
PRM
|
35824
|
Giant Growth |
{G}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Joel Thomas
|
|
|
0.05
|
PRM
|
35822
|
Comet Storm |
{X}{R}{R}
|
Instant
|
M
|
EN
|
Tomasz Jedruszek
|
|
|
0.03
|
PRM
|
35820
|
Joraga Warcaller |
{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Steven Belledin
|
|
|
0.03
|
PRM
|
35178
|
Surging Flame |
{1}{R}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Ron Spencer
|
|
|
7.25
|
PRM
|
35176
|
Castigate |
{W}{B}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Darrell Riche
|
|
|
|
PRM
|
35174
|
Wee Dragonauts |
{1}{U}{R}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Greg Staples
|
|
|
0.98
|
PRM
|
35172
|
Hinder |
{1}{U}{U}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Anthony S. Waters
|
|
|
0.05
|
PRM
|
35170
|
Zombify |
{3}{B}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Alan Pollack
|
|
|
|
PRM
|
35168
|
Pyroclasm |
{1}{R}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Dave Dorman
|
|
|
0.05
|
PRM
|
35166
|
Putrefy |
{1}{B}{G}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Richard Sardinha
|
|
|
0.05
|
PRM
|
35164
|
Reciprocate |
{W}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Jim Murray
|
|
|
0.05
|
PRM
|
35162
|
Oxidize |
{G}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Scott M. Fischer
|
|
|
|
PRM
|
35160
|
Royal Assassin |
{1}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Tom Wänerstrand
|
|
|
0.03
|
PRM
|
35158
|
Slith Firewalker |
{R}{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Justin Sweet
|
|
|
|
PRM
|
35156
|
Wing Shards |
{1}{W}{W}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Daren Bader
|
|
|
|
PRM
|
35154
|
Wonder |
{3}{U}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Rebecca Guay
|
|
|
0.05
|
PRM
|
35152
|
Basking Rootwalla |
{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Heather Hudson
|
|
|
0.15
|
PRM
|
35150
|
Deep Analysis |
{3}{U}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Daren Bader
|
|
|
2.10
|
PRM
|
35148
|
Desert |
|
Land
|
R
|
EN
|
Glen Angus
|
|
|
0.13
|
PRM
|
35146
|
Goblin Legionnaire |
{R}{W}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Mark Romanoski
|
|
|
0.85
|
PRM
|
35144
|
Goblin Ringleader |
{3}{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Mark Romanoski
|
|
|
0.35
|
PRM
|
35142
|
Valakut, the Molten Pinnacle |
|
Land
|
R
|
EN
|
James Paick
|
|
|
0.53
|
PRM
|
35140
|
Rampaging Baloths |
{4}{G}{G}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Eric Deschamps
|
|
|
0.03
|
PRM
|
35138
|
Negate |
{1}{U}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Ralph Horsley
|
|
|
0.08
|
PRM
|
35136
|
Terminate |
{B}{R}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Thomas M. Baxa
|
|
|
1.60
|
PRM
|
35134
|
Blastoderm |
{2}{G}{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Eric Peterson
|
|
|
0.05
|
PRM
|
35132
|
Seal of Cleansing |
{1}{W}
|
Enchantment
|
C
|
EN
|
Christopher Moeller
|
|
|
|
PRM
|
35130
|
Remove Soul |
{1}{U}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Mike Dringenberg
|
|
|
0.05
|
PRM
|
35128
|
Rampant Growth |
{1}{G}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Terese Nielsen
|
|
|
0.05
|
PRM
|
35126
|
Nameless Inversion |
{1}{B}
|
Tribal Instant
|
C
|
EN
|
Jesper Ejsing
|
|
|
|
PRM
|
35124
|
Blightning |
{1}{B}{R}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Jim Pavelec
|
|
|
0.05
|
PRM
|
35122
|
Flame Javelin |
{2/R}{2/R}{2/R}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Zoltan Boros & Gabor Szikszai
|
|
|
0.05
|
PRM
|
35120
|
Corrupt |
{5}{B}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Philip Straub
|
|
|
|
PRM
|
35118
|
Ponder |
{U}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Steve Argyle
|
|
|
1.36
|
PRM
|
35116
|
Serrated Arrows |
{4}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
John Avon
|
|
|
0.05
|
PRM
|
35114
|
Wall of Roots |
{1}{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Matt Stewart
|
|
|
0.37
|
PRM
|
35112
|
Rancor |
{G}
|
Enchantment
|
C
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
|
PRM
|
35110
|
Glorious Anthem |
{1}{W}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Raymond Swanland
|
|
|
|
PRM
|
35108
|
Mana Tithe |
{W}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
|
PRM
|
35106
|
Harmonize |
{2}{G}{G}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Vance Kovacs
|
|
|
|
PRM
|
35104
|
Pendelhaven |
|
Lgd. Land
|
U
|
EN
|
Philip Straub
|
|
|
1.53
|
PRM
|
35102
|
Zodiac Dog |
{2}{R}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Qi Baocheng
|
|
|
|
PRM
|
35100
|
Zodiac Pig |
{3}{B}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Qi Baocheng
|
|
|
|
PRM
|
35098
|
Zodiac Goat |
{R}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Qi Baocheng
|
|
|
|
PRM
|
35096
|
Zodiac Snake |
{2}{B}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Qi Baocheng
|
|
|
|
PRM
|
35094
|
Zodiac Rat |
{B}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Qi Baocheng
|
|
|
|
PRM
|
35092
|
Zodiac Ox |
{3}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Ai Desheng
|
|
|
|
PRM
|
35090
|
Zodiac Horse |
{3}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Ai Desheng
|
|
|
|
PRM
|
35088
|
Zodiac Tiger |
{2}{G}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Ai Desheng
|
|
|
|
PRM
|
35086
|
Zodiac Rabbit |
{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Ai Desheng
|
|
|
|
PRM
|
35084
|
Zodiac Monkey |
{1}{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Ai Desheng
|
|
|
|
PRM
|
35082
|
Zodiac Rooster |
{1}{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Ai Desheng
|
|
|
0.15
|
PRM
|
35080
|
Yawgmoth's Will |
{2}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Ron Spencer
|
|
|
1.34
|
PRM
|
35078
|
Duress |
{B}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Lawrence Snelly
|
|
|
0.08
|
PRM
|
35076
|
Tidings |
{3}{U}{U}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Michael Komarck
|
|
|
0.05
|
PRM
|
35074
|
Demonic Tutor |
{1}{B}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Daarken
|
|
|
6.09
|
PRM
|
35072
|
Orim's Chant |
{W}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Chippy
|
|
|
0.03
|
PRM
|
35070
|
Mind's Desire |
{4}{U}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Anthony Francisco
|
|
|
|
PRM
|
35068
|
Living Wish |
{1}{G}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Hideaki Takamura
|
|
|
0.40
|
PRM
|
35066
|
Mad Auntie |
{2}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Wayne Reynolds
|
|
|
|
PRM
|
35064
|
Isochron Scepter |
{2}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Brian Despain
|
|
|
0.05
|
PRM
|
35062
|
Cruel Edict |
{1}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Steve Ellis
|
|
|
0.03
|
PRM
|
35060
|
Recollect |
{2}{G}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Michael Sutfin
|
|
|
|
PRM
|
35058
|
Psionic Blast |
{2}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Aleksi Briclot
|
|
|
1.78
|
PRM
|
35056
|
Whirling Dervish |
{G}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Alex Horley-Orlandelli
|
|
|
|
PRM
|
35054
|
Soltari Priest |
{W}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Dany Orizio
|
|
|
|
PRM
|
35052
|
Headless Horseman |
{2}{B}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Quinton Hoover
|
|
|
0.06
|
PRM
|
35050
|
Aisling Leprechaun |
{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Quinton Hoover
|
|
|
|
PRM
|
35048
|
Wrath of God |
{2}{W}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Ron Spencer
|
|
|
0.13
|
PRM
|
35046
|
Mortify |
{1}{W}{B}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Brian Snõddy
|
|
|
0.05
|
PRM
|
35044
|
Juggernaut |
{4}
|
Artifact Creature
|
U
|
EN
|
Dan Frazier
|
|
|
|
PRM
|
35042
|
Icy Manipulator |
{4}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Douglas Shuler
|
|
|
|
PRM
|
35040
|
Hypnotic Specter |
{1}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Douglas Shuler
|
|
|
0.03
|
PRM
|
33442
|
Kongming, "Sleeping Dragon" |
{2}{W}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Gao Yan
|
|
|
|
PRM
|
33440
|
Forked Lightning |
{3}{R}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Ted Naifeh
|
|
|
0.05
|
PRM
|
33105
|
Vampire Nocturnus |
{1}{B}{B}{B}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Andrew Robinson
|
|
|
0.13
|
PRM
|
33103
|
Ant Queen |
{3}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Ron Spencer
|
|
|
0.03
|
PRM
|
32591
|
Life // Death |
{G} // {1}{B}
|
Sorcery // Sorcery
|
U
|
EN
|
Anthony S. Waters & Edward P. Beard, Jr.
|
|
|
0.08
|
PRM
|
32589
|
Rakdos Guildmage |
{B/R}{B/R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Jeremy Jarvis
|
|
|
0.07
|
PRM
|
32587
|
Coiling Oracle |
{G}{U}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Mark Zug
|
|
|
0.85
|
PRM
|
32585
|
Azorius Guildmage |
{W/U}{W/U}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Christopher Moeller
|
|
|
0.05
|
PRM
|
32583
|
Niv-Mizzet, the Firemind |
{2}{U}{U}{R}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Todd Lockwood
|
|
|
0.17
|
PRM
|
32581
|
Electrolyze |
{1}{U}{R}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Zoltan Boros & Gabor Szikszai
|
|
|
1.74
|
PRM
|
32579
|
Dimir Guildmage |
{U/B}{U/B}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Adam Rex
|
|
|
0.05
|
PRM
|
32577
|
Krosan Warchief |
{2}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Greg Hildebrandt
|
|
|
0.05
|
PRM
|
32575
|
Krosan Tusker |
{5}{G}{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
0.05
|
PRM
|
32573
|
Slice and Dice |
{4}{R}{R}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Mark Brill
|
|
|
|
PRM
|
32571
|
Lightning Rift |
{1}{R}
|
Enchantment
|
U
|
EN
|
Eric Peterson
|
|
|
0.88
|
PRM
|
32569
|
Sparksmith |
{1}{R}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Jim Nelson
|
|
|
|
PRM
|
32567
|
Astral Slide |
{2}{W}
|
Enchantment
|
U
|
EN
|
Ron Spears
|
|
|
|
PRM
|
32565
|
Roar of the Wurm |
{6}{G}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
|
PRM
|
32559
|
Lava Axe |
{4}{R}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Ray Lago
|
|
|
0.07
|
PRM
|
32557
|
Giant Growth |
{G}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Terese Nielsen
|
|
|
0.07
|
PRM
|
32555
|
Knight of New Alara |
{2}{G}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
David Palumbo
|
|
|
0.03
|
PRM
|
32553
|
Dragon Broodmother |
{2}{R}{R}{R}{G}
|
Creature
|
M
|
EN
|
Jean-Sébastien Rossbach
|
|
|
0.05
|
PRM
|
32551
|
Unmake |
{W/B}{W/B}{W/B}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Chris Rahn
|
|
|
|
PRM
|
32549
|
Selkie Hedge-Mage |
{2}{G/U}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Brandon Kitkouski
|
|
|
0.20
|
PRM
|
32547
|
Duergar Hedge-Mage |
{2}{R/W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Thomas M. Baxa
|
|
|
0.05
|
PRM
|
32545
|
Figure of Destiny |
{R/W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Scott M. Fischer
|
|
|
0.88
|
PRM
|
32543
|
Engineered Plague |
{2}{B}
|
Enchantment
|
U
|
EN
|
Michael Sutfin
|
|
|
|
PRM
|
32541
|
Cenn's Tactician |
{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Steven Belledin
|
|
|
0.07
|
PRM
|
32539
|
Earwig Squad |
{3}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Warren Mahy
|
|
|
|
PRM
|
32537
|
Shriekmaw |
{4}{B}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Steve Prescott
|
|
|
0.05
|
PRM
|
32535
|
Oona's Blackguard |
{1}{B}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Darrell Riche
|
|
|
0.05
|
PRM
|
32533
|
Vexing Shusher |
{R/G}{R/G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Cyril Van Der Haegen
|
|
|
0.03
|
PRM
|
32531
|
Shock |
{R}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Randy Gallegos
|
|
|
|
PRM
|
32529
|
Lobotomy |
{2}{U}{B}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Thomas M. Baxa
|
|
|
0.07
|
PRM
|
32527
|
Diabolic Edict |
{1}{B}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Ron Spencer
|
|
|
0.26
|
PRM
|
32525
|
Creeping Mold |
{2}{G}{G}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
David Seeley
|
|
|
0.05
|
PRM
|
32206
|
Avatar of Hope |
{6}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
rk post
|
|
|
|
PRM
|
32204
|
Rathi Assassin |
{2}{B}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Dana Knutson
|
|
|
|
PRM
|
32202
|
Overtaker |
{1}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Clyde Caldwell
|
|
|
0.43
|
PRM
|
32200
|
False Prophet |
{2}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Eric Peterson
|
|
|
0.25
|
PRM
|
32198
|
Beast of Burden |
{6}
|
Artifact Creature
|
R
|
EN
|
Ron Spears
|
|
|
0.55
|
PRM
|
32196
|
Lightning Dragon |
{2}{R}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Ron Spencer
|
|
|
0.03
|
PRM
|
32194
|
Monstrous Hound |
{3}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Dermot Power
|
|
|
0.09
|
PRM
|
32192
|
Revenant |
{4}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Terese Nielsen
|
|
|
0.03
|
PRM
|
32190
|
Dirtcowl Wurm |
{4}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Dan Frazier
|
|
|
0.03
|
PRM
|
32033
|
Allosaurus Rider |
{5}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Daren Bader
|
|
|
|
PRM
|
32031
|
Avatar of Discord |
{B/R}{B/R}{B/R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
rk post
|
|
|
0.17
|
PRM
|
32029
|
Djinn Illuminatus |
{5}{U/R}{U/R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Michael Sutfin
|
|
|
0.84
|
PRM
|
32027
|
Forest |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
John Avon
|
|
|
0.07
|
PRM
|
32025
|
Mountain |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
John Avon
|
|
|
0.07
|
PRM
|
32023
|
Island |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
John Avon
|
|
|
0.05
|
PRM
|
32021
|
Swamp |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
John Avon
|
|
|
0.05
|
PRM
|
32019
|
Plains |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
John Avon
|
|
|
0.05
|
PRM
|
32017
|
Gleancrawler |
{3}{B/G}{B/G}{B/G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jeremy Jarvis
|
|
|
0.90
|
PRM
|
32015
|
Kiyomaro, First to Stand |
{3}{W}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Ittoku
|
|
|
0.97
|
PRM
|
32013
|
Ink-Eyes, Servant of Oni |
{4}{B}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Ron Spears
|
|
|
4.00
|
PRM
|
32011
|
Plains |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Don Thompson
|
|
|
0.05
|
PRM
|
32009
|
Island |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Don Thompson
|
|
|
0.05
|
PRM
|
32007
|
Swamp |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Don Thompson
|
|
|
0.05
|
PRM
|
32005
|
Forest |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Don Thompson
|
|
|
0.05
|
PRM
|
32003
|
Mountain |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Don Thompson
|
|
|
0.05
|
PRM
|
32001
|
Ryusei, the Falling Star |
{5}{R}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Nottsuo
|
|
|
3.03
|
PRM
|
31999
|
Swamp |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
John Avon
|
|
|
0.05
|
PRM
|
31997
|
Plains |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
John Avon
|
|
|
0.05
|
PRM
|
31995
|
Mountain |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
John Avon
|
|
|
0.05
|
PRM
|
31993
|
Island |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
John Avon
|
|
|
0.05
|
PRM
|
31991
|
Forest |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
John Avon
|
|
|
0.05
|
PRM
|
31989
|
Helm of Kaldra |
{3}
|
Lgd. Artifact
|
R
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
0.62
|
PRM
|
31987
|
Sword of Kaldra |
{4}
|
Lgd. Artifact
|
R
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
0.71
|
PRM
|
31985
|
Shield of Kaldra |
{4}
|
Lgd. Artifact
|
R
|
EN
|
Donato Giancola
|
|
|
0.39
|
PRM
|
31983
|
Forest |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Rob Alexander
|
|
|
|
PRM
|
31981
|
Mountain |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Rob Alexander
|
|
|
|
PRM
|
31979
|
Island |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Rob Alexander
|
|
|
|
PRM
|
31977
|
Swamp |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Rob Alexander
|
|
|
|
PRM
|
31975
|
Plains |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Rob Alexander
|
|
|
|
PRM
|
31973
|
Obelisk of Alara |
{6}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
John Avon
|
|
|
0.03
|
PRM
|
31971
|
Malfegor |
{2}{B}{B}{R}{R}
|
Lgd. Creature
|
M
|
EN
|
Karl Kopinski
|
|
|
0.03
|
PRM
|
31969
|
Ajani Vengeant |
{2}{R}{W}
|
Lgd. Planeswalker
|
M
|
EN
|
Jason Chan
|
|
|
0.35
|
PRM
|
31967
|
Overbeing of Myth |
{G/U}{G/U}{G/U}{G/U}{G/U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Zoltan Boros & Gabor Szikszai
|
|
|
0.03
|
PRM
|
31965
|
Wren's Run Packmaster |
{3}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Steve Prescott
|
|
|
|
PRM
|
31963
|
Door of Destinies |
{4}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Rob Alexander
|
|
|
0.03
|
PRM
|
31961
|
Korlash, Heir to Blackblade |
{2}{B}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Richard Kane Ferguson
|
|
|
2.87
|
PRM
|
31959
|
Oros, the Avenger |
{3}{R}{W}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Daren Bader
|
|
|
1.16
|
PRM
|
31497
|
Fire // Ice |
{1}{R} // {1}{U}
|
Instant // Instant
|
U
|
EN
|
David Martin & Franz Vohwinkel
|
|
|
0.43
|
PRM
|
31495
|
Lotus Bloom |
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Christopher Rush
|
|
|
4.95
|
PRM
|
31493
|
Urza's Factory |
|
Land
|
U
|
EN
|
Mark Tedin
|
|
|
0.05
|
PRM
|
31491
|
Exalted Angel |
{4}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Rob Alexander
|
|
|
2.59
|
PRM
|
31489
|
Grim Lavamancer |
{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Michael Sutfin
|
|
|
0.75
|
PRM
|
31487
|
Lightning Helix |
{R}{W}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
0.08
|
PRM
|
31485
|
Fireball |
{X}{R}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Mark Tedin
|
|
|
0.05
|
PRM
|
31483
|
Terror |
{1}{B}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Ron Spencer
|
|
|
0.05
|
PRM
|
31481
|
Mana Leak |
{1}{U}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Christopher Rush
|
|
|
0.05
|
PRM
|
31479
|
Silver Knight |
{W}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Eric Peterson
|
|
|
0.05
|
PRM
|
31477
|
Goblin Warchief |
{1}{R}{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Greg Hildebrandt & Tim Hildebrandt
|
|
|
0.05
|
PRM
|
31475
|
Smother |
{1}{B}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Carl Critchlow
|
|
|
0.05
|
PRM
|
31473
|
Cabal Therapy |
{B}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Ron Spencer
|
|
|
1.04
|
PRM
|
31471
|
Cabal Coffers |
|
Land
|
U
|
EN
|
Don Hazeltine
|
|
|
0.93
|
PRM
|
31469
|
Firebolt |
{R}
|
Sorcery
|
C
|
EN
|
Ron Spencer
|
|
|
0.05
|
PRM
|
31467
|
Psychatog |
{1}{U}{B}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Edward P. Beard, Jr.
|
|
|
0.06
|
PRM
|
31461
|
Gerrard's Verdict |
{W}{B}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Carl Critchlow
|
|
|
0.88
|
PRM
|
31459
|
Flametongue Kavu |
{3}{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Pete Venters
|
|
|
|
PRM
|
31457
|
Fact or Fiction |
{3}{U}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Terese Nielsen
|
|
|
0.05
|
PRM
|
31455
|
Armadillo Cloak |
{1}{G}{W}
|
Enchantment
|
C
|
EN
|
Paolo Parente
|
|
|
0.05
|
PRM
|
31453
|
Brainstorm |
{U}
|
Instant
|
C
|
EN
|
DiTerlizzi
|
|
|
2.02
|
PRM
|
31451
|
Sprouting Thrinax |
{B}{R}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Jaime Jones
|
|
|
0.07
|
PRM
|
31449
|
Woolly Thoctar |
{R}{G}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Steve Argyle
|
|
|
0.07
|
PRM
|
31447
|
Cryptic Command |
{1}{U}{U}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Wayne England
|
|
|
0.09
|
PRM
|
31445
|
Thirst for Knowledge |
{2}{U}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Bud Cook
|
|
|
0.05
|
PRM
|
31443
|
Shrapnel Blast |
{1}{R}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Hideaki Takamura
|
|
|
0.05
|
PRM
|
31441
|
Wilt-Leaf Cavaliers |
{G/W}{G/W}{G/W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Steven Belledin
|
|
|
0.07
|
PRM
|
31439
|
Boggart Ram-Gang |
{R/G}{R/G}{R/G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Lucio Parrillo
|
|
|
0.05
|
PRM
|
31437
|
Demigod of Revenge |
{B/R}{B/R}{B/R}{B/R}{B/R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Izzy
|
|
|
0.03
|
PRM
|
31435
|
Elvish Champion |
{1}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Matt Cavotta
|
|
|
0.03
|
PRM
|
31433
|
Tendrils of Agony |
{2}{B}{B}
|
Sorcery
|
U
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
0.05
|
PRM
|
31431
|
Eternal Witness |
{1}{G}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Terese Nielsen
|
|
|
0.05
|
PRM
|
31429
|
Remand |
{1}{U}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Hideaki Takamura
|
|
|
0.05
|
PRM
|
31427
|
Tormod's Crypt |
{0}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Lars Grant-West
|
|
|
1.12
|
PRM
|
31425
|
Mutavault |
|
Land
|
R
|
EN
|
Fred Fields
|
|
|
5.08
|
PRM
|
31423
|
Bramblewood Paragon |
{1}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Jim Murray
|
|
|
|
PRM
|
31421
|
Mirari's Wake |
{3}{G}{W}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Volkan Baǵa
|
|
|
0.03
|
PRM
|
31419
|
Incinerate |
{1}{R}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Zoltan Boros & Gabor Szikszai
|
|
|
|
PRM
|
31417
|
Damnation |
{2}{B}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Ron Spencer
|
|
|
0.61
|
PRM
|
31415
|
Goblin Piledriver |
{1}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Dave Kendall
|
|
|
0.14
|
PRM
|
31413
|
Armageddon |
{3}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
John Avon
|
|
|
0.57
|
PRM
|
31411
|
Doran, the Siege Tower |
{W}{B}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Mark Zug
|
|
|
0.23
|
PRM
|
31409
|
Imperious Perfect |
{2}{G}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Scott M. Fischer
|
|
|
0.05
|
PRM
|
31407
|
Mogg Fanatic |
{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Nils Hamm
|
|
|
0.05
|
PRM
|
31405
|
Mind Stone |
{2}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Martina Pilcerova
|
|
|
0.05
|
PRM
|
31403
|
Treetop Village |
|
Land
|
U
|
EN
|
Anthony S. Waters
|
|
|
0.05
|
PRM
|
31401
|
Fireblast |
{4}{R}{R}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Michael Danza
|
|
|
|
PRM
|
31399
|
Decree of Justice |
{X}{X}{2}{W}{W}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Alan Pollack
|
|
|
0.03
|
PRM
|
31397
|
Disenchant |
{1}{W}
|
Instant
|
C
|
EN
|
Heather Hudson
|
|
|
0.05
|
PRM
|
31395
|
Force Spike |
{U}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Bryon Wackwitz
|
|
|
0.80
|
PRM
|
31393
|
Cunning Wish |
{2}{U}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Zoltan Boros & Gabor Szikszai
|
|
|
1.25
|
PRM
|
31391
|
Vindicate |
{1}{W}{B}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Mark Zug
|
|
|
0.03
|
PRM
|
31389
|
Ravenous Baloth |
{2}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Todd Lockwood
|
|
|
0.03
|
PRM
|
31387
|
Eternal Dragon |
{5}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Adam Rex
|
|
|
0.04
|
PRM
|
31385
|
Condemn |
{W}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
0.05
|
PRM
|
31383
|
Kird Ape |
{R}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Ken Meyer, Jr.
|
|
|
0.05
|
PRM
|
31381
|
Swords to Plowshares |
{W}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Jeff A. Menges
|
|
|
0.79
|
PRM
|
31379
|
Llanowar Elves |
{G}
|
Creature
|
C
|
EN
|
Anson Maddocks
|
|
|
0.32
|
PRM
|
31377
|
Counterspell |
{U}{U}
|
Instant
|
U
|
EN
|
Mark Poole
|
|
|
0.12
|
PRM
|
31375
|
Circle of Protection: Red |
{1}{W}
|
Enchantment
|
C
|
EN
|
Mark Tedin
|
|
|
0.58
|
PRM
|
26984
|
Serra Avatar |
{4}{W}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Dermot Power
|
|
|
0.03
|
PRM
|
26982
|
Morphling |
{3}{U}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
rk post
|
|
|
0.03
|
PRM
|
26980
|
Sliver Queen |
{W}{U}{B}{R}{G}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Ron Spencer
|
|
|
0.03
|
PRM
|
26584
|
Gleemox |
{0}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Dan Frazier
|
|
|
0.69
|
PRM
|
23956
|
Hazezon Tamar |
{4}{R}{G}{W}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Richard Kane Ferguson
|
|
|
0.03
|
PRM
|
23954
|
Lake of the Dead |
|
Land
|
R
|
EN
|
Pete Venters
|
|
|
0.20
|
PRM
|
23952
|
Kjeldoran Outpost |
|
Land
|
R
|
EN
|
Jeff A. Menges
|
|
|
0.03
|
PRM
|
23950
|
Preacher |
{1}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Quinton Hoover
|
|
|
|
PRM
|
23948
|
Sylvan Library |
{1}{G}
|
Enchantment
|
R
|
EN
|
Harold McNeill
|
|
|
|
PRM
|
23946
|
Tawnos's Coffin |
{4}
|
Artifact
|
R
|
EN
|
Christopher Rush
|
|
|
0.03
|
PRM
|
299
|
Swamp |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Mike Ploog
|
|
|
0.05
|
PRM
|
297
|
Forest |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Mike Ploog
|
|
|
0.05
|
PRM
|
295
|
Plains |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Mike Ploog
|
|
|
0.05
|
PRM
|
293
|
Forest |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Scott Bailey
|
|
|
0.05
|
PRM
|
291
|
Mountain |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Eric Peterson
|
|
|
0.05
|
PRM
|
289
|
Mountain |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Scott Bailey
|
|
|
0.05
|
PRM
|
287
|
Swamp |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Scott Bailey
|
|
|
0.05
|
PRM
|
285
|
Island |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Ben Thompson
|
|
|
0.05
|
PRM
|
283
|
Island |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Ben Thompson
|
|
|
0.05
|
PRM
|
281
|
Plains |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Ben Thompson
|
|
|
0.05
|
PRM
|
279
|
Forest |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
0.05
|
PRM
|
277
|
Mountain |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
0.05
|
PRM
|
275
|
Swamp |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Kev Walker
|
|
|
0.05
|
PRM
|
273
|
Island |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Eric Peterson
|
|
|
0.05
|
PRM
|
271
|
Plains |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Eric Peterson
|
|
|
0.06
|
PRM
|
269
|
Forest |
|
Basic Land
|
R
|
EN
|
Terese Nielsen
|
|
|
0.44
|
PRM
|
267
|
Mountain |
|
Basic Land
|
R
|
EN
|
Terese Nielsen
|
|
|
0.34
|
PRM
|
265
|
Swamp |
|
Basic Land
|
R
|
EN
|
Terese Nielsen
|
|
|
0.74
|
PRM
|
263
|
Island |
|
Basic Land
|
R
|
EN
|
Terese Nielsen
|
|
|
0.26
|
PRM
|
261
|
Plains |
|
Basic Land
|
R
|
EN
|
Terese Nielsen
|
|
|
0.16
|
PRM
|
259
|
Forest |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Christopher Rush
|
|
|
0.05
|
PRM
|
257
|
Swamp |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Ron Spears
|
|
|
0.05
|
PRM
|
255
|
Plains |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Ron Spears
|
|
|
0.05
|
PRM
|
253
|
Swamp |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Ron Spears
|
|
|
0.05
|
PRM
|
251
|
Forest |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Edward P. Beard, Jr.
|
|
|
0.05
|
PRM
|
249
|
Island |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Edward P. Beard, Jr.
|
|
|
0.05
|
PRM
|
247
|
Island |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Bob Eggleton
|
|
|
0.05
|
PRM
|
245
|
Mountain |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Edward P. Beard, Jr.
|
|
|
0.05
|
PRM
|
243
|
Mountain |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Heather Hudson
|
|
|
0.05
|
PRM
|
241
|
Mountain |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Rebecca Guay
|
|
|
0.05
|
PRM
|
239
|
Island |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Rob Alexander
|
|
|
0.05
|
PRM
|
237
|
Forest |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Pete Venters
|
|
|
0.05
|
PRM
|
235
|
Swamp |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Edward P. Beard, Jr.
|
|
|
0.05
|
PRM
|
233
|
Plains |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Rebecca Guay
|
|
|
0.05
|
PRM
|
231
|
Plains |
|
Basic Land
|
C
|
EN
|
Colin MacNeil
|
|
|
0.05
|
PRM
|
229
|
Thunder Spirit |
{1}{W}{W}
|
Creature
|
U
|
EN
|
Randy Asplund-Faith
|
|
|
|
PRM
|
227
|
Baron Sengir |
{5}{B}{B}{B}
|
Lgd. Creature
|
R
|
EN
|
Pete Venters
|
|
|
|
PRM
|
225
|
Zuran Orb |
{0}
|
Artifact
|
U
|
EN
|
Sandra Everingham
|
|
|
0.05
|
PRM
|
223
|
Hand of Justice |
{5}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Melissa A. Benson
|
|
|
|
PRM
|
221
|
Mishra's Factory |
|
Land
|
U
|
EN
|
Kaja Foglio & Phil Foglio
|
|
|
|
PRM
|
219
|
Argivian Archaeologist |
{1}{W}{W}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Amy Weber
|
|
|
|
PRM
|
217
|
Serendib Efreet |
{2}{U}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Anson Maddocks
|
|
|
|
PRM
|
215
|
Khabál Ghoul |
{2}{B}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Douglas Shuler
|
|
|
0.03
|
PRM
|
213
|
Ifh-Bíff Efreet |
{2}{G}{G}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Jesper Myrfors
|
|
|
0.03
|
PRM
|
211
|
Two-Headed Giant of Foriys |
{4}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Anson Maddocks
|
|
|
0.03
|
PRM
|
209
|
Sedge Troll |
{2}{R}
|
Creature
|
R
|
EN
|
Dan Frazier
|
|
|
0.03
|
PRM
|
207
|
Fork |
{R}{R}
|
Instant
|
R
|
EN
|
Amy Weber
|
|
|
0.14
|
PRM
|
205
|
Braingeyser |
{X}{U}{U}
|
Sorcery
|
R
|
EN
|
Mark Tedin
|
|
|
0.03
|